Aktualności arrow Futbol amerykański
Futbol amerykański
Pierwsze spotkanie nowo wybranego Zarządu KS AZS UWM Olsztyn
W dniu 21.01.2013 roku w Sali Senatu  UWM odbyło się zebranie nowo wybranego Zarządu KS AZS UWM w Olsztynie.  Na zebraniu podzielono obowiązki poszczególnych członków Zarządu oraz ustalono wstępny harmonogram działań.
Czytaj całość…
 
Przed Kortowiadą decydujące rozstrzygnięcia!
Do Kortowiady pozostało kilka dni, a wciąż nie poznaliśmy najlepszych wydziałowych drużyn w piłce ręcznej, koszykówce, siatkówce oraz piłce nożnej. Studium Wychowania Fizycznego i Sportu oraz Akademicki Związek Sportowy zapraszają serdecznie na decydujące spotkania, które rozegrane zostaną wg poniższego harmonogramu.
Czytaj całość…
 
Zapraszamy na korty tenisowe!
Studium Wychowania Fizycznego i Sportu serdecznie zaprasza na korty tenisowe (ul. Heweliusza, przy stołówce "Kuźnika Smaków"). Rezerwacji można dokonywać pod numerem telefonu: 89 523 39 03. Dla pracowników i studentów naszej uczelni przygotujemy sprzęt do gry bezpłatnie.
 
Zapraszamy na rowery!
Studium Wychowania Fizycznego i Sportu zaprasza do wypożyczania rowerów. Więcej informacji oraz regulamin: budynek socjalny (blaszak) na małym stadionie w Kortowie.
 
Majówka na Pływalni Uniwersyteckiej
Już wkrótce długi majowy weekend, dni wolne od pracy i nauki. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej pływalni. Poniżej szczegóły dotyczące godzin otwarcia.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 31 32 33 34 35 36 nast. » koniec »»

Pozycje :: 298 - 306 z 324