Aktualności arrow Futbol amerykański
Futbol amerykański
Międzywydziałowy turniej futsalu kobiet
Po raz kolejny Studium Wychowania Fizycznego i Sportu oraz Akademicki Związek Sportowy organizują turniej futsalu kobiet. Do rozgrywek zgłosiło się 8 wydziałowych drużyn. Najlepszą ekipą okazała się reprezentacja wydziału Nauk Społecznych, która w finałowym spotkaniu pokonała wydział Kształtowania Środowiska i Rolnictwa 1:0.
Czytaj całość…
 
Liga piłkarskich "5" - wyniki
Końca dobiegła tegoroczna edycja ligi piłkarskich "5". Najlepszą piątką okazała się Betlejemska Gwiazda, która pokonała w finale Ajsówkę 5:0! Na najniższym stopniu podium stanęli piłkarze drużyny Trudne Sprawy. Poniżej komplet wyników.
Czytaj całość…
 
Pracownicy Biologii i Nauk Medycznych z Pucharem Rektora UWM
Dobiegł końca  IV Turniej w piłce nożnej halowej Pracowników UWM o Puchar Rektora. Po raz pierwszy najlepszą drużyną wśród 8 zespołów okazała się połączona reprezentacja wydziałów Biologii i Nauk Medycznych. 
Czytaj całość…
 
IV Turniej piłki nożnej halowej Pracowników UWM
W czwartym turnieju piłki nożnej halowej pracowników Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego wystąpi 8 zespołów, które w pierwsze fazie imprezy rywalizować będą w dwóch grupach. Poniżej prezentujemy podział na grupy, terminarz zawodów oraz wyniki rozegranych już spotkań.
Czytaj całość…
 
Wyniki IV turnieju piłki nożnej pracowników UWM
Z okazji Święta Uniwersytetu Warmińskiego-Mazurskiego w dniu 01.06.2011 r. odbył się kolejny już bo IV Turniej Pracowników. Pogoda nie oszczędzała zawodników. Burza i rzęsisty deszcz nie przeszkodził jednak pracownikom UWM w sportowej rywalizacji.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 31 32 33 34 35 36 37 nast. » koniec »»

Pozycje :: 307 - 315 z 328