Aktualności arrow Lekka atletyka
Lekka atletyka
Komunikat końcowy XI Międzywydziałowego Mitingu LA o Puchar Rektora UWM
Czytaj całość…
 
Zawody międzywydziałowe w LA - program minutowy
Czytaj całość…
 
Image
 
Miasto wspiera lekkoatletów AZS UWM!

W miesiącu czerwcu lipcu i sierpniu zawodnicy Sekcji LA AZS UWM w Olsztynie uczestniczyli w zgrupowaniach sportowych   (Szklarska Poręba, Poznań, Świnoujście, Olsztyn) dofinansowanych przez Urząd Miasta Olsztyn. Dzięki Biurze Sportu i Turystyki zaplanowane zgrupowania mogły się odbyć i pozwolić zawodnikom zrealizować program treningowo – startowy. Informowaliśmy zawodników i rodziców że, te akcje mogły się odbyć ze środków miejskich. Zawodnicy startowali  w sprzęcie promującym nasze misto.  

 
Zgrupowanie w Spale dzięki wsparciu Urzędu Marszałkowskiego!

W lipcu zakończyło się zgrupowanie sportowe w Spale dofinansowane przez Urząd Marszałkowski woj. Warmińsko Mazurskiego w Olsztynie.  Dzięki Departamentowi Sportu zgrupowanie mogło odbyć się w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale. W zgrupowaniu uczestniczyła Anna Duzikowska uczestniczka biegu finałowego na dystansie  400m  Igrzysk Paraolimpijskich w Londynie. Informowaliśmy zawodników i pracowników Ośrodka, że przebywamy na zgrupowaniu dzięki wsparciu Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie.  Zawodniczka startuje i trenuje w sprzęcie (dresy koszulka) promującym nasze województwo.  

 
LA: Karol Zalewski wicemistrzem Polski seniorów!
Karol Zalewski kolejny raz udowodnił że jest jednym z najbardziej uzdolnionym zawodników młodego pokolenia w lekkiej atletyce. Po zdobyciu srebrnego medalu na Mistrzostwach Świata Juniorów, wielu złotych medali w Mistrzostwach Polski w kategoriach młodzieżowych czas przyszedł na rywalizację z seniorami. Pierwsza próba wypadła pomyślnie. 
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 23