Aktualności arrow Lekka atletyka
Lekka atletyka
LA: osiągnięcia KS AZS UWM Olsztyn

Poniżej prezentujemy osiągnięcia Sekcji Lekkiej Atletyki KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie w Mistrzostwach Polski w Biegu na Przełaj w Bydgoszczy i Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Józefowie w 2012 rok.
Czytaj całość…
 
LA: halowe Mistrzostwa Polski Juniorów - 6 medali zawodników AZS UWM
Rok 2012 dla zawodników Sekcji LA KS AZS UWM rozpoczął się bardzo udanie. Do Kadry Narodowej PZLA powołano siedmiu naszych zawodników – w tym Kacpra Kozłowskiego zakwalifikowano do Kadry Olimpijskiej na Londyn 2012. Zawodnicy Sekcji LA podopieczni trenerów Bronisławy i Zbigniewa Ludwichowskich startując 27-29 stycznia w Spale w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów zdobyli 6 medali,  trzy złote dwa srebrne i jeden brązowy.
Czytaj całość…
 
Lekkoatletyka: rok 2011 w wykonani zawodników i zawodniczek AZS UWM
Rok 2011 dla naszych zawodników i zawodników studentów był bardzo udany. Mieliśmy swoich przedstawicieli na najważniejszych światowych imprezach lekkoatletycznych. Na arenie krajowej Juniorzy zajęli 5 miejsce I lidze juniorów. W punktacji drużynowej w Akademickich Mistrzostwach Polski Juniorów zajęliśmy 1 miejsce. Do Kadry Narodowej PZLA powołano ośmiu naszych zawodników – w tym Kacpra Kozłowskiego zakwalifikowano do Kadry Olimpijskiej na Londyn 2012. Zawodnicy zdobyli 13 medali w Imprezach Mistrzowskich organizowanych przez PZLA. W klasyfikacji województwa warmińsko-mazurskiego Sekcja LA zdecydowanie dominuje nad pozostałymi klubami w województwie.
Czytaj całość…
 
Olsztyński Zakład Komunalny wspiera naszych lekkoatletów
Image
Klub Sportowy AZS Uniwersytet Warmińsko - Mazurski pozyskał nowego sponsora dla sekcji lekkoatletów. Jest nim doskonale znane na rynku olsztyńskim przedsiębiorstwo: Olsztyńskie Zakłady Komunalne Sp. z o. o., której siedziba mieści się przy ul. Lubelskiej 43D. Więcej informacji o naszym partnerze znajdą Państwa na stronie internetowej: www.ozk.olsztyn.pl.
 
Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów - Spała

Rok 2011 dla Sekcji Lekkiej Atletyki  AZS UWM w Olsztynie rozpoczął się bardzo udanie.w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów rozgrywanych w Spale w terminie 28-30.01.2011 Karol Zalewski wystartował bardzo udanie zdobywając złoty medal na dystansie 200m poprawiając w eliminacjach i finale rekord życiowy 21.73 i 21.55.

Czytaj całość…
 
Rok 2010 w wykonaniu sekcji LA AZS UWM Olsztyn

Rok 2010 dla Sekcji Lekkiej Atletyki  AZS UWM w Olsztynie był udany. Kacper Kozłowski zakwalifikował się na Mistrzostwa Europy rozgrywane w Barcelonie. Na dystansie 400m zajął VIII miejsce oraz V miejsce w sztafecie 4x400m. Poprawił rekord życiowy na 400m 45.24. W reprezentacji Kraju wystąpiła Monika Harasim na dyst. 800m w młodzieżowym meczu Polska Niemcy w Bydgoszczy. Karol Zalewski wystartował w meczu Polska Niemcy w kat. juniorów mł. rozgrywanym w Brenen na dyst. 100m, 200m, i sztafecie 4 x 100m.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 nast. » koniec »»

Pozycje :: 11 - 20 z 23