Aktualności arrow Badminton
Badminton
Wyniki i terminarz Ligi futsalu UWM
Czytaj całość…
 
Image
 
Badminton: 7 medali AZS!!

W dniach 17 i 18 października odbyły się XXII Mistrzostwa Polski AZS oraz V Mistrzostwa Polski Juniorów AZS. Już na początku postawmy sprawę jasno: nasi zawodnicy spisali się naprawdę świetnie, zdobywając aż 7 medali!

Czytaj całość…
 
Badminton: Zwycięstwo AZS UWM

ImageW 4 kolejce 2 ligi zespół AZS UWM Olsztyn zmierzył się z drużyną  BKS Kolejarza Częstochowy. Niedzielny wieczór w kortowskiej  hali UWM był szczęśliwy dla badmintonistów z Olsztyna, gdyż cały mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3 do 2.

Czytaj całość…
 
Badminton: Następnym razem...

ImageTe słowa pocieszenia mogą teraz do znudzenia powtarzać badmintoniści AZS UWM Olsztyn, którzy 24 maja o 17.30 w kortowskiej hali UWM-u rozpoczęli zmagania z UKS Kędzierzyn Koźle. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem Roberta Chorzewskiego, dziennikarza radia UWM FM.

Czytaj całość…
 
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w badmintonie

ImageW dniach od 24 do 26 kwietnia w Częstochowie miały miejsce Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w badmintonie. W imprezie wystartowali zawodnicy i zawodniczki reprezentujące barwy AZS UWM Olsztyn. Jak wypadli na mistrzowskiej imprezie? Zapraszamy do przeczytania relacji autorstwa Roberta Chorzewskiego (UWM FM).

Czytaj całość…