Aktualności arrow Sport Studencki
Sport Studencki
Działalność poszczególnych sekcji sportowych w roku akademickim 2013/14

Głównym zadaniem działalności sekcji sportowych jest przygotowanie studentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego do rywalizacji sportowej   ze studentami z innych uczelni w ramach Akademickich Mistrzostw Polski organizowanych przez Zarząd Główny AZS pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki

W roku akademickim 2013/14 w ogólnopolskich  zmaganiach sportowych studentów   Uniwersytet Warmińsko- Mazurski w klasyfikacji medalowej zajął wysokie 7 miejsce  wśród wszystkich uczelni w Polsce i 3 miejsce wśród uniwersytetów zdobywając cztery  złote medale, dwa srebrne i jeden brązowy. W klasyfikacji punktowej obejmującej 30 dyscyplin sportu  po zdobyciu 1664  punktów zostaliśmy sklasyfikowani na 15 miejscu w wśród wszystkich uczelni i na 6 miejscu w  uniwersytetach. Łącznie w edycji 2013/14 Akademickich Mistrzostw Polski wystartowało 188 uczelni wyższych.
Czytaj całość…
 
AZS UWM nagrodzony przez Ministra Sportu i Turystyki

 

                 Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego został nagrodzony podczas Gali Sportu  Młodzieżowego zorganizowanego przez  Ministerstwo Sportu i Turystyki. Gala odbyła się  w Centrum Olimpijskim im. Jana Pawła II w Warszawie w dniu 30.05.2014 r.

 


.

 
Czytaj całość…
 
Futsal: międzywydziałowe mistrzostwa pracowników UWM o puchar Rektora
Zapraszamy do zapoznania się z terminarzem oraz szczegółami turnieju pracowników, który rozpocznie się w środę (30/10/2013). Więcej informacji poniżej.
Czytaj całość…
 
Piłka nożna: inauguracja roku akademickiego!
Poniżej prezentujemy podział na grupy oraz terminarz inauguracyjnego turnieju piłki nożnej, który rozgrywany będzie od 22. października na boiskach kompleksu sportowego "Nad Kortówką". 
Czytaj całość…
 
IX międzywydziałowy miting LA - wyniki
Poniżej prezentujemy wyniki IX międzywydziałowego mitingu LA o Puchar Rektora UWM.
Czytaj całość…
 
IX międzywydziałowy miting LA o puchar Rektora UWM
8. maja na stadionie lekkoatletycznym w Kortowie odbędzie już IX edycja mitingu lekkoatletycznego. Poniżej przedstawiamy szczegóły.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 69