Aktualności arrow Sport Studencki
Sport Studencki
III Miting Lekkoatletyczny o Puchar Rektora UWM

Image29 kwietnia tego roku odbył się III Międzywydziałowy Mityng Lekkoatletyczny o Puchar Rektora UWM w Olsztynie zorganizowany przez Studium Wychowania Fizycznego i Sportu, gdzie nad całością czuwała  mgr Krystyna Pieczulis.

Czytaj całość…
 
Sport studencki: Zasłużone zwycięstwo

ImageDrużyna Geodezji i Gospodarki Przestrzennej zwyciężyła w Międzywydziałowych Mistrzostwach UWM w Tenisie Stołowym, pokonując w finale zespół  Medycyny Weterynaryjnej. Trzecie miejsce zajął Wydział Nauk Technicznych.

Czytaj całość…
 
Mistrzostwa UWM w ergometrze wioślarskim
Chętnych do sprawdzenia samego siebie w dyscyplinie jaką jest ergometr wioślarski nie brakowało również w tym roku. Do korespondencyjnych mistrzostwa zgłosili się studenci niemal ze wszystkich wydziałów. Który wydział okazał się najlepszy? Odpowiedź znajdziecie poniżej. 
Czytaj całość…
 
Mistrzostwa UWM w tenisie stołowym
ImageGeodezja i Gospodarka Przestrzenna to najlepsza drużyna tegorocznych Mistrzostwa Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w tenisie stołowym. Drużyna w składzie Piotr Mazurkiewicz, Wojciech Mackun, Radosław Adasiewicz,  Karolina Toczyłowska po zaciętym pojedynku pokonała reprezentację Wydziału Medycyny Weterynaryjnej. Poniżej prezentujemy wyniki całej imprezy. 
Czytaj całość…
 
Sport studencki: Mistrzostwa UWM w szachach

W dniu 24.03.2009r. odbyły się Międzywydziałowe Mistrzostwa Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w szachach. Turniej został rozegrany systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund. W rozgrywkach wzięło udział 20 studentów z 9 wydziałów. Reprezentacja wydziału składała się z 3 zawodników. O kolejności drużyn liczyła się suma punktów uzyskanych w  turnieju indywidualnym przez studentów reprezentujących wydział.

Czytaj całość…
 
Tegoroczna edycja Turnieju "5" Piłkarskich za nami!
ImageW dniu 15 03.2009r. w hali sportowej UWM ul. Pana Tadeusza 4 zakończyła się kolejna edycja Ligi „5” Piłkarskich czyli najpopularniejszych rozgrywek sportowych na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Od listopada 27 zespołów walczyło w kolejnych rundach rozgrywek o awans do decydującej fazy turnieju którą stawką był okazały puchar ufundowany przez Rektora UWM.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 nast. » koniec »»

Pozycje :: 61 - 69 z 69