Aktualności arrow Taekwondo
Taekwondo
Mistrzostwa Świata w Taekwondo Olimpijskim Kopenhaga 2009

ImageW hali sportowej Super Arena w Ballerup w pobliżu Kopenhagi w terminie 12-18.10.2009r. rozgrywane są Mistrzostwa Świata Seniorów, w których bierze udział nasz reprezentant – Maciej Ruta w kategorii wagowej do 63 kg.

Czytaj całość…
 
Taekwondo: nabór do sekcji KS AZS UWM

ImageSerdecznie zapraszamy na treningi dzieci w wieku 6-10 lat do Szkoły Podstawowej nr 30 w Olsztynie na ul. Pieczewskiej. Treningi prowadzi pani Justyna Niedziałek we wtorki i czwartki w godzinach 17:00 – 19:00. Młodzież zapraszamy do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Olsztynie przy ul. Gietkowskiej 12 we wtorki i czwartki w godzinach 18:00 – 19:00. Poniżej prezentujemy szczegółowy rozkład treningów naszej sekcji. 

Czytaj całość…
 
Rok 2009 dla sekcji taekwondo olimpijskiego AZS UWM

ImageCo prawda do końca roku 2009 pozostało jeszcze trochę czasu, ale w związku z tym, że zakończyły się wszystkie zawody rangi Mistrzostw Polski, organizowane przez Polski Związek Taekwondo Olimpijskiego, można już pokusić się o wstępne podsumowanie.

Czytaj całość…
 
Taekwondo: "Kto najlepszy jest? - Olsztyński AZS!!"
ImageTo zawołanie zawodników i kibiców sekcji taekwondo AZS UWM Olsztyn towarzyszyło wielu walkom finałowym zakończonych właśnie Mistrzostw Polski Juniorów. Akademicy z Olsztyna w pięknym stylu obronili ubiegłoroczny tytuł najlepszej drużyny zdobywając imponującą liczbę 9 medali w konkurencjach indywidualnych, w tym aż 6 złotych oraz 2 srebrne i 1 brązowy!
Czytaj całość…
 
Zobacz też…
«« start « poprz. 1 2 nast. » koniec »»

Pozycje :: 11 - 14 z 14