AMP: UWM w czołówce!!
Udanie dla reprezentacji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego zakończyła się kolejna edycja Akademickich Mistrzostw Polski.  W gronie ponad  200 uczelni wyższych UWM został sklasyfikowany na 3 miejscu w klasyfikacji medalowej i na 15 miejscu w klasyfikacji punktowej. Na tak wysokie miejsce naszej Uczelni w roku akademickim 2012/13 złożyły się starty w 31 dyscyplinach sportu na poziomie eliminacji regionalnych, strefowych i finałach.
Czytaj całość…
 
Historia lubi się powtarzać - brąz szczypiornistów UWM!
W dniach 24-26.05.2013 w Katowicach odbył się finałowy turniej Akademickich Mistrzostw Polski w piłce ręcznej mężczyzn. O medale rywalizowało szesnaście najlepszych akademickich drużyn z kraju, które zostały wyłonione w drodze eliminacji (turnieje strefowe). Olsztynianie, po czterech latach przerwy, znów awansowali do finałowej imprezy. Podobnie jak w Radomiu, tak i teraz w Katowicach drużyna trenera Karola Adamowicza zajęła siódme miejsce w klasyfikacji generalnej, natomiast w kategorii uniwersytetów wywalczyła brązowe medale!
Czytaj całość…
 
Piłka nożna: półfinałowy turniej AMP (terminarz)

Poniżej zamieszczamy terminarz półfinałowego turnieju Akademickich Mistrzostw Polski w piłce nożnej, który w dniach 20-22.05.2013 zostanie rozegrany w Olsztynie.

Czytaj całość…
 
AMP: siatkarze UWM najlepsi wśród uniwersytetów!
W dniach 2 – 5 maja odbyły się w Lublinie finały Akademickich Mistrzostw Polski. W finałach wzięło udział 16 zespołów. Najpierw odbyły się półfinały w czterech strefach. Studentom kortowskim zajęcie 3 miejsca w Warszawie, dało awans do finałów w Lublinie.
Czytaj całość…
 
AMP: szczypiorniści AZS UWM awansowali do finałów!

W dniach 1-3.05.2013 w Warszawie odbył się półfinałowy turniej Akademickich Mistrzostw Polski (strefa B). W gronie dziesięciu drużyn, które rywalizowały była reprezentacja Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie. Podopieczni trenera Adamowicza zajęli ostatecznie trzecie miejsce - premiowane awansem do finałów AMP, które zostaną rozegrane w dniach 23-26.05.2013 w Katowicach. Gratulujemy!

 
Judo: udane eleminacje AMP
W Łodzi w dniach 109-10.03 2013 r. odbyły się eliminacje strefy północnej w judo mężczyzn. Pięciu  reprezentantów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego uzyskało awans do turnieju finałowego. W zawodach uczestniczyło ogółem 196 zawodników z 26 uczelni.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 45