Szachy - brązowy medal AMP - Katowice 2012

W dniach 6-8.01.2012 r. odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w Szachach. O medale walczyło 36 szkół wyższych (około 300 zawodników). W Akademickich Mistrzostwach Polski była prowadzona klasyfikacja generalna uczelni oraz w trzech typach szkół wyższych: uczelnie techniczne, uniwersytety, uczelnie społeczno- przyrodnicze.

Czytaj całość…
 
Piłka nożna: złoto w klasyfikacji uniwersytetów dla UWM!
Na trawiastych boiskach podpoznańskiego Błażejewka rozegrany został finałowy turniej Akademickich Mistrzostw Polski w piłce nożnej. Do turnieju zakwalifikowało się 8 najlepszych  drużyn które zostały wyłonione w eliminacji regionalnych i strefowych. Do finałów zakwalifikowała się reprezentacja Uniwersytetu warmińsko-Mazurskiego która zdobyła w złoty medal w klasyfikacji Uniwersytetów i  wysokie 5 miejsce w klasyfikacji ogólnej.
Czytaj całość…
 
Finał Akademickich Mistrzostw w koszykówce mężczyzn

W  Poznaniu odbył się turniej finałowy Akademickich Mistrzostw Polski. Drużyna Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego zajęła 4 miejsce wśród uniwersytetów oraz 12 w klasyfikacji generalnej. Po zmianie przepisów dotyczących MP, które połączyły wszystkie uczelnie wyższe w jednych rozgrywkach, drużynie naszej uczelni udało awansować się do fazy finałowej po raz pierwszy w historii!

Czytaj całość…
 
Badminton: UWM ze srebrnymi medalami AMP!
W dniach 6-8.05. 2011 r. w Krakowie odbył się finał Akademickich Mistrzostw Polski w badmintonie. W turnieju wzięło udział 133 zawodników i zawodniczek z 15 reprezentacji uczelni, które wcześniej wyłoniono w eliminacjach strefowych. Faworytami, obok białostoczan, byli zawodnicy Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, którzy nie zawiedli i zajęli II miejsce. Przedstawimy drogę naszej drużyny do zdobycia tytułu wicemistrza AMP.
Czytaj całość…
 
Siatkówka mężczyzn: UWM Akademickim Mistrzem Polski!
Sześć meczów, sześć zwycięstw, tylko dwa stracone sety, a na koniec zasłużona nagroda – tytuł Akademickich mistrzów Polski. Tak, w wielkim skrócie, wyglądał start siatkarzy Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w finałowym turnieju Akademickich  Mistrzostw  Polski w Warszawie.
Czytaj całość…
 
Tenis stołowy: srebrne medale AZS UWM
Bardzo dobrze zaprezentowała się reprezentacja Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w zakończonych w dniach 01-03.04 2011 r. w Krakowie  finałach Akademickich Mistrzostwach Polski w tenisie stołowym. W turnieju wystąpiło 16 najlepszych uczelni które w eliminacjach strefowych wywalczyły sobie prawo gry w tych zawodach.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 nast. » koniec »»

Pozycje :: 11 - 20 z 45