AMP: regaty ergometrów wioślarskich

Wyniki ze startu studentów Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego w finałowych regatach ergometrów wioślarskich Akademickich Mistrzostw Polski- Warszawa 2010

Czytaj całość…
 
Badminton: złoto UWM w klasyfikacji uniwersytetów!

ImageW dniach 23-25.04.2010 w Krakowie odbyły się drużynowe Akademickie Mistrzostwa Polski w Badmintonie. W finałowym turnieju nie zabrakło zawodników i zawodniczek AZS UWM, którzy w klasyfikacji uniwersytetów zdobyli złoty medal, natomiast w klasyfikacji generalnej AMP uplasowali się na najniższym stopniu podium.

Czytaj całość…
 
UWM awansował do finałów bez straty seta!
Image
Za nami półfinałowy turniej Akademickich Mistrzostwa Polski w siatkówce mężczyzn. Impreza odbyła się w dniach 23-25.04.2010 w Olsztynie. O awans do finałów AMP, które odbędą się w dniach 7-9.05.2010 w Łodzi, rywalizowało 13. zespołów. Bezkonkurencyjni okazali się siatkarze Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie, którzy bez straty seta zwyciężyli turniej eliminacyjny strefy B. Komunikat końcowy imprezy: tutaj. 
Czytaj całość…
 
Wyniki III dnia półfinałowego turnieju AMP
Poniżej prezentujemy wyniki rozegranych niedzielnych spotkań w ramach półfinałowego turnieju Akademickich Mistrzostw Polski w siatkówce mężczyzn – strefa B. Dziś dowiemy się, które drużyny uzyskają awans do turnieju finałowego, który zostanie rozegrany w dniach 7-9.05.2010 w Łodzi. 
Czytaj całość…
 
Wyniki II dnia półfinałowego turnieju AMP
Poniżej prezentujemy wyniki rozegranych sobotnich spotkań w ramach półfinałowego turnieju Akademickich Mistrzostw Polski w siatkówce mężczyzn – strefa B.
Czytaj całość…
 
Wyniki I dnia półfinałowego turnieju AMP

Poniżej prezentujemy wyniki rozegranych spotkań w ramach półfinałowego turnieju Akademickich Mistrzostw Polski w siatkówce mężczyzn – strefa B.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 nast. » koniec »»

Pozycje :: 21 - 30 z 45