Półfianły Akademickich Mistrzostw Polski w siatkówce mężczyzn - strefa B

Impreza odbędzie się w dniach 23-25.04.2010. Mecze rozgrywane będą w dwóch olsztyńskich halach: OSiR (ul. Lengowskiego) oraz hali sportowej w Kortowie (ul. Prawocheńskiego). Poniżej prezentujemy podział na grupy oraz terminarz turnieju półfinałowego.

Czytaj całość…
 
Szczypiorniści AZS UWM z brązowymi medalami!!

ImageW dniach 29-31.05.2009 roku w Radomiu rozgrywano Finały Akademickich Mistrzostw Polski w piłce ręcznej mężczyzn. Reprezentacja Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego zajęła 7. miejsce w klasyfikacji ogólnej mistrzostw oraz zdobyła brązowy medal w klasyfikacji uniwersytetów! W finałach udział wzięło 16 najlepszych akademickich drużyn z całego kraju, które o awans rywalizowały w czterech strefach podczas zawodów półfinałowych. Trzon drużyny stanowili zawodnicy II- ligowego AZS UWM Szczypiorniaka Olsztyn, a wspomagali ich Mirosław Ośko (Jurand Ciechanów) oraz Marcin Malewski (Traveland - Społem Olsztyn).  

Czytaj całość…
 
AMP: Piłkarze ręczni jadą do Radomia

ImageOd piątku do niedzieli szczypiorniści AZS UWM Olsztyn reprezentować będą barwy uczelni podczas XXVI Finałów Akademickich Mistrzostw Polski w piłce ręcznej, które odbędą się w Radomiu. Podopieczni trenera Grzegorza Dubielskiego powrócili do krajowej elity po dwuletniej przerwie i w tegorocznej edycji rozgrywek stoją przed szansą osiągnięcia historycznego sukcesu. – Wszystko zweryfikuje jednak boisko – uspokaja Sebastian Witczak, kierownik drużyny.

Czytaj całość…
 
Szachy: Międzynarodowe Akademickie Mistrzostwa Polski

ImageW dniach 27.04.-03.05.2009 we Wrocławiu odbyły się Międzynarodowe Akademickie Mistrzostwa Polski w Szachach. Złoty medal zdobyła drużyna St. Petersburg State University.

Czytaj całość…
 
Judo: Brąz AMP Bartosza Sokołowskiego!

ImageW rozegranych w Warszawie w dniu 26.04.2009r. finałach Akademickich Mistrzostwach Polski w judo w gronie 32 finalistów w każdej kategorii wagowej znalazło się 5 reprezentantów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Bardzo dobrze wypadł w tych zawodach Bartosz Sokołowski zdobywając w kat. do 62kg brązowy medal w klasyfikacji ogólnej.

Czytaj całość…
 
AMP w trójboju siłowym

ImageW dniach 1-3.05.2009 r. na obiekcie Zawiszy Bydgoszcz rozegrane zostały Akademickie Mistrzostwa Polski trójboju  siłowym, organizowane przez Klub Uczelniany AZS Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 nast. » koniec »»

Pozycje :: 31 - 40 z 45