Sporty zimowe: W przyszłym roku im pokażemy

ImageW dniach 4-8 marca w Zakopanem odbyły się Akademickie Mistrzostwa polski w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie. Na stoku Harenda walczyło prawie 1000 zawodników z 5 uczelni. Wśród nich szusowali także studenci UWM.

Czytaj całość…
 
Akademickie Mistrzostwa Polski w futsalu (Kraków 2009)
Image
W dniach 19-22 lutego na parkiecie hali sportowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie rozegrany został finałowy turniej Akademickich Mistrzostw Polski w futsalu. W rozgrywkach udział wzięło szesnaście drużyn wyłonionych wcześniej w turniejach eliminacyjnych.
Czytaj całość…
 
Tenis stołowy: Srebrne medale UWM

ImageBardzo dobrze zaprezentowała się reprezentacja Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w zakończonych w dniach 30.01-01.02 2009r w Krakowie  finałach Akademickich Mistrzostwach Polski w tenisie stołowym. W turnieju wystąpiło 16 najlepszych uczelni które w eliminacjach strefowych wywalczyły sobie prawo gry w ty zawodach.

Czytaj całość…
 
Futsal: UWM awansował do finałów!
ImageNa przełomie stycznia i lutego bieżącego roku na hali sportowej warszawskiego WAT-u odbył się turniej strefowy Akademickich Mistrzostw Polski w Futsalu. Nasza reprezentacja uniwersytecka wygrała swoje wszystkie spotkania, zapewniając sobie awans do turnieju finałowego, który odbędzie się 19 lutego w Krakowie.
Czytaj całość…
 
Tenis stołowy: UWM w finałach AMP!

ImageBardzo dobrze zaprezentowały się drużyny kobiet i mężczyzn Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego  w eliminacjach strefy B Akademickich Mistrzostw Polski w tenisie stołowym które odbyły się dniach 21-22 12 2008r. w Warszawie.

Czytaj całość…
 
Zobacz też…
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 nast. » koniec »»

Pozycje :: 41 - 45 z 45