Aktualności arrow Pływanie
Pływanie
Mistrzostwa Polski w pływaniu - Poznań, 14-18.12.2011
Zawodnicy i zawodniczki Klubu Sportowego AZS UWM Olsztyn wracają z poznańskiej imprezy z 2 medalami w kategorii seniorów oraz aż 19 krążkami zmagań młodzieżowych. Poniżej prezentujemy Państwu sprawozdanie wynikowe sporządzone przez trenera Jacka Puciło.
Czytaj całość…
 
Pływanie: międzynarodowe doświadczenia Piotra Puciło
W dniach 6-10 lipca rozegrane zostały w Belgradzie Mistrzostwa Europy Juniorów w pływaniu. W zawodach uczestniczyła 23 osobowa reprezentacja Polski. Nasi zawodnicy zdobyli  7 medali ( 1 złoty, 1 srebrny, 5 brązowych). W Belgradzie startował olsztynianin uczeń IV Liceum Piotr Puciło.
Czytaj całość…
 
Grad medali pływaków AZS UWM!
Znakomicie zaprezentowali się zawodniczki i zawodnicy AZS UWM w Mistrzostwach Polski w pływaniu. W Ostrowcu Świętokrzyskim w ciągu czterech dni rywalizacji zdobyli aż 16 medali, 6 w kategorii seniorów i 10 w kategorii młodzieżowców. Już pierwszego dnia  nie zabrakło na podium zawodników z AZS UWM.
Czytaj całość…
 
Pływanie: udany występ Piotra Puciło
W dniach 16-17.04.2011 na Greckiej wyspie Korfu rozegrany został ośmiomecz pływacki, w którym wzięła udział reprezentacja Polski Juniorów. Polscy juniorzy zaprezentowali sie bardzo dobrze. Wygrali klasyfikację drużynową, wyprzedzając ekipy gospodarzy i Brazylii. W reprezentacji Polski wystąpił Piotr Puciło zawodnik olsztyńskiego AZS UWM.
Czytaj całość…
 
Rekordzistka Europy w Olsztynie!
24-letnia Alexandra Putra, mistrzyni i rekordzistka Europy z krótkiego basenu w Rijece 2008, będzie pływać w barwach AZS UWM Olsztyn!
Czytaj całość...
 
Pływanie: zawodnik AZS UWM powołany do kadry!
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, po doskonałych występach na mistrzostwach polski juniorów w Puławach, powołanie do reprezentacji Polski uzyskał zawodnik sekcji pływackiej AZS UWM Olsztyn – Piotr Puciło. Wraz z kolegami z reprezentacji Piotrek weźmie udział w międzynarodowym ośmiomeczu, który odbędzie się 15-17.04.2011r w Grecji. Prócz Polski, udział w imprezie wezmą reprezentacje do lat 18 następujących krajów: CYP-CZE-GRE-ISR-POL-POR-SUI-TUR-BRA. Olsztynianin wystartuje w swoich koronnych konkurencjach (50 i 100 m. st. klasycznym) oraz w sztafecie (4x100 zmiennym). Będą to bardzo interesujące starty, zważywszy, że pierwsze w sezonie na basenie 50-metrowym w takiej obsadzie.
 
Pływanie: Piotr Puciło podwójnym mistrzem Polski juniorów!

W dniach 18-20.03.2011 w Puławach rozgrywane były Mistrzostwa Polski Juniorów 17-18 letnich w pływaniu. Imprezę do niezwykle udanych może zaliczyć jedyny reprezentant naszego klubu - Piotr Puciło. Powracający po dwuletniej przerwie spowodowanej kontuzją zawodnik zdobył dwa złote medale w konkurencjach: 50 m stylem klasycznym oraz na dystansie dwa raz dłuższym. Oba wyniki, które uzyska Piotr są znakomite, co nie umknęło trenerom reprezentacji Polski. Według informacji, które otrzymaliśmy Piotr Puciło zostanie powołany do składu kadry na ośmiomecz międzynarodowy w Grecji.  

 
«« start « poprz. 1 2 nast. » koniec »»

Pozycje :: 12 - 19 z 19