Aktualności arrow Sport Studencki arrow Pływanie: Sprawozdanie z mistrzostw UWM
Pływanie: Sprawozdanie z mistrzostw UWM

Image10 stycznie bieżącego roku na pływali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Głowackiego w Olsztynie odbyły się Mistrzostwa Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w pływaniu. Zapraszamy do lektury sprawozdania z tej imprezy.

SPRAWOZDANIE Z MISTRZOSTW UNIWERSYTETU WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO W PŁYWANIU

(OLSZTYN 10.01.2009)

 

50 m. stylem dowolnym mężczyzn

1.Boruc Paweł                         Med.weter.                  0;27,37            32

2.Rosiński Kamil                     Med.weter.                 0;27,84            30

3.Nankiewicz Adam                Humanist.                   0;28,30            28

4.Wilczek Michał                     Prawo i adm.               0;29,19            27

5.Iwaniuk Mateusz                  Geod.i g.p.                  0;29,53            26

6.Jagódka Dariusz                   Med.weter.                0;29,56            25

7.Imbra Mieczysław                Geod.i g.p.                  0;30,19            24

8.Kortas Dawid                       Med.weter.                  0;30,96            23

9.Czekański Dawid                 Geod.i g.p.                 0;31,07            22

10.Dąbrowski Wojciech          Biologia                     0;32,58            21

11.Kortas Eryk                       O.środ. i ryb.                 0;33,37            20

12.Dołęga Mariusz                  WNT                            0;33,59            19

13.Tymoszczuk Tomasz           Geod.i g.p.               0;34,43            18

14.Kubisiak Krystian               Med.weter.                 0;35,32            17

 

50 m. stylem dowolnym kobiet

 1.Targońska Katarzyna            Humanist.                    0;29,18            32

2.Piekut Anna                          Geod.i g.p.                     0;32,32            30

3.Ossowska Marlena               N.społ.                         0;33,72            28

4.Goździejewska Anna            O.środ. i ryb.                0;33,92            27

 

4 x 50 m. stylem dowolnym

 1.Med.weter.                                                               1;58,34            66       

2.Geod.i g.p.                                                               2;05,85            64       

3. Humanist.                                                              2;08,56            31       

3. O.środ. i ryb.                                                          2;08,56            31       

5. Prawo i adm                                                          2;11,34            15       

5. N.społ.                                                                    2;11,34            15       

5. WNT                                                                        2;11,34            15       

5. Biologia                                                                  2;11,34            15       

 

KLASYFIKACJA MIĘDZYWYDZIAŁOWA

1.WYDZIAŁ GEODEZJI I GOSP. PRZESTRZENNEJ        184

2.WYDZIAŁ MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ                  176

3.WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY                                            91

4.WYDZIAŁ OCHRONY ŚRODOWISKA I RYBACTWA    78

5.WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH                                    43

6.WYDZIAŁ BIOLOGII                                                           36

7.WYDZIAŁ NAUK TECHNICZNYCH                                   34             

Sędzia Główny zawodów

    Tomasz Żabiński          

 

 
« poprzedni artykuł