Aktualności arrow Sport Studencki arrow Mistrzostwa UWM w tenisie stołowym
Mistrzostwa UWM w tenisie stołowym
ImageGeodezja i Gospodarka Przestrzenna to najlepsza drużyna tegorocznych Mistrzostwa Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w tenisie stołowym. Drużyna w składzie Piotr Mazurkiewicz, Wojciech Mackun, Radosław Adasiewicz,  Karolina Toczyłowska po zaciętym pojedynku pokonała reprezentację Wydziału Medycyny Weterynaryjnej. Poniżej prezentujemy wyniki całej imprezy. 

Międzywydziałowe Mistrzostwa UWM w tenisie stołowym 24 03. 2009r


Medycyna Weterynaryjna – Nauki o Żywności     3-1

Bioinżynieria Zwierząt – Geodezja i Gospodarka Przestrzenna   0-3

Matematyka i informatyka – WNT   3-2

Medycyna Weterynaryjna – Kształtowanie Środowiska i Rolnictwa  3-1

Bioinżynieria Zwierząt -Matematyka i informatyka  0-3

Geodezja i Gospodarka Przestrzenna- WNT  1-3

Kształtowanie Środowiska i Rolnictwa- Geodezja i Gospodarka Przestrzenna 1-3

Nauki o Żywności- Matematyka i informatyka  3-2

Medycyna Weterynaryjna-WNT  3-2

WNT- Bioinżynieria Zwierząt 0-3

Nauki o Żywności- Kształtowanie Środowiska i Rolnictwa 3-1

Medycyna Weterynaryjna- Bioinżynieria Zwierząt 3-0

Matematyka i informatyka -Kształtowanie Środowiska i Rolnictwa 3-1

Kształtowanie Środowiska i Rolnictwa- Bioinżynieria Zwierząt 3-1

Matematyka i Informatyka- Geodezja i Gospodarka Przestrzenna 3-0

WNT- Nauki o Żywności   3-1

Geodezja i Gospodarka Przestrzenna- Nauki o Żywności   3-1

Medycyna Weterynaryjna-WNT  1-3

 

Kolejność po grach eliminacyjnych:

Matematyka i Informatyka

Medycyna Weterynaryjna

WNT

Geodezja i Gospodarka Przestrzenna

Nauki o Żywności

Kształtowanie Środowisko i Rolnictwo

Bioinżynieria Zwierząt

 

31.03.2009r.

Pary półfinałowe:

Matematyka i Informatyka- Geodezja i Gospodarka Przestrzenna  2:3

Medycyna Weterynaryjna- WNT   3:2

 

Mecz o III miejsce

Matematyka i Informatyka- WNT

Finał:

Medycyna Weterynaryjna- Geodezja i Gospodarka Przestrzenna   1:3

 

Składy drużyn:

Medycyna Weterynaryjna:

Wojciech Ratyński,  Anna Czeczot,  Kinga Błaszk

Geodezja i Gospodarka Przestrznna:

Piotr Mazurkiewicz, Wojciech Mackun, Radosław Adasiewicz,  Karolina Toczyłowska

WNT:

Jan Surwiło ,  Roman Mierzejski , Daria Cichowska

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »