Aktualności arrow Futbol amerykański arrow V Bieg przełajowy o Puchar Rektora UWM w Olsztynie
V Bieg przełajowy o Puchar Rektora UWM w Olsztynie

Sportowy jesienny sezon 2009/2010 oraz międzywydziałową rywalizację studenci rozpoczęli  V Biegiem przełajowym o Puchar Rektora UWM.  Organizatorem imprezy było SWFiS, otwarcia biegów, które odbyły się w parku kortowskim dokonali: Kierownik SWFiS mgr Grzegorz Dubielski oraz kierownik klubu AZS UWM mgr Marek Roguski, nad całością czuwała mgr Krystyna Pieczulis.

 Tegoroczny bieg był jubileuszowym, trasa wytyczona była na terenie parku Kortowskiego,   wiodła ścieżkami parkowymi w pobliżu malowniczo płożonego jeziora by zakończyć swój cel na mecie przy hali sportowej. Mimo jesiennej pogody i drobnego kapuśniaczku frekwencja była spora a uczestnicy dobrze się bawili Dla zwycięzców przygotowano pamiątkowe puchary i drobne upominki. W tegorocznym jubileuszowym biegu zwycięzcami byli studenci z Wydziału Bioinżynierii Zwierzat: w biegu Pań: Marta Barcewicz, w biegu Mężczyzn: Tomasz Gospodarek

Klasyfikacja końcowa: 

 

1. BIOINŻYNIERIA

2. BIOLOGIA

3. GEODEZJI  I  GOSP. PRZES.

4. HUMANISTYCZNY

5. KSZT. ŚROD. I  ROLNIC.

6. NAUK MEDYCZNYCH

7. MATEMATYKA I  INFORM.

8. MEDYCYNA  WETERRYN.

9. NAUK  EKONOMICZNYCH

10. NAUK SPOŁECZ. i SZTUKI

11. NAUK  TECHNICZNYCH

12. NAUK  O  ŻYWNOŚCI

13. OCHRONA ŚROD. I RYBAC

14. PRAWA  I  ADMINISTRACJI

15. TEOLOGII

16. SZTUKI

 

ANEKS:

Wydziały Kształtowania Środowiska i Rolnictwa oraz Matematyki i Informatyki uzyskały tę samą ilość pkt. (120) jednak ze względu na wyższe miejsce na mecie (5lokata) jaką uzyskała studentka z Wydziału K.Ś. i R. wpłynęła na lokatę ogóln.

 

KP

 

 

 

 

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »