Aktualności arrow Lekka atletyka arrow Akademickie Mistrzostwa Polski w biegu na przełaj
Akademickie Mistrzostwa Polski w biegu na przełaj

Image10 kwietnia br. w Łodzi. odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w Biegu na Przełaj w klasyfikacji  generalnej oraz w kat. uczelni. Duży sukces odnieśli studenci Naszej Uczelni, zawodnicy sekcji Lekkiej Atletyki KS AZS UWM.

W klasyfikacji generalnej Nasze Panie zajęły trzecie miejsce na dystansie 4000m Monika Harasim była 9, Paulina Jakimowska 15, Marta Barcewicz 27, Angelika Przygódzka 60, Justyna Kulesa 79,.  W klasyfikacji Uniwersytetów zajęły I miejsce zdobywając złoty medal. Bieg ukończyło 280 osób

Mężczyźni startowali na dystansie  6000m zajmując IX  miejsce w klasyfikacji generalnej natomiast w klasyfikacji Uniwersytetów II miejsce zdobywając srebrny medal. W srebrnej drużynie startowali: Patryk Plutowski 47, Dawid Świniarski 48, Tomasz Gospodarek 53, Damian Piernikowski 86, Rafał Wronowski 88, Paweł Pszczółkowski 108, Bieg ukończyło 325 osób

« poprzedni artykuł   następny artykuł »