Piłka ręczna: dopisujemy kolejne dwa punkty
Zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami, akademicy pokonali na wyjeździe Sokół Gdańsk 34:25 (14:11). Gdyby nie kiepska skuteczność olsztynian w ataku, wynik mógłby być wyższy.

Młodzież z Gdańska zagrała zdecydowanie lepsze zawody, niż w poprzedniej rundzie, kiedy uległa w sali LO V podopiecznym Karola Admowicza 16:33, ale to nie pomogło w wyrwaniu choć jednego punktu faworytom spotkania. Goście już w pierwszych minutach objęli prowadzenie, którego nie dali sobie odebrać do końcowego gwizdka sędziego. Sokół na początku drugiej połowy zdołał jeszcze zniwelować stratę do 2 trafień, jednak doskonała postawa w bramce Macieja Koledzińskiego rozwiała wszelkie nadzieje gospodarzy na korzystny wynik rywalizacji. Poza olsztyńskim golkiperem, z dobrej strony pokazali się Radosław Dzieniszewski i Adrian Wojciechowski (obaj zdobyli po 7 bramek) oraz Łukasz Kowalczyk, który w tym meczu stanowił podporę obrony zespołu.

AZS UWM: Koledziński, Uściński - Dzieniszewski 7, Wojciechowski 7, Osiński 5, Olszewski 4, Terlecki 4, Kowalczyk 3, Bonk 1, Rugień 1, Rykowski 1, Ziarnicki 1, Pstrągowski, Łazicki

Sokół: Chmieliński, Muńko - Sobota 2, Sokołowski 2, Szyszka, Kowalkowski P. 1, Bulczak 2, Więczarkowski 10, Łępicki, Kowalkowski G. 2, Sostek 2, Błaszkowski 3, Umławski 1