Aktualności arrow Pływanie arrow Pływanie: udany występ Piotra Puciło
Pływanie: udany występ Piotra Puciło
W dniach 16-17.04.2011 na Greckiej wyspie Korfu rozegrany został ośmiomecz pływacki, w którym wzięła udział reprezentacja Polski Juniorów. Polscy juniorzy zaprezentowali sie bardzo dobrze. Wygrali klasyfikację drużynową, wyprzedzając ekipy gospodarzy i Brazylii. W reprezentacji Polski wystąpił Piotr Puciło zawodnik olsztyńskiego AZS UWM.

Piotr spisał się bardzo dobrze. Wywalczył 2. miejsce ( płynąc stylem klasycznym ) w sztafecie 4x100 zmiennym, był 3. na 50 m. st. klasycznym i 6. na 100 m. st. klasycznym. To były dobre starty zawodnika. Pierwsze w konkurencji międzynarodowej. Teraz przed naszym zawodnikiem poważniejsze wyzwanie. Starty w majowych Mistrzostwach Polski Seniorów i próba kwalifikacji na Mistrzostwa Europy Juniorów.

« poprzedni artykuł   następny artykuł »