Aktualno¶ci arrow Sport Studencki arrow Międzywydziałowe mistrzostwa UWM w siatkówce mężczyzn
Międzywydziałowe mistrzostwa UWM w siatkówce mężczyzn
W tegorocznej edycji o mistrzowski tytuł rywalizuje aż 15 wydziałowych zespołów, które w pierwsze fazie turnieju podzielone zostały na cztery grupy. Poniżej prezentujemy terminarz oraz wyniki rozegranych spotkań.
 

 

 GR. "A"
1. Wydział Matematyki i Informatyki
2. Wydział Biologii i Biotechnologii
3. Wydział Kształtowania ¦rodowiska i Rolnictwa

GR. "B"
1. Wydział Teologii
2. Wydział Nauk Medycznych
3. Wydział Nauk Technicznych
4. Wydział Nauki o Żywno¶ci

GR. "C"
1. Wydział Nauk Ekonomicznych
2. Wydział Humanistyczny
3. Wydział Nauk o ¦rodowisku
4. Wydział Geodezji i Gospodarki Przestrzennej

GR. "D"
1. Wydział Nauk Społecznych
2. Wydział Prawa i Administracji
3. Wydział Bioinżynierii Zwierz±t
4. Wydział Medycyny Weterynaryjnej

Terminarz:

26 II
godz. 20:15
BOISKO 1:                                           BOISKO 2:                                   
WMiI - WK¦iR 2:0 ( -23, -21)            WT - WNoŻ 2:0 (-14, -13)

godz. 21:15
BOISKO 1:                                           BOISKO 2:
WNM - WNT 0:2 ( -5, -17)                 WK¦iR - WBiB 2:1 ( -20, 27:29, 16:14)

5 III
godz. 20:15
BOISKO 1:                                          BOISKO 2:
WNE - WGiGP 2:0 (25:23, 25:19)          WNo¦ - WH 2:0 (27:25, 25:14)

godz. 21:15
BOISKO 1:                                           BOISKO 2:
WNS - WMW  2:0 (25:9, 25:20)             WT - WNM 2:0 (25:17, 25:16)
12 III
godz. 20:15
BOISKO 1:                                  BOISKO 2:
WNT - WNoŻ  2:0 (-19, -18)          WMiI - WBiB 2:0 (-17, -13)

godz. 21:15
BOISKO 1:                                   BOISKO 2:
WGiGP - WNo¦  0:2 (23-, 23-)      WPiA - WBZ 2:0(-9, -13)

19 III
godz. 20:15
BOISKO 1:                                     BOISKO 2:
WPiA - WNS 0:2 (-24, -18)              WBZ - WMW 0:2 (-18, -17)

godz. 21:15
BOISKO 1:                                         BOISKO 2:
WNM - WNoŻ 0:2 ( -0, -0) (vo)            WT - WNT 2:1 ( -20, 25:27, -6)

26 III
godz. 20:15
BOISKO 1:                  BOISKO 2:
WH - WGiGP             WNE - WNo¦

godz. 21:15
BOISKO 1:                  BOISKO 2:
WNS - WBZ               WPiA - WMW

9 IV
godz. 20:15
BOISKO 1:
WH - WNE

16 IV
godz. 20:15
Ćwierćfinał 1

godz. 21:15
Ćwierćfinał 2

23 IV
godz. 20:15
Ćwierćfinał 3

godz. 21:15
Ćwierćfinał 4

30 IV
godz. 20:15
Półfinał 1

godz. 21:15
Półfinał 2

7 V
godz. 20:15
Mecz o 3. miejsce

14 V
godz. 20:15
Finał

Miejsce rozgrywek: Hala sportowa przy ul. Prawocheńskiego 7

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »