Aktualności arrow Sport Studencki arrow Międzywydziałowe mistrzostwa UWM w siatkówce kobiet
Międzywydziałowe mistrzostwa UWM w siatkówce kobiet
W tegorocznej edycji rozgrywek występuje aż 14 zespołów, które w pierwszej fazie turnieju rywalizują w czterech grupach. Poniżej terminarz oraz wyniki rozegranych już spotkań.
 
GR. "A"
1. Wydział Biologii i Biotechnologii
2. Wydział Teologii
3. Wydział Nauk Medycznych

GR. "B"
1. Wydział Nauk Technicznych
2. Wydział Nauk Ekonomicznych
3. Wydział Matematyki i Informatyki
4. Wydział Medycyny Weterynaryjnej

GR. "C"
1. Wydział Nauk o Środowisku
2. Wydział Nauk Społecznych
3. Wydział Nauki o Żywności
4. Wydział Bioinżynierii Zwierząt

GR. "D"
1. Wydział Geodezji i Gospodarki Przestrzennej
2. Wydział Prawa i Administracji
3. Wydział Humanistyczny

Terminarz:

28 II
godz. 20:15
BOISKO 1:                                  BOISKO 2:
WBiB - WNM 2:0 (-10, -9)            WNT - WMW 2:0 (-14, -21)

godz. 21:15
BOISKO 1:                                BOISKO 2:
WNE - WMiI 2:0 (-9, -4)             WNoŚ - WBZ 2:0 (-9, -21)

7 III
godz. 20:15
BOISKO 1:                                      BOISKO 2:
WBiB - WT  2:0 (25:8, 25:2)             WNoŚ - WNoŻ 0:2 (13:25, 23:25)

godz. 21:15
BOISKO 1:                                                BOISKO 2:
WGiGP - WH 1:2(25:20, 17:25, 8:15)         WMW - WMiI 2:0(25:12, 25:12)

14 III
godz. 20:15
BOISKO 1:                                            BOISKO 2:
WNS - WNoŻ 1:2 (-23, 25:21, -7)           WPiA - WGiGP 2:0 (-19, -11)

godz. 21:15
BOISKO 1:                                    BOISKO 2:
WNT - WNE 2:0 (-12, -22)             WT - WNM 2:0 (-12, -11)

21 III
godz. 20:15
BOISKO 1:                                        BOISKO 2:
WNoŚ - WNS 0:2 (17:25, 20:25)         WPiA - WH 0:2 (12:25, 16:25)

godz. 21:15
BOISKO 1:                                      BOISKO 2:
WBZ - WNoŻ 0:2 (9:25, 6:25)           WNE - WMW 1:2 (20:25, 27:25, 5:15)

4 IV
godz. 20:15
BOISKO 1:              BOISKO 2:
WNS - WBZ            WNT - WMiI

11 IV
godz. 20:15
Ćwierćfinał 1

godz. 21:15
Ćwierćfinał 2

18 IV
godz. 20:15
Ćwierćfinał 3

godz. 21:15
Ćwierćfinał 4

25 IV
godz. 20:15
Półfinał 1

godz. 21:15
Półfinał 2

9 V
godz. 20:15
Mecz o 3. miejsce

16 V
godz. 20:15
Finał

Miejsce rozgrywek: Hala sportowa przy ul. Prawocheńskiego 7
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »