Aktualności arrow AMP arrow Judo: udane eleminacje AMP
Judo: udane eleminacje AMP
W Łodzi w dniach 109-10.03 2013 r. odbyły się eliminacje strefy północnej w judo mężczyzn. Pięciu  reprezentantów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego uzyskało awans do turnieju finałowego. W zawodach uczestniczyło ogółem 196 zawodników z 26 uczelni.

Najlepiej spisał się Kacper Witkowski z wydziału Nauk Medycznych który w kategorii powyżej 100 kg. zajął III miejsce. W tej samej kategorii wagowej awans z 5 miejsca uzyskał Erwin Klimek również z wydziału Nauk Medycznych . W wadze do 90 kg 5 miejsce zajął Dawid Sugier z wydziału Nauk Medycznych. W kategorii do 66 kg Arkadiusz Giłowejno z wydziału Prawa i Administracji został sklasyfikowany na 7 miejscu, a Patryk Jurewicz z wydziału Sztuki w wadze do 100 kg na 9 miejscu. Trenerem jest mgr Andrzej Wierzbicki. Turniej finałowy odbędzie się w Białymstoku w dniach 19-20.04.2013 r.

« poprzedni artykuł   następny artykuł »