Aktualno¶ci arrow Sport Studencki arrow Piłka nożna: międzywydziałowe mistrzostwa UWM mężczyzn
Piłka nożna: międzywydziałowe mistrzostwa UWM mężczyzn
Ruszyły międzywydziałowe rozgrywki w piłce nożnej mężczyzn. Poniżej prezentujemy podział na grupy, terminarz rozgrywek oraz wyniki rozegranych spotkań.

Grupa A:                           
1.    W. Nauk o ¦rodowisku
2.    W. Sztuki
3.    W. Nauk Ekonomicznych
4.    WK¦iR ( Rolny )
5.    Human
6.    W Nauk o Żywno¶ci
7.    W Matematyki i Informatyki
8.    W Biologii i Biotechnologii

Grupa B:
1.    W Geodezji i Gospodarki Przestrzennej
2.    W Nauk Technicznych
3.    W Prawa i Administracji
4.    Wydział Nauk Społecznych
5.    W Teologii
6.    W Bioinżynierii Zwierz±t
7.    W Medycyny Weterynaryjnej
8.    W Nauk Medycznych

09.04.2013
Grupa A
17:00 WNo¦ - WBiB 3:2
17:30 WS - WMiI 1:6
18:00 WNE - WNoŻ 4:0
18:30 WK¦iR - WH 0:2

Grupa B
19:00 WGiGP - WNM 8:0
19:30 WNT - WMW 2:1
20:00 WPiA - WBZ 4:5
20:30 WNS - WT 3:3

11.04.2013
Grupa A
17:00 WNo¦ - WMiI 2:1
17:30 WBiB - WNoŻ 2:5
18:00 WS - WH 0:4
18:30 WNE - WK¦iR 0:0

Grupa B
19:00 WGiGP - WMW 2:1
19:30 WNM - WBZ 0:1
20:00 WNT - WT 1:3
20:30 WPiA - WNS 2:2

16.04.2013
Grupa A
17:00 WNo¦ - WNoŻ 4:0
17:30 WMiI - WH 0:3
18:00 WBiB - WK¦iR 0:4
18:30 WS - WNE 0:5 (vo)

Grupa B
19:00 WGiGP - WBZ 4:1
19:30 WMW - WT 0:4
20:00 WNM - WNS 0:4
20:30 WNT - WPiA 3:1

18.04.2013
Grupa A
17:00 WNo¦ - WH 1:0
17:30 WNoŻ - WK¦iR 2:1
18:00 WMiI - WNE 1:1
18:30 WBiB - WS 5:0 (vo)

Grupa B
19:00 WGiGP - WT 1:4
19:30 WBZ - WNS 1:3
20:00 WMW - WPiA 0:4
20:30 WNM - WNT 1:5

23.04.2013
Grupa A
17:00 WNo¦ - WK¦iR 2:2
17:30 WH - WNE 1:2
18:00 WNoŻ - WS 5:0 (vo)
18:30 WMiI - WBiB 1:2

Grupa B
19:00 WGiGP - WNS 2:2
19:30 WT - WPiA 6:1
20:00 WBZ - WNT 3:1
20:30 WMW - WNM 1:4

25.04.2013
Grupa A
17:00 WNo¦ - WNE 1:0
17:30 WK¦iR - WS 5:0 (vo)
18:00 WH - WBiB 3:1
18:30 WNoŻ - WMiI 4:3

Grupa B
19:00 WGiGP - WPiA 1:2
19:30 WNS - WNT 0:4
20:00 WT - WNM 6:4
20:30 WBZ - WMW 7:1

07.05.2013
Grupa A

17:00  1-2  5:0 v.o
17:30  3-8 1:5
18:00  4-7 0:1
18:30  5-6  2:3

Grupa B

19:00  1-2 3:1
19:30  3-8 7:2
20:00  4-7 9:2
20:30  5-6 9:1

09.05.2013


17:00 WNo¦ – WBZ 3:1
17:30 WNoŻ – WNT 0:1
18:00 WH – WGiGP 1:0
18:30 WNE – WT 1:2


14.05.2013

17:00 Półfinał 1 : WNo¦ - WH
17:30 Półfinał 2: WNT - WT
18:00 mecz o III miejsce
18:30 FINAŁ

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »