Aktualności arrow Sport Studencki arrow IX międzywydziałowy miting LA - wyniki
IX międzywydziałowy miting LA - wyniki
Poniżej prezentujemy wyniki IX międzywydziałowego mitingu LA o Puchar Rektora UWM.

 

 

Kobiety

100m.
1)    Grajewska  Monika (WPiA)       15,80s.
2)    Maciejewska Anna (WMiI)      16,65s.
3)    Ostrowska  Joanna (WMiI)      16,68s.
4)    Pniewska  Paulina (WMiI)       16,82s.
5)    Zawadzka Magdalena (WBZ)       17,00s.
6)    Dąbrowska  Paulina  (WPiA)       18,45s.
7)    Lewandowska  Ewelina (WMiI)   21,82s.


400m.
1)  Kulesa Monika (WNT)           1:05,00s.
2)  Krzyżewska Angelika (WNT)   1:10,20s.
3)  Kobylińska  Agata (WNŻ)       1:20,40s.
4) Kaczorowska  Joanna (WPiA)       1: 26,00s.
5) Kozak  Józefina (WNŻ)         1: 29,00s.
6) Ruchała Małgorzata (WNŻ)     1:30,00s.
7) Lewikowska  Dorota (WPiA)       1:49,60s.
8) Pniewska Paulina (WMiI)       1:51,40s.
9) Gerejczyk  Anna (WMiI)       1:52,60s.
10 )Lewandowska  Ewelina (WMiI)    1:54,30s.

Skok w dal.
1)  Szypulska Marta (WH)   3,82 m.
2)  Wiśniewska Patrycja (WH)   3,65 m.
3)  Maciejewska Anna (WMiI)   3,50 m
4)  Pniewska Paulina (WMiI)   3,47 m
5)  Ciesielska Paulina  (WH)   2,38 m
6)  Sakowska Patrycja (WMiI)     3,10 m
7)  Enerlich  Aleksandra (WPiA)  2,90 m

Pchnięcie Kulą

1)  Chalecka  Dorota        9,10 m.    W ŚIR
2)  Czypulska Marta        7,36 m.    W Humanistyczny
3)  Sakowska Patrycja        7,20 m.    W M i I
4) Krzyżewska  Angelika    6,75 m.    WNT
5) Kulesa  Monika            6,32m.     WNT



SZTAFETA   4x100m.


1m.  WYDZIAŁ  MATEMATYKI  I  INFORMATYKI    1:12,s

1)    Pniewska  Paulina
2)    Gerejczyk  AAnna
3)    Lewandowslka  Ewelina
4)    Maciejewska  Anna

2m.  WYDZIAŁ  NAUK o  ŻYWNOŚCI    1:15,s

1)    Grajwska  Monika
2)    Kozak  Józefina
3)    Ruchała Małgorzata
4)    Zawadzka  Magdalena


Mężczyźni

100m.
1)  Rogowski  Zbigniew        11,84s.        W P i A
2)  Giżyński Grzegorz        12,10s.        W M i I             
3)  Wiśniewski Aleksander    12,30s.        W NT
4)  Bannach Robert        12,32s.        W g I GP
5) Wąż Sławomirt            12,35s.        W M i I
6)  Grochocki Michał        12,55s.        W NS
7)  Saniewski Michał        12,83s.        W M i I
8)  Grabowski Przemysław    13,05s.        W KŚI R
9)  Jankowskii Rafał        13,19s.        W NOŻ
10)Petrykowski  Szymon        13,20s.        W Humanistyczny
11) Durcha Michał        13,37s.        W G I GP                   
1000m.
1)  Morgaś Michał        3;13,70s.    W NT
2)  Aejdok Adrian        3:15,60s.    W M i I
3) Saniewski Michał    3;18,20s.    W M i I
4) Dymek Adrian        3:25,92s.    W M i I
5) Grochowki Michał    3:48,57s.    W NS
6) Żyliński Marcin        3:49,70s.    W NT
7) Kowalski  Paweł    5:37,00s.    W NT


Skok w dal
1)   Morgaś  Michał        5,70 m.    W NT
2)   Wiśnewski Aleksander    5,48 m.    W NT
3)   Kwiatkowski Mzrcin        5,42 m.    W Humanistyczny
4)   Wąż Śławomir            5,42 m.    W M i I
5)   Grochocki Michał        5,28 m.    W NS
6)   Giżyński Grzegorz        5,01 m.    W M i I
7)   Cząstkiewicz Jacek        5,03 m.    W NT
8)  Żółtkowski  Leszek        4,96 m.    W Humanistyczny
9)  Dymek Adrian            4,86 m.    WM i I
10)  Kajenowski Piotr        4,85 m.    W Humanistyczny
11)  Sadowski Adrian        4,70 m.    W M i I
12)  Petrykowski  Szymon    4,62 m.    W Humanistyczny       

Pchnięcie Kulą
1)  Wojda Krzysztof        11,95 m.    W N o Ż
2)  Zieliński Daniel        10,75 m.    W NT
3)  Szymanowski Jakub        10,62 m.    W NT
4)  Nowak  Artur              9,65 m.    W G i GP
5)  Dymek  Adrian               8,51 m.    W M  i I
6)  Pzrzych Krystian          8,33 m.    W P i A

SZTAFETA   4x100m.

1m Wydział  Matematyki  I  Informatyki  53:00 s
1) Giżyński  Grzegorz
2) Dymek Adrian
3) Sadowski Marcin
4) Wąż Sławomir
2m Wydział  Nauk Technicznych  57:00 s
1)    Borecki  Mariusz
2)    Wiercicki Michał
3)    Marcińczyk Michał
4)    Cesarek Piotr

Punktacja Końcowa

1m.    Wydział  Matematyki i Informatyki             - 239,0  pkt.   
2m.    Wydział  Nauk Technicznych                - 131,0 pkt.
3m.    Wydział  Humanistyczny                -  76,0  pkt.
4m.    Wydział  Nauk o Żywności                -  69,0  pkt.
5m.    Wydział  Prawa i Administracji            -  65,0 pkt.
6m.    Wydział  Teologii                        -  30,0  pkt.
7m.    Wydział  Nauk Społecznych                -   23,0  pkt.
8m.    Wydział  Geodezja i Gospodarka Przest.        -   22,0  pkt.
9m.    Wydział  Kształtowania Środ. i Rolnictwa          -   21,0  pkt.
-    Wydział  Bioinżynierii Zwierząt            -     7,0  pkt.
-    Wydział  Ochrona Środowiska i Rybactwa.        -     0,0  pkt.
-       Wydział  Nauk Ekonomicznych             -     0,0  pkt.   
-       Wydział Sztuki                         -     0,0  pkt.
-      Wydział Biologii                        -     0,0  pkt       
-    Wydział  Nauk Medycznych                -     0,0  pkt.
-    Wydział  Medycyny Weterynaryjnej            -     0,0  pkt.

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »