Aktualności arrow Sport Studencki arrow Piłka nożna: inauguracja roku akademickiego!
Piłka nożna: inauguracja roku akademickiego!
Poniżej prezentujemy podział na grupy oraz terminarz inauguracyjnego turnieju piłki nożnej, który rozgrywany będzie od 22. października na boiskach kompleksu sportowego "Nad Kortówką". 

 

Grupa A:
1.    Nocny Jastrząb
2.    Za słabi by wygrać
3.    For fun

Grupa B :
1.    1.Zespół pieśni i tańca Kortowo
2.    Betlejemska Gwiazda
3.    Disco Commando

Grupa C :
1.    E do x
2.    Rowerzyści
3.    Reprezentacja wszechświata

Grupa D:
1.    Jelenie w terenie
2.    Turyści
3.    Czeladnicy

Grupa E:
1.    EFCE PONALEWCE
2.    Lambada
3.    Trudne Sprawy
4.    FC Pionki

Grupa F:
1.    Mechatronika
2.    Ile do końca?
3.    Kortowski Huragan
4.    Eksplozja Czarnobyl

Grupa G:
1.    Energetyka
2.    Węgorze
3.    Przyszli Pograć
4.    Żołnierze Gwiezdnej Floty

Grupa H:
1.    FC Szrot Olsztyn
2.    Na rzadko
3.    Ekipa Zielonego Groszku
4.    Sparta Orneta


Wtorek 22.10.2013

Boisko A: ( Najbliżej Biblioteki Uniwersyteckiej):
1.    17:00 Nocny Jastrząb – Za słabi by Wygrać ( Grupa A )
2.    17:25 Betlejemska Gwiazda – Disco Commando (B)
3.    17:50 Nocny Jastrząb – For fun(A)
4.    18:15 Zespół pieśni i tańca Kortowo – Betlejemska Gwiazda (B)
5.    18:40 Za słabi by wygrać – For fun (A)
6.    19:05 Disco Commando – Zespół pieśni i tańca Kortowo (B)
7.    19:30 Mechatronika – Ile do końca? (F)
8.    19:55 Kortowski Huragan – Eksplozja Czarnobyl (F)
9.    20:20 Mechatronika – Kortowski Huragan (F)
10.    20:45 Ile do końca – Eksplozja Czarnobyl (F)
11.    21:10 Ile do końca – Kortowski Huragan (F)
12.    21:35 Mechatronika – Eksplozja Czarnobyl (F)

Boisko B: ( Boisko „Po środku”):
1.    17:00  E do X – Rowerzyści (Grupa C)
2.    17:25  Jelenie w terenie – Turyści (D)
3.    17:50  E do X – Reprezentacja Wszechświata (C)
4.    18:15 Jelenie w terenie – Czeladnicy (D)
5.    18:40 Rowerzyści – Reprezentacja Wszechświata (C)
6.    19:05  Czeladnicy – Turyści (D)
7.    19:30  EFCE PONALEWCE – Lambada (E)
8.    19:55  Trudne Sprawy – FC Pionki (E)
9.    20:20 EFCE PONALEWCE – Trudne Sprawy (E)
10.    20:45 Lambada – FC Pionki (E)
11.    21:10  FC Pionki – EFCE PONALEWCE (E)
12.    21:35  Trudne Sprawy – Lambada (E)

Boisko C: ( Boisko Duże):
1.    17:00 Energetyka – Węgorze (Grupa G)
2.    17:25 Przyszli Pograć – Żołnierze Gwiezdnej Floty (G)
3.    17:50 Energetyka – Żołnierze Gwiezdnej Floty (G)
4.    18:15 Przyszli Pograć – Węgorze (G)
5.    18:40  Węgorze – Żołnierze Gwiezdnej Floty (G)
6.    19:05  Przyszli Pograć – Energetyka (G)
7.    19:30  FC Szrot Olsztyn – Na rzadko (H)
8.    19:55  Ekipa Zielonego Groszku – Sparta Orneta (H)
9.    20:20 FC Szrot Olsztyn – Ekipa Zielonego Groszku (H)
10.    20:45  Sparta Orneta – Na rzadko (H)
11.    21:10 Na Rzadko – Ekipa Zielonego Groszku (H)
12.    21:35 FC Szrot Olsztyn – Sparta Orneta (H)


Środa 23.10.2013r


Boisko A:
1.    18:00 I miejsce grupa A – II miejsce grupa H ( Mecz numer 1 )
2.    18:35 I miejsce Grupa B – II miejsce grupa G ( Mecz numer 2 )
3.    19:10 I miejsce Grupa C – II miejsce Grupa F  ( Mecz numer 3 )
4.    19:45 I miejsce Grupa D – II miejsce Grupa E ( Mecz numer 4 )
5.    20:20 Zwycięzca Meczu nr 1 – Zwycięzca meczu nr 2 ( Mecz nr  9 )
6.    20:55 Zwycięzca meczu nr 3 – Zwycięzca meczu numer 4 ( Mecz nr  10 )

Boisko B:
1.    18:00 II miejsce Grupa A – I miejsce Grupa H ( Mecz numer  5  )
2.    18:35 II miejsce Grupa B – I miejsce Grupa G  ( Mecz numer 6 )
3.    19:10 II miejsce Grupa C – I miejsce Grupa F ( Mecz numer 7 )
4.    19:45 II miejsce Grupa D – I miejsce Grupa E ( Mecz numer  8 )
5.    20:20 Zwycięzca meczu nr 5 – Zwycięzca meczu nr 6 ( Mecz nr  11 )
6.    20:55 Zwycięzca meczu nr 7 – Zwycięzca meczu numer 8 ( Mecz nr  12 )


Czwartek 24.10.2013

Boisko A:
1.    18:00 Zwycięzca  Meczu nr  9 – Zwycięzca Meczu numer 10

Boisko B:
1.    18:00  Zwycięzca  Meczu nr  11 – Zwycięzca Meczu numer 12
2.    18:35 – Mecz o III Miejsce
3.    19:10 – Mecz o I miejsce

19:45 WRĘCZENIE NAGRÓD



*****************************************************************************************
Mecze grupowe rozgrywamy  2 x 10 minut, mecze w fazie pucharowej 2 x 15 minut. O kolejności w grupie decyduje:
•    Liczba punktów

W przypadku uzyskania równej liczby punktów przez dwie lub więcej drużyn, o zajętym miejscu decydują:
•    liczba zdobytych punktów w spotkaniach między tymi drużynami,
•    przy równej liczbie punktów korzystniejsza różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami w spotkaniach tych drużyn
•    przy dalszej równości, większa liczba bramek zdobytych w spotkaniach tych drużyn
•    przy dalszej równości, korzystniejsza różnica bramek we wszystkich spotkaniach z całego cyklu rozgrywek
•    przy dalszej równości, większa liczba bramek zdobytych we wszystkich spotkaniach z całego cyklu
•    rzuty karne między zainteresowanymi zespołami


 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »