Aktualności arrow Lekka atletyka arrow Zawody międzywydziałowe w LA - program minutowy
Zawody międzywydziałowe w LA - program minutowy

 

 

 

X I MIĘDZYWYDZIAŁOWY  MITING  LEKKOATLETYCZNY

O  PUCHAR  REKTORA UWM

 

                                              TERMIN ZAWODÓW:        06. MAJA 2015r.                                     

                                             MIEJSCE ZAWODÓW:        STADION  LEKKOATLETYCZNY  UWM

 

 PROGRAM  MINUTOWY

 

12:30         ZAPISY DO  KONKURENCJI

12:45         OTWARCIE  ZAWODÓW

12:45         100m     K   PCHNIĘCIE  KULĄ   M

12:55         100m     M        PCHNIECIE  KULĄ   K

13:05     SKOK W DAL  K+M                                                           

13:15     1000m  M

13:25     400 m K

13:30         SZTAFETA         4x100 K

13:35         SZTAFETA         4x100 M                                         

13:45  ZAKOŃCZENIE                                                                

              XI Międzywydziałowe zawody Lekkoatletyczne                                    

Termin: 06 maja 2015r.

Miejsce zawodów: Stadion uczelniany UWM

Program minutowy:

12:30            ZAPISY DO  KONKURENCJI

12:45    OTWARCIE  ZAWODÓW

12:45    100m     K         PCHNIĘCIE  KULĄ   M

12:55    100m     M        PCHNIECIE  KULĄ   K

13:05     SKOK W DAL  K+M                                                           

13:15     1000m  M

13:25     400 m K

13:30             SZTAFETA     4x100 K

13:35             SZTAFETA     4x100 M                                         

                                                                       13:45                ZAKOŃCZENIE                                                               

                                                                        

XI Międzywydziałowe zawody Lekkoatletyczne

                                    O Puchar Rektora UWM

                       Termin: 06 maja 2014r.

                  Miejsce zawodów: Stadion uczelniany UWM       

 

        Program minutowy:      12:30   ZAPISY DO  KONKURENCJI

12:45    OTWARCIE  ZAWODÓW

12:45    100m     K         PCHNIĘCIE  KULĄ   M

12:55    100m     M        PCHNIECIE  KULĄ   K

13:05     SKOK W DAL  K+M                                                           

13:15     1000m  M

13:25     400 m K

13:30             SZTAFETA         4x100 K

13:35             SZTAFETA         4x100 M

13:45      ZAKOŃCZENIE                            

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »