Aktualno¶ci arrow Lekka atletyka arrow Komunikat końcowy XI Międzywydziałowego Mitingu LA o Puchar Rektora UWM
Komunikat końcowy XI Międzywydziałowego Mitingu LA o Puchar Rektora UWM

Komunikat końcowy  XI Międzywydziałowego Mitingu LA

o Puchar Rektora UWM w Olsztynie 06 maja 2015r.

 

 

 

 

Kobiety

 

 

100m.

 

1)    Kopeć Lucyna                       14,80 s.                WNo¦

2)    Szaturska Kamila                           15,70 s.                WNE

3)    Janicka Małgorzata                15.80 s.                WMiI

4)    Dulińska Kinga                      15.85 s.                WNo¦

5)    Bagińska Agnieszka               15,95 s.                WK¦iR

6)    Zaborowska Anna                          16,50 s.                WMiI

7)    Jankowska Sylwia                          17,00 s.                WMiI

8)    Parejko Paulina                      17,00 s.                WNS

9)    Baranowska Wioleta             17,20 s.                WPiA

     10)Cyran Aleksandra                           17,30 s.                WMW

11)Dembińska Anna                            17,40 s.                WMiI

12) Krupa Marta                        17,80 s.                WNo¦

13)¦nietka Katarzyna                          18,00 s.                WNS

14)Szordykowska Ewa               19,00 s.                WNE

15)Kraj Magda                                     19,50 s.                WNE

 

400m.

 

1)    Kopeć Lucyna                       1:13,50s.             WNo¦

2)    Janicka Małgorzata                1:19,00s.             WMiI

3)    Jankowska Sylwia                 1:20,05s.             WMiI

4)    Baranowska Wioleta             1;21,00s.             WPiA

5)    Hajduk Ewelina                     1:22,40s.             WNE

6)    Dembińska Anna                   1:25,65s.             WMiI

7)    Parejko Paulina                     1:22.34s.             WNS

8)    Zaborowska Anna                           1:22,47s.             WMiI

 

 

Skok w dal.

 

1)  Żur Karolina                     4,11m.                 WNS

2)Dulińska Kinga          3,75m.                 WNo¦

3)Zaborowska Anna               3,73m.                 WMiI

4)Szypulska marta                 3,52m.                 WHumanistyczny

5) Sakowicz Emilia                3,52m.                 WNE

6)  Szaturska Kamila              3,50m.                 WNE

7)  Ostrowska kinga               3,38m.                 WK¦iR

8) Czupyt Joanna                            3,32m.                 WNE

9) Janiczka Małgorzata           3,28m.                 WMiI

10)Jankowska Sylwia            3,20m.                 WMiI

11)Krupa Marta                     3,15m.                 WNo¦

12)Idzikowska Weronika       2,58m.                 WHumanistyczny

13)Łaszczych Patrycja            2,33m.                 WHumanistyczny

14)Bilińska Roksana              3,16m.                 WK¦iR

 

Pchnięcie Kul±

 

1.     Sakowska Patrycja          7,63m.                 WMiI

2.     Szypulska Marta             7,60m.                 WHumanistyczny

3.     Zaborowska Anna           7,40m.                 WMiI

4.     Czupyt Joanna                6,60m.                 WNE

5.     Sznela Magdalena            5,94m.                 WNS

6.     Dubnicka Karolina          5,77m.                 WNS

 

 

SZTAFETA   4x100m.

 

 

1m.WYDZIAŁ  NAUK O ¦RODOWISKU       51,05

 

1.     Bałdyga Natalia

2.     Dulińska Kinga

3.     Krupa Marta

4.     Kopeć Lucyna

 

2m. WYDZIAŁ  NAUK EKONOMICZNYCH  1:05,07s

 

1.     Sakowicz Emilia

2.     Czupyt Joanna

3.     Dylewska Katarzyna

4.     Szaaturska Kamila

3m.WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI  1;10,45s.

 

                   1. Janicka Małogorzata

                   2. Jankowska Sylwia

                   3. Zaborowska Anna

                   4. Dembińska Anna

 

 

MężczyĽni

 

100m.

1)    Dzierbun Sebastian                           12,00s.                 WMiI

2)    Banaszek Michał                     12,50s.                 WMiI

3)    Maciejewski Marek                  12,69s.                 WK¦iR

4)    Cabaj Jacek                             12:70s.                 WMW

5)    Witkowski Dawid                    13,00s.                 WNo¦

6)    Naruszewicz          Marcin                 13,20s.                 WNS

7)    Rachwalak Mateusz                 13,25s.                 WNE

8)    Jakóbowski Michał                           13,50s.                 WMiI

9)    Grzesiak Grzegorz                   13,63s.                 WK¦iR

10)  Turek Krystian                       13,68s.                 WNE

11)  Proszek Hubert                       14,20s.                 WNT

12)  Kupryjaniuk Paweł                14,21s.                 WNo¦

13)  Redzyński Daniel                    14,28s.                 WMiI

14)  Kubik Piotr                                      14,50                             WNo¦

 

1000m.

1)    Maciejewski Marek                2:54,11s.              WNo¦

2)    Reginia Dariusz                      2:55,08s.              WNT

3)    Heiduk Adrian                        3:05,76s.              WMiI

4)    Cabaj Jacek                             3:12,65s.              WMW

5)    Olendrzyński Bartosz             3:15,61s.              WNo¦

6)    D±browski Michał                            3:37,00s.              WMiI

7)    Kucharczyk Krzysztof            3:42,66s.              WNo¦

8)    Prusaczyk Fabian                   3:47,20s.              WNE

9)    Zieliński Maciej                       3:48.45s.              WNT

10)                        Witkowski Dawid                            3:50,16s.             WNo¦

11)                        Dzierbun Sebastian                3:50,22s.              WMiI

12)                        Kozikowski Rafał                            3:55,12s.              WNE

 

 

Skok w dal

 

1)    Zieliński Maciej                       5,05m.                 WNT

2)    Dzierbun Sebastian                           5,03m.                 WMiI

3)    Kucharczyk Krzysztof             4,70m.                 WNo¦

4)    Brędkiewicz Jakub                            4,60m.                 WNo¦

5)    Grzesiak Grzegorz                   4,58m.                 WK¦iR

6)    Witkowski Dawid                    4,43m.                 WNo¦

7)    Banaszek Michał                     4,30m.                 WMiI

8)    Dalka Bartosz                          4,27m.                 WNE

9)    Kubik Piotr                              3,81m.                 WNo¦

10)  Kondracki Kamil                    3,68m.                 WNo¦

 

 

Pchnięcie Kul±

 

1)    Rawa Adam                             12,37m.               WMW

2)    Ostaszewski Jakub                              9,66m.               WMiI

3)    Kupryjaniuk Paweł                             8,75m.               WNo¦

4)    Ligęza Piotr                                8,73m.               WNE

5)    Strzelecki Adrian                        8,48m.               WNE

6)    Wikoniuk Jakub                        8,45m.               WGIPB

7)    Witkowski Dawid                      8,16m.               WNo¦

8)    Maciuszek Mateusz                   8,10m.               WMiI

9)    Soin Radosław                           8,06m.               WNT

10)  Wesołowski Szymon                8.01m.               WMiI

11)  Kondracki Kamil                    7,95m.                 WNo¦

12)  D±browski Patryk                             7,64m.               WNE

13)  Brdękiewicz Jakub                   7,60m.               WNo¦

14)  Grzesik Grzegorz                      7,32m.               WK¦iR

 

 

                                                                           

 

 

 

 

 

 

 

SZTAFETA   4x100m.

 

1m.WYDZIAŁ  NAUK  O  ¦ODOWISKUI  53,00 s

1)    Kondracki Kamil

2) Melnyk Paweł

         3) Kupryjaniuk Paweł

         4) Chołostiakow Tomasz

 

2m.   WYDZIAŁ MATEMATYKI  I  INFORMATYKI  52,90 s

 

1)    D±browski Michał

2)    Hejduk Adrian

3)    Dzierbun Sebastian

4)    Wesołowski Szymon

 

3m.  WYDZIŁAŁ  NAUK  O  ¦RODOWISKU  II  53,68s.

 

1)    Kubik  Piotr

2)    Brdękiewicz  Jakub

3)    Jakóbowski  Michał

4)    Banaszek  Michał

 

4m.  WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH    55,32s.

 

1)    D±browski Patryk

2)    Dalka Bartosz

3)    Ligęza Piotr

4)    Kozikowski Rafał

 

 

Punktacja Końcowa

 

 

1m.   Wydział  Matematyki i Informatyki                   - 247,0  pkt.        

2m      Wydział Nauk  o ¦rodowisku                                    - 210,0  pkt.

3m      Wydział  Nauk Ekonomicznych                        - 119,0  pkt.

4m    WydziałNauk Społecznych                                -   60,0  pkt.

5m     Wydział  Kształtowania ¦rod. i Rolnictwa                  -   59,0  pkt.

6m.   Wydział  Nauk Technicznych                             -   45,0  pkt.

7m.   Wydział Medycyny Weterynaryjnej                    -   42,0  pkt.

8m.   Wydział Humanistyczny                                     -   29,0  pkt.

 

 

9m.   Wydział Prawa i Administracji                           -   17,0 pkt.

10m. Wydział  Geodezja i Gospodarka Przest.            -   10,0  pkt.

  -      Wydział  Nauk o Żywno¶ci                                 -  0,0  pkt.

  -      Wydział  Teologii                                               -    0,0  pkt.

 -       WydziałBioinżynierii Zwierz±t                           -     0,0  pkt.

 -     Wydział Sztuki                                                     -   0,0  pkt.

  -      Wydział Biologii                                                 -   0,0  pkt.          

  -      Wydział  Nauk Medycznych                               -   0,0  pkt.

        

        

 
następny artykuł »