Aktualności arrow Futbol amerykański arrow Podsumowanie Akademickich Mistrzostw Polski w tenisie stołowym 02-03.04.2016 r. w Warszawie.
Podsumowanie Akademickich Mistrzostw Polski w tenisie stołowym 02-03.04.2016 r. w Warszawie.

 


 

W Warszawie w dniach 02-03. 04. 2016 r. odbyły się  półfinałowe turnieje Akademickich Mistrzostw Polski w tenisie stołowym kobiet i mężczyzn w których uczestniczyły drużyny Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Niestety zarówno drużyna kobiet, jak i mężczyzn nie awansowała do finałów AMP  które odbędą się w Gdańsku zajmując 5 miejsce. Mimo braku awansu należy jednak dobrze ocenić występy naszych drużyn .

Drużyna kobiet w składzie: Alicja Czarnomska, Zuzanna Chrulska, Ewelina Karczewska i Joanna Ryba zawody zakończyła na 5 miejscu. Decydujące spotkania o awans do finałów nasze dziewczyny przegrały po zaciętej walce z Politechniką Łódzką i Akademią Leona Koźmińskiego  ulegając 3:1.

Drużyna mężczyzn także mogła awansować do finałów, jednak w meczu ćwierćfinałowym z ze Społeczną  Akademią Nauk z Łodzi doznaliśmy porażki 3:1. Decydującym momentem był mecz Cezarego Bossowskiego który po zaciętym meczu doznał porażki 3:2., w decydującym secie na przewagi.  W tym momencie przy wygranej Czarka nasz zespół  prowadziłby 2:1.i byłby blisko wygranej.  Skład drużyny mężczyzn UWM: Cezary Bossowski, Michał Ogrodniczak, Piotr Mazurkiewicz, Kamil Jurkiewicz, Adam Stankiewicz.

Wyniki turnieju:

Kobiety

Eliminacje:

UWM Olsztyn – Uniwersytet Medyczny Łódź 3:0

UWM Olsztyn – Politechnika Łódzka 1:3

UWM Olsztyn – Akademia Leona Koźmińskiego Warszawa 1:3

UWM Olsztyn – Szkoła Główna Gospodarki Wiejskiej Warszawa 3:0

Kolejność w grupie

1 ALK Warszawa

2 Politechnika Łódzka

3 UWM Olsztyn

4 SGGW Warszawa

5 Uniwersytet Medyczny Łódź

o 5 miejsce

- UWM Olsztyn – Uniwersytet Łódzki 3:2

Końcowa klasyfikacja

1 ALK Warszawa

2 Uniwersytet Warszawski

3 Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania Białystok

4 Politechnika Łódzka

5 UWM Olsztyn

6 Uniwersytet Łódzki

7 Wojskowa Akademia Techniczna Warszawa

8 SGGW Warszawa

9 Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny Siedlce

10 Uniwersytet Medyczny Łódź

 

Mężczyźni

Eliminacje

UWM Olsztyn – Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania Białystok 3:2

UWM Olsztyn – SGGW Warszawa 1:3

UWM Olsztyn – Uniwersytet Łódzki 3:0

Kolejność w grupie

1 SGGW Warszawa

2 UWM Olsztyn

3 Uniwersytet Łódzki

4 Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania Białystok

Ćwierćfinał

UWM Olsztyn – Społeczna Akademia Nauk w Łodzi 1:3

Strefa 5/8

UWM Olsztyn – Wyższa Szkoła Wychowania Fizycznego i Turystyki Białystok 3:2

o 5 miejsce

UWM Olsztyn –SGGW Warszawa 3:1

Końcowa klasyfikacja

1 ALK Warszawa

2 Społeczna Akademia Nauk w Łodzi

3 Szkoła Główna Handlowa Warszawa

4 Uniwersytet Warszawski

5 UWM Olsztyn

6 SGGW Warszawa

7 Wyższa Szkoła Wychowania Fizycznego i Turystyki Białystok

8 Uniwersytet Medyczny Łódź

9 Politechnika Warszawska

10 Uniwersytet Łódzki

11 Wojskowa Akademia Techniczna Warszawa

12 Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny Siedlce

13/14 Politechnika Łódzka

13/14 Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania Białystok

 

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »