Aktualno¶ci arrow Futbol amerykański arrow Wyniki rozgrywek międzywydziałowych UWM w piłce ręcznej
Wyniki rozgrywek międzywydziałowych UWM w piłce ręcznej

Grupa A

Miejsce

Wydział

Punkty

Z

R

P

Bramki

1

Wydział Nauk o ¦rodowisku (WNo¦)

4

2

-

-

26:12

2

Wydział Nauk Ekonomicznych (WNE)

2

1

-

1

21:15

3

Wydział Humanistyczny (Human)

0

-

-

2

8:28

  8.03.16r. 18.25 WNE – Human 13:4 (6:2)
15.03.16r. 18.25 WNo¦ – WNE 11:8 (5:2)
22.03.16r. 18.25 Human – WNo¦ 4:15 (0:3)

Grupa B

Miejsce

Wydział

Punkty

Z

R

P

Bramki

1

Wydział Kształtowania ¦rodowiska i Rolnictwa (WK¦iR)

4

2

-

-

40:17

2

Wydział Nauk o Żywno¶ci

2

1

-

1

15:23

3

Wydział Biologii i Biotechnologii (WBiB)

0

-

-

2

14:28

  8.03.16r. 19.00 WNŻ – WBiB 6:5 (4:1)
15.03.16r. 19.00 WK¦iR – WNŻ 18:9 (8:3)
22.03.16r. 19.00 WBiB – WK¦iR 8:22 (1:11)

Grupa C

Miejsce

Wydział

Punkty

Z

R

P

Bramki

1

Wydział Prawa i Administracji (WPiA)

4

2

-

-

43:31

2

Wydział Medycyny Weterynaryjnej (Weta)

2

1

-

1

31:33

3

Wydział Nauk Technicznych(WNT)

0

-

-

2

21:31

  8.03.16r. 17.15 WPiA – Weta 23:20 (11:7)
15.03.16r. 17.15 WNT – WPiA 11:20 (5:10)
22.03.16r. 17.15 Weta – WNT 11:10 (6:5)

Grupa D

Miejsce

Wydział

Punkty

Z

R

P

Bramki

1

Wydział Geodezji, Inżynierii Przestrzennej i Budownictwa (WGIPB)

4

2

-

-

32:7

2

Wydział Nauk Społecznych (WNS)

2

1

-

1

25:32

3

Wydział Matematyki i Informatyki (WMiI)

0

-

-

2

10:28

  8.03.16r. 17.50 WNS – WMiI 18:10 (7:4)
15.03.16r. 17.50 WGIPB – WNS 22:7 (11:4)
22.03.16r. 17.50 WMiI – WGIPB 0:10 vo

ĆWIERĆFINAŁ
5.04.16r. 17.15  WPiA – Weta 22:11 (10:5)                                                                         
(mecz nr 1)
5.04.16r. 17.50  WGIPB – WNŻ 18:3 (8:2)                                                                           
(mecz nr 2)
5.04.16r. 18.25  WNo¦ – WNE 12:13 (6:5)                                                                           
(mecz nr 3)
5.04.16r. 19.00  WK¦iR – WNS 16:30 (9:17)                                                                        
(mecz nr 4)

PÓŁFINAŁ
12.04.16r. 17.15
Zwycięzca meczu nr 1 – Zwycięzca meczu nr 4 WPiA – WNS
12.04.16r. 18.00 Zwycięzca
meczu nr 2 – Zwycięzca meczu nr 3 WGIPB – WNE

FINAŁY
19.04.16r. 17.10 Mecz o 3 miejsce
19.04.16r. 17.45 Mecz finałowy

Klasyfikacja najlepszych strzelców:
1. CHOWANIEC Andrzej (Weta) – 26 bramek
1. DUDEK Arkadiusz (WPiA) – 26 bramek
2. OLENDRZYŃSKI Bartosz (WNo¦) – 21 bramek
3. ZAKRETA Łukasz (WNS) – 19 bramek
4. WASIEK Marek (WK¦iR) – 17 bramek
5. GIŻYŃSKI Grzegorz (WGIPB) – 16 bramek
6. WOJCIECHOWSKI Adrian (WPiA) – 13 bramek
6. RADOMSKI Piotr (WNo¦) – 13 bramek
6. OKRASKA Piotr (WGIPB) – 13 bramek
7. GOLISZEWSKI Michał (WK¦iR) – 12 bramek

Klasyfikacja najlepszych strzelczyń:

1. STACHELEK Magdalena  (WNS) – 15 bramek
2. ŻOKOWSKA Emilia (WNS) – 8 bramek
3. DZIK Karolina (WNE) – 8 bramek


Klasyfikacja generalna:

  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5. Wydział Nauk o ¦rodowisku (WNo¦) – 4 pkt. 38:25
  6. Wydział Kształtowania ¦rodowiska i Rolnictwa (WK¦iR) – 4 pkt. 56:47
  7. Wydział Medycyny Weterynaryjnej (Weta) – 2 pkt. 42:55
  8. Wydział Nauk o Żywno¶ci  (WNŻ) – 2 pkt. 18:41
  9. Wydział Nauk Technicznych(WNT) – 0 pkt. 21:31
  10. Wydział Biologii i Biotechnologii (WBiB) – 0 pkt. 14:28
  11. Wydział Humanistyczny (Human) – 0 pkt. 8:28 
  12. Wydział Matematyki i Informatyki (WMiI) – 0 pkt. 10:28*

*Wydział Matematyki i Informatyki zgodnie z ustaleniami na spotkaniu organizacyjnym zostaje przesunięty na ostatnie miejsce w klasyfikacji generalnej oraz otrzymuje 8 punktów ujemnych do „Klasyfikacji Boju Wydziałów” za walkower w meczu z WGIPB

 

Drużyna może składać się maksymalnie z 14 graczy. (studentów, studentek, pracowników wydziałów, studentów Erasmusa)

  1. W grze udział bierze 6 zawodników - bramkarz + 5 zawodników w polu.
  2. W grupach gramy `każdy z każdym` bez rewanżu. Do ćwierćfinałów awansuj± po dwie najlepsze drużyny z każdej z grup. Pozostałe drużyny odpadaj± z dalszej rywalizacji.
  3. Czas gry wynosi 2 x 15 minut + 2 minuty przerwy, kary wykluczenia wynosz± 1 minutę.
  4. Osoby studiuj±ce na dwóch lub więcej wydziałach mog± grać tylko w jednej drużynie wydziałowej.
  5. Każda z drużyn zobowi±zana jest posiadać koszulki W TYM SAMYM KOLORZE (najlepiej inne niż przeciwnik).
  6. Mecze fazy grupowej rozgrywane będ± we wtorki od godziny 17:15 do 19:30 na hali sportowej przy ul. Pana Tadeusza 4a.
  7. Losowanie ćwierćfinałów odbędzie się po zakończeniu rozgrywek grupowych. (Drużyny, które zajm± pierwsze miejsce w grupie będ± rozstawione w ćwierćfinałach)
  8. Przed meczem kapitanowie drużyn zobowi±zani s± do przedstawienia imiennej listy zawodników z podaniem nr indeksu studenta lub katedry (miejsca pracy) wykładowcy
     i z ewentualnymi numerami na koszulce danego zawodnika do organizatora.
  9. Podczas meczów będ± prowadzone protokoły meczowe.
  10. Zawody rozgrywane będ± zgodnie z przepisami ZPRP.
  11. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany terminów spotkań.
  12. Wszelkie kwestie sporne rozstrzyga organizator.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »