Aktualności arrow Futbol amerykański arrow Terminarz na Ligę Futsal
Terminarz na Ligę Futsal

Grupa A:                                                     Grupa F:                              

1. Bombastic                                                 1. Kto Cię nie miał

2. Puchacze                                                   2. Jarocka Inkwizycja

3. Kaban Sport                                              3. Bywało gorzej i brawa bili

 

 

Grupa B                                                       Grupa G:

1. Oszczędni technicznie                              1. Aryjska Krew

2. Bezpieczni                                                2. Dostarczyciele Punktów

3. Drapieżcy                                                 3. Trudne Sprawy

 

Grupa C                                                      Grupa H:

1. FC Albatros                                            1. Nigdy się nie poddamy

2. ZIP Squad                                               2. Szklany Kortowa

3. Banda Cholo                                           3. FC Maciej Kruszyński

 

 

Grupa D                                                      Grupa I:

1. Victoria Kortowo                                    1. FC Ponalewce

2. Promil Olsztyn                                        2. Galaktyczni

3.Szato de Jabol                                          3. KTS Smolany

                                                                    4. Sons of  kebab

Grupa E:

1.     I tak przegramy

2.     Pneumokoki

3.       Energetycy Wysokich Napięć

             

 

21.11.2016 (poniedziałek)

20:00 Bombastic – Puchacze (grupa A)

20:25 Oszczędni Technicznie-Bezpieczni  (grupa B)

20:50 FC Albatros – ZIP Squad (grupa C)

21:15  Victoria Kortowo – Promil Olsztyn (grupa D)

21:30 I tak przegramy – Pneumokoki (grupa E)

 

28.11.2016 (poniedziałek)

20:00 Kto Cię nie miał  – Jarocka Inkwizycja (grupa F)

20:25 Aryjska Krew-Dostarczyciele Punktów  (grupa G)

20:50 Nigdy się nie poddamy – Szklany Kortowa (grupa H)

21:15  FC Ponalewce – Galaktyczni (grupa I)

21:30 KTS Smolany – Sons of kebab (grupa I)

 

05.12.2016 (poniedziałek)

20:00 Bombastic – Kaban Sport (grupa A)

20:25 Oszczędni Technicznie  -Drapieżcy  (grupa B)

20:50 FC Albatros – Banda Cholo (grupa C)

21:15  Victoria Kortowo – Szato de Jabol (grupa D)

21:30 I tak przegramy – Energetycy Wysokich Napięć (grupa E)

12.12.2016 (poniedziałek)

20:00 Kto Cię nie miał  – Bywało gorzej i brawa bili (grupa F)

20:25 Aryjska Krew-Trudne Sprawy  (grupa G)

20:50 Nigdy się nie poddamy – FC Maciej Kruszyński (grupa H)

21:15  FC Ponalewce – KTS Smolany (grupa I)

21:30 Galaktyczni  – Sons of kebab (grupa I)

19.12.2016 (poniedziałek)

20:00 Puchacze – Kaban Sport (grupa A)

20:25 Bezpieczni  -Drapieżcy  (grupa B)

20:50 ZIP Squad – Banda Cholo (grupa C)

21:15  Promil Olsztyn – Szato de Jabol (grupa D)

21:30 Pneumokoki – Energetycy Wysokich Napięć (grupa E)

 

 

 

02.01.2017 (poniedziałek)

20:00 Jarocka Inkwizycja  – Bywało gorzej i brawa bili (grupa F)

20:25 Dostarczyciele Punktów-Trudne Sprawy  (grupa G)

20:50 Szklany Kortowa – FC Maciej Kruszyński (grupa H)

21:15  Galaktyczni – KTS Smolany (grupa I)

21:30 FC Ponalewce – Sons of kebab (grupa I)

 

AWANS Z KAŻDEJ GRUPY UZYSKAJĄ DWIE NAJLEPSZE DRUŻYNY

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »