Aktualności arrow Futbol amerykański arrow Wyniki Ligi 5 piłkarskich UWM
Wyniki Ligi 5 piłkarskich UWM


 

Grupa A:                                                     Grupa F:                              

1. Bombastic  6 (I)                                        1. Kto Cię nie miał

2. Puchacze                                                   2. Jarocka Inkwizycja

3. Kaban Sport                                              3. Bywało gorzej i brawa bili

 

 

Grupa B                                                       Grupa G:

1. Oszczędni technicznie  3   5-4                 1. Aryjska Krew 6 (I)

2. Bezpieczni                                                2. Dostarczyciele Punktów

3. Drapieżcy                                                 3. Trudne Sprawy

 

Grupa C                                                      Grupa H:

1. FC Albatros  4  5-1                                 1. Nigdy się nie poddamy

2. ZIP Squad                                               2. Szklany Kortowa

3. Banda Cholo                                           3. FC Maciej Kruszyński

 

 

Grupa D                                                      Grupa I:

1. Victoria Kortowo  3  6-13                       1. FC Ponalewce

2. Promil Olsztyn                                        2. Galaktyczni

3.Szato de Jabol                                          3. KTS Smolany

                                                                    4. Sons of  kebab

Grupa E:

1.     I tak przegramy 1  2-5

2.     Pneumokoki

  1. Energetycy Wysokich Napięć

             

 

21.11.2016 (poniedziałek)

20:00 Bombastic – Puchacze (grupa A)  3:0

20:25 Oszczędni Technicznie-Bezpieczni  (grupa B) 3:0

20:50 FC Albatros – ZIP Squad (grupa C) 1:1

21:15  Victoria Kortowo – Promil Olsztyn (grupa D) 6:2

21:30 I tak przegramy – Pneumokoki (grupa E)  1:1

 

28.11.2016 (poniedziałek)

 

 

20:00 Kto Cię nie miał  – Jarocka Inkwizycja (grupa F)  1:5

20:25 Aryjska Krew-Dostarczyciele Punktów  (grupa G) 8:0

20:50 Nigdy się nie poddamy – Szklany Kortowa (grupa H) 1:3

21:15  FC Ponalewce – Galaktyczni (grupa I) 0:3

21:30 KTS Smolany – Sons of kebab (grupa I) 9:0

 

05.12.2016 (poniedziałek)

20:00 Bombastic – Kaban Sport (grupa A) 6:2

20:25 Oszczędni Technicznie  -Drapieżcy  (grupa B) 2:4

20:50 FC Albatros – Banda Cholo (grupa C) 4:0

21:15  Victoria Kortowo – Szato de Jabol (grupa D) 0:11

21:30 I tak przegramy – Energetycy Wysokich Napięć (grupa E) 1:4

12.12.2016 (poniedziałek)

20:00 Kto Cię nie miał  – Bywało gorzej i brawa bili (grupa F) 1:5

20:25 Aryjska Krew-Trudne Sprawy  (grupa G) 3:1

20:50 Nigdy się nie poddamy – FC Maciej Kruszyński (grupa H) 14:2

21:15  FC Ponalewce – KTS Smolany (grupa I) 0:6

21:30 Galaktyczni  – Sons of kebab (grupa I) 8:0

19.12.2016 (poniedziałek)

20:00 Puchacze – Kaban Sport (grupa A) 2:4

20:25 Bezpieczni  -Drapieżcy  (grupa B) 0:5

20:50 ZIP Squad – Banda Cholo (grupa C) 3:2

21:15  Promil Olsztyn – Szato de Jabol (grupa D) 1:8

21:30 Pneumokoki – Energetycy Wysokich Napięć (grupa E) 2:0

 

 

 

02.01.2017 (poniedziałek)

20:00 Jarocka Inkwizycja  – Bywało gorzej i brawa bili (grupa F) 0:0 k. 3:2

20:25 Dostarczyciele Punktów-Trudne Sprawy  (grupa G) 1:5

20:50 Szklany Kortowa – FC Maciej Kruszyński (grupa H) 5:0

21:15  Galaktyczni – KTS Smolany (grupa I) 2:2

21:30 FC Ponalewce – Sons of kebab (grupa I) obustronny walkower

 

AWANS Z KAŻDEJ GRUPY UZYSKAJĄ DWIE NAJLEPSZE DRUŻYNY

 

 

GRUPA A:                                                                GRUPA D:

1.   Kaban Sport                                                    1. KTS Smolany

2.  Drapieżcy                                                         2. Energetycy Wysokich Napięć

3. Galaktyczni                                                       3. Zip Squad

 

GRUPA B:                                                               GRUPA E:

1.   Bombastic                                                      1. Szklany Kortowa

2.   Nigdy się nie poddamy                                2. Trudne Sprawy

3.   Bywało gorzej i brawa bili                           3. Pneumokoki

GRUPA C:                                                              GRUPA F:

1.  Aryjska Krew                                                  1. Jarocka Inkwizycja

2.   Oszczędni Technicznie                                 2. Victoria Kortowo

3.  Szato de Jabol                                                3. FC Albatros

 

 

 

09.01.2017 (poniedziałek)

20:00 Kaban Sport - Drapieżcy

20:25 Bombastic- Nigdy się nie poddamy

20:50 Aryjska Krew - Oszczędni Technicznie

21:15 KTS Smolany - Energetycy Wys. Napięć

21:40 Szklany kortowa - Trudne Sprawy

 

16.01.2017 (poniedziałek)

20:00 Jarocka Inkwizycja - Victoria Kortowo

20:25 Kaban Sport - Galaktyczni

20:50 Bombastic - Bywało gorzej i brawa bili

21:15 Aryjska Krew - Szato de Jabol

21:40 KTS Smolany Zip Squad

 

23.01.2017 (poniedziałek)

20:00

20:25

20:50

21:15

21:40

 

20.02.2017 (poniedziałek)

20:00

20:25

20:50

21:15

21:40

27.02.2017 (poniedziałek)

20:00

20:25

20:50

21:15

21:40

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »