Aktualności arrow Futbol amerykański arrow Wyniki Ligi futsalu UWM z 20.02.2017 r. i terminarz III fazy turnieju
Wyniki Ligi futsalu UWM z 20.02.2017 r. i terminarz III fazy turnieju

 

             AWANS Z KAŻDEJ GRUPY UZYSKAJĄ DWIE NAJLEPSZE DRUŻYNY

 

 

GRUPA A:                                                                GRUPA D:

1.  Kaban Sport  1  3:7 (II)                                  1. KTS Smolany   1  (III)

2.  Drapieżcy     6    (I)                                         2. Energetycy Wysokich Napięć   2  (II)

3. Galaktyczni   1  1:6  (III)                                 3. Zip Squad  4   (I)

 

GRUPA B:                                                               GRUPA E:

1.   Bombastic     3      (II)                                    1. Szklany Kortowa  0

2.   Nigdy się nie poddamy   6   (I)                    2. Trudne Sprawy 6   (I)

3.   Bywało gorzej i brawa bili                           3. Pneumokoki  3 (II)

GRUPA C:                                                              GRUPA F:

1.  Aryjska Krew       3  (II)                                   1. Jarocka Inkwizycja   3 (II)

2.   Oszczędni Technicznie                                 2. Victoria Kortowo

3.  Szato de Jabol     6  (I)                                    3. FC Albatros 6  (I)

 

 

 

 

 

09.01.2017 (poniedziałek)

20:00 Kaban Sport – Drapieżcy  2:6

20:25 Bombastic- Nigdy się nie poddamy 0:1

20:50 Aryjska Krew - Oszczędni Technicznie 5:0

21:15 KTS Smolany - Energetycy Wys. Napięć 2:2

21:40 Szklany kortowa - Trudne Sprawy 5:0

16.01.2017 (poniedziałek)

20:00 Jarocka Inkwizycja - Victoria Kortowo   5:0

20:25 Kaban Sport – Galaktyczni   1:1

20:50 Bombastic - Bywało gorzej i brawa bili   2:1

21:15 Aryjska Krew - Szato de Jabol  1:3

21:40 KTS Smolany - Zip Squad  1:3

 

23.01.2017 (poniedziałek)

20:00  Drapieżcy – Galaktyczni 5:0

20:25 Trudne Sprawy – Pneumokoki  2:1

20:50 Jarocka Inkwizycja – FC Albatros  0:1

21:15 Szklany Kortowa – Pneumokoki 0:3

21:40

 

20.02.2017 (poniedziałek)

20:00  Energetycy Wysokich Napięć – ZIP Squad 1:1

20:25 Nigdy się nie poddamy - Bywało gorzej i brawa bili 5:0

20:50  Victoria Kortowo – FC Albatros 0:5

21:15 Oszczędni Technicznie – Szato de Jabol 0:5

21:40 Szklany Kortowa-Trudne Sprawy 0:5

 

 

 

 

 

 

 


 

             AWANS Z KAŻDEJ GRUPY UZYSKAJĄ DWIE NAJLEPSZE DRUŻYNY

 

 

GRUPA A:                                                                GRUPA C:

1.   FC Albatros                                                            1.  Nigdy się nie poddamy

2.  Trudne Sprawy                                                      2.  Pneumokoki

3.   Energetycy Wysokich Napięć                             3. Aryjska Krew

 

GRUPA B:                                                               GRUPA D:

1.   Szato de Jabol                                                1. Drapieżcy

2.   KTS Smolany                                                   2.  Bombastic

3.   Kaban Sport                                                    3. Jarocka Inkwizycja

 

 

 

27.02.2017 (poniedziałek) 

20:00  FC Albatros – Trudne Sprawy

20:30  Nigdy się nie poddamy - Pneumokoki

21:00  Szato de Jabol – KTS Smolany

21:30 Drapieżcy - Bombastic

 

06.03.2017 (poniedziałek)  

20:00 FC Albatros – Energetycy Wysokich Napięć

20:30 Nigdy się nie poddamy – Aryjska Krew

21:00 Szato de Jabol – Kaban Sport

21:30 Drapieżcy – Jarocka Inkwizycja

 

13.03.2017 (poniedziałek)

20:00 Trudne Sprawy - Energetycy Wysokich Napięć

20:30 Pneumokoki – Aryjska Krew

21:00 KTS Smolany – Kaban Sport

21:30 Bombastic – Jarocka Inkwizycja

 

20.03.2017

20:00 IA – IIC (mecz 1)

20:30 IC – IIA (mecz 2)

21:00 IB-IID  (mecz 3)

21:30 ID-IIB (mecz 4)

 

27.03.2017

20:00 zwycięzcy meczów 1 i 3 ( półfinał 1)

20:30 zwycięzcy meczów 2 i 4 (półfinał 2)

21:00 mecz o III miejsce

21:30 FINAŁ

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »