Aktualno¶ci arrow Futbol amerykański arrow Terminarz rozgrywek międzywydziałowych UWM w piłce ręcznej
Terminarz rozgrywek międzywydziałowych UWM w piłce ręcznej

Grupa A

Miejsce

Wydział

Punkty

Z

R

P

Bramki

1

Wydział Prawa i Administracji (WPiA)

0

-

-

-

-:-

2

Wydział Bioinżynierii Zwierz±t (WBZ)

0

-

-

-

-:-

3

Wydział Humanistyczny (Human)

0

-

-

-

-:-

14.03.17r. godz. 17:50 WPiA – Human
21.03.17r. godz. 17:50 WPiA – WBZ
04.04.17r. godz. 17:50 WBZ – Human

Grupa B

Miejsce

Wydział

Punkty

Z

R

P

Bramki

1

Wydział Geodezji, Inżynierii Przestrzennej i Budownictwa (WGIPB)

0

-

-

-

-:-

2

Wydział Nauk Medycznych (WNM)

0

-

-

-

-:-

3

Wydział Biologii i Biotechnologii (WBiB)

0

-

-

-

-:-

4

Wydział Kształtowania ¦rodowiska i Rolnictwa (WK¦iR)

0

-

-

-

-:-

14.03.17r. godz. 18:15 WGIPB - WNM
14.03.17r. godz. 18:40 WBiB – WK¦iR
21.03.17r. godz. 18:40 WGIPB – WBiB
21.03.17r. godz. 19.05 WNM – WK¦iR
28.03.17r. godz. 17:50 WGIPB – WK¦iR
28.03.17r. godz. 18:15 WNM – WBiB

Grupa C

Miejsce

Wydział

Punkty

Z

R

P

Bramki

1

Wydział Nauk Ekonomicznych (WNE)

0

-

-

-

-:-

2

Wydział Nauk o ¦rodowisku (WNo¦)

0

-

-

-

-:-

3

Wydział Medycyny Weterynaryjnej (Weta)

0

-

-

-

-:-

14.03.17r. godz. 19.05 WNE – WNo¦
28.03.17r. godz. 18:40 WNE – Weta
04.04.17r. godz. 18:15 WNo¦ – Weta

Grupa D

Miejsce

Wydział

Punkty

Z

R

P

Bramki

1

Wydział Nauk Społecznych (WNS)

0

-

-

-

-:-

2

Wydział Nauk o Żywno¶ci (WNŻ)

0

-

-

-

-:-

3

Wydział Nauk Technicznych(WNT)

0

-

-

-

-:-

21.03.17r. godz. 18:15 WNS – WNŻ
28.03.17r. godz. 19:05 WNS – WNT
04.04.17r. godz. 18:40 WNŻ – WNT

ĆWIERĆFINAŁY
wstępnie  11.04.17r. od godz. 17:50 – 19:30

PÓŁFINAŁY
FINAŁY

Klasyfikacja najlepszych strzelców:

 

Drużyna może składać się maksymalnie z 16 graczy. (studentów, studentek, pracowników wydziałów, studentów Erasmusa)

  1. W grze udział bierze 6 zawodników - bramkarz + 5 zawodników w polu.
  2. W grupach gramy `każdy z każdym` bez rewanżu. Do ćwierćfinałów awansuj± po dwie najlepsze drużyny z każdej z grup. Pozostałe drużyny odpadaj± z dalszej rywalizacji.
  3. Czas gry wynosi 2 x 10 minut + 2 minuty przerwy, kary wykluczenia wynosz± 1 minutę.
  4. Osoby studiuj±ce na dwóch lub więcej wydziałach mog± grać tylko w jednej drużynie wydziałowej.
  5. Każda z drużyn zobowi±zana jest posiadać koszulki W TYM SAMYM KOLORZE (najlepiej inne niż przeciwnik).
  6. Mecze fazy grupowej rozgrywane będ± we wtorki od godziny 17:50 do 19:30 na hali sportowej przy ul. Pana Tadeusza 4a.
  7. Losowanie ćwierćfinałów odbędzie się po zakończeniu rozgrywek grupowych. (Drużyny, które zajm± pierwsze miejsce w grupie będ± rozstawione w ćwierćfinałach)
  8. Przed meczem kapitanowie drużyn zobowi±zani s± do przedstawienia imiennej listy zawodników z podaniem nr indeksu studenta lub katedry (miejsca pracy) wykładowcy
     i z ewentualnymi numerami na koszulce danego zawodnika do organizatora.
  9. Podczas meczów będ± prowadzone protokoły meczowe.
  10. Zawody rozgrywane będ± zgodnie z przepisami ZPRP.
  11. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany terminów spotkań.
  12. Wszelkie kwestie sporne rozstrzyga organizator.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »