Aktualno¶ci arrow Futbol amerykański arrow Wyniki rozgrywek międzywydziałowych UWM w piłce ręcznej
Wyniki rozgrywek międzywydziałowych UWM w piłce ręcznej

Grupa A

Miejsce

Wydział

Punkty

Z

R

P

Bramki

1

Wydział Prawa i Administracji (WPiA)

2

1

-

-

22:6

2

Wydział Bioinżynierii Zwierz±t (WBZ)

0

-

-

-

-:-

3

Wydział Humanistyczny (Human)

0

-

-

1

6:22

14.03.17r. godz. 17:50 WPiA – Human 22:6 (9:3)
21.03.17r. godz. 17:50 WPiA – WBZ
28.03.17r. godz. 17:50 WBZ – Human

Grupa B

Miejsce

Wydział

Punkty

Z

R

P

Bramki

1

Wydział Geodezji, Inżynierii Przestrzennej i Budownictwa (WGIPB)

2

1

-

-

15:7

2

Wydział Kształtowania ¦rodowiska i Rolnictwa (WK¦iR)

0

-

-

1

-:-

3

Wydział Nauk Medycznych (WNM)

0

-

-

1

7:15

4

Wydział Biologii i Biotechnologii (WBiB)*

-8

-

-

-

-:-

14.03.17r. godz. 18:15 WGIPB – WNM 15:7 (8:2)
Zawodnik WGIPB Piotr OKRASKA odsunięty od meczu z WK¦iR w dniu 21.03.17r. z powodu dyskwalifikacji
14.03.17r. godz. 18:40 WBiB – WK¦iR 0:10 vo
21.03.17r. godz. 18:15 WGIPB – WK¦iR
28.03.17r. godz. 18:15 WK¦iR – WNM
*mecze z udziałem WBiB zostały anulowane, a wydział został przesunięty na ostatnie miejsce
w klasyfikacji generalnej z ujemnymi punktami, zgodnie z ustaleniami na spotkaniu organizacyjnym.


Grupa C

Miejsce

Wydział

Punkty

Z

R

P

Bramki

1

Wydział Nauk Ekonomicznych (WNE)

2

1

-

-

16:10

2

Wydział Medycyny Weterynaryjnej (Weta)

0

-

-

-

-:-

3

Wydział Nauk o ¦rodowisku (WNo¦)

0

-

-

-

10:16

14.03.17r. godz. 19.05 WNE – WNo¦ 16:10 (6:7)
21.03.17r. godz. 18:40 WNE – Weta
28.03.17r. godz. 18:40 WNo¦ - Weta

Grupa D

Miejsce

Wydział

Punkty

Z

R

P

Bramki

1

Wydział Nauk Społecznych (WNS)

0

-

-

-

-:-

2

Wydział Nauki o Żywno¶ci (WNŻ)

0

-

-

-

-:-

3

Wydział Nauk Technicznych(WNT)

0

-

-

-

-:-

21.03.17r. godz. 19:05 WNS – WNŻ
28.03.17r. godz. 19:05 WNS – WNT
30.03.17r. godz. 19:30 WNŻ – WNT

ĆWIERĆFINAŁY

wstępnie  04.04.17r. od godz. 17:50 – 19:30

PÓŁFINAŁY
11.04.17r. od godz. 17:50 – 18:40

FINAŁY


Klasyfikacja najlepszych strzelców:
1. DEPTUŁA Piotr (WPiA) – 12 bramek
2. WALACIK Bartosz (WGIPB) – 5 bramek
2. OKRASKA Piotr (WGIPB) – 5 bramek
2. KWIATKOWSKI Marcin (WNE) – 5 bramek
2. RADOMSKI Piotr (WNo¦) – 5 bramek

Klasyfikacja najlepszych strzelczyń:
1. BAŁDOWSKA Urszula (Human) – 4 bramki

2. BANDZUL Ewelina (Human) – 1 bramka
2. DZIK Karolina (WNE) – 1 bramka

 

 

Drużyna może składać się maksymalnie z 16 graczy. (studentów, studentek, pracowników wydziałów, studentów Erasmusa)

  1. W grze udział bierze 6 zawodników - bramkarz + 5 zawodników w polu.
  2. W grupach gramy `każdy z każdym` bez rewanżu. Do ćwierćfinałów awansuj± po dwie najlepsze drużyny z każdej z grup. Pozostałe drużyny odpadaj± z dalszej rywalizacji.
  3. Czas gry wynosi 2 x 10 minut + 2 minuty przerwy, kary wykluczenia wynosz± 1 minutę.
  4. Osoby studiuj±ce na dwóch lub więcej wydziałach mog± grać tylko w jednej drużynie wydziałowej.
  5. Każda z drużyn zobowi±zana jest posiadać koszulki W TYM SAMYM KOLORZE (najlepiej inne niż przeciwnik).
  6. Mecze fazy grupowej rozgrywane będ± we wtorki od godziny 17:50 do 19:30 na hali sportowej przy ul. Pana Tadeusza 4a.
  7. Losowanie ćwierćfinałów odbędzie się po zakończeniu rozgrywek grupowych. (Drużyny, które zajm± pierwsze miejsce w grupie będ± rozstawione w ćwierćfinałach)
  8. Przed meczem kapitanowie drużyn zobowi±zani s± do przedstawienia imiennej listy zawodników z podaniem nr indeksu studenta lub katedry (miejsca pracy) wykładowcy
     i z ewentualnymi numerami na koszulce danego zawodnika do organizatora.
  9. Podczas meczów będ± prowadzone protokoły meczowe.
  10. Zawody rozgrywane będ± zgodnie z przepisami ZPRP.
  11. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany terminów spotkań.
  12. Wszelkie kwestie sporne rozstrzyga organizator.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »