Aktualności arrow Futbol amerykański arrow KOMUNIKAT PRIMA APIILISOWEGO TURNIEJU W TRÓJBOJU SIŁOWYM 01.04.2017
KOMUNIKAT PRIMA APIILISOWEGO TURNIEJU W TRÓJBOJU SIŁOWYM 01.04.2017

Z okazji pierwszego kwietnia zawodnicy sekcji trójboju nie żartowali, tylko całkiem poważnie podeszli do turnieju jaki został dla nich przygotowany przez

mgr Krystynę Pieczulis (SWFiS).

Turniej został przeprowadzony w oddzielnych bojach a wyniki  zostały przeliczone

wg tabeli Wilksa dla trójboju siłowego.

Oznacza to, że osiągnięty wynik (zaliczony ciężar) został przemnożony przez współczynnik Wilksa odpowiedni dla masy ciała danego zawodnika.

Zawodnicy rywalizowali nie tylko o lokaty na podium ale także o miejsce w drużynie na  udział w AMP w Trójboju siłowym, które odbędą się w dniach 5-7 maja br.

Tak wyglądała klasyfikacja w poszczególnych bojach:

 

PRZYSIAD ZE SZTANGA

1. Pleskacz Robert                 WNS               144,225pkt.

2. Prawdzik Karol                  WPiA              118,94  pkt.

    Wojda Krzysztof               WNoŻ            118,94  pkt.

3. Sztachelek Paweł               WPiA              116,12  pkt.

4 .Rosiński Karol                   WPiA              110,56  pkt.

5. Barul Paweł                        WMiI              104,992pkt.

6. Sykut Aleksander              WBŻ               104,784pkt.

7. Sztachelek Norbert            WNT                99,52  pkt.

8. Olbryś Rafał                       WBZ                93,528pkt.

9. Borowicz-Skoneczny         WNM               79,32 pkt

 

WYCISKANIE LEŻĄC

1.Sztachelek Paweł                WPiA              99,62  pkt

2.Pleskacz Robert                  WNS               98,073pkt

3.Wojda Krzysztof                WNoŻ            97,03  pkt

4.Borowicz-Skoneczny          WNM             89,235pkt

5.Barul Paweł                         WMiI              88,587pkt

6.Prawdzik Karol                   WPiA              87,64  pkt

7.Sztachelek Norbert             WNT               77,75  pkt

8.Sykut Aleksander                WBZ               68,7645pkt

9.Olbryś Rafał                                   WBZ               62,352 pkt

10.Rosiński Karol                  WPiA              62,19   pkt

 

MARTWY CIAG

1.Pleskacz Robert                  WNS               161,532 pkt

2.Wojda Krzysztof                WNoŻ            156,5     pkt

3.Sykut Aleksander               WNZ              140,8035pkt

4.Sztachelek Paweł                WPiA              139,344  pkt

5.Barul Paweł                         WMiI              137,802  pkt

6.Olbryś Rafał                                   WBZ               132,498  pkt

7.Prawdzik Karol                   WPiA              131,46    pkt

8.Borowicz-Skoneczny          WNM             125,59    pkt

9.Sztachelek Norbert             WNT               124,4      pkt

10.Rosiński Karol                  WPiA              122,6525pkt

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »