Aktualno¶ci arrow Futbol amerykański arrow Wyniki rozgrywek międzywydziałowych UWM w piłce ręcznej
Wyniki rozgrywek międzywydziałowych UWM w piłce ręcznej

Grupa A

Miejsce

Wydział

Punkty

Z

R

P

Bramki

1

Wydział Prawa i Administracji (WPiA)

4

2

-

-

27:14

2

Wydział Bioinżynierii Zwierz±t (WBZ)

2

1

-

1

16:31

3

Wydział Humanistyczny (Human)

0

-

-

2

12:30

14.03.17r. godz. 17:50 WPiA – Human 22:6 (9:3)
21.03.17r. godz. 17:50 WPiA – WBZ 25:8 (17:2)
28.03.17r. godz. 17:50 WBZ – Human 8:6 (3:3)

Grupa B

Miejsce

Wydział

Punkty

Z

R

P

Bramki

1

Wydział Geodezji, Inżynierii Przestrzennej i Budownictwa (WGIPB)

4

2

-

-

28:12

2

Wydział Nauk Medycznych (WNM)

2

1

-

1

20:22

3

Wydział Kształtowania ¦rodowiska i Rolnictwa (WK¦iR)

0

-

-

2

12:26

4

Wydział Biologii i Biotechnologii (WBiB)*

-8

-

-

-

-:-

14.03.17r. godz. 18:15 WGIPB – WNM 15:7 (8:2)
Zawodnik WGIPB Piotr OKRASKA odsunięty od meczu z WK¦iR w dniu 21.03.17r. z powodu dyskwalifikacji
14.03.17r. godz. 18:40 WBiB – WK¦iR 0:10 vo
21.03.17r. godz. 18:15 WGIPB – WK¦iR 13:5 (5:0)
28.03.17r. godz. 18:15 WK¦iR – WNM 7:13 (4:6)
*mecze z udziałem WBiB zostały anulowane, a wydział został przesunięty na ostatnie miejsce
w klasyfikacji generalnej z ujemnymi punktami, zgodnie z ustaleniami na spotkaniu organizacyjnym.

Grupa C

Miejsce

Wydział

Punkty

Z

R

P

Bramki

1

Wydział Nauk Ekonomicznych (WNE)

4

2

-

-

29:20

2

Wydział Nauk o ¦rodowisku (WNo¦)

2

1

-

1

24:29

3

Wydział Medycyny Weterynaryjnej (Weta)

0

-

-

2

23:27

14.03.17r. godz. 19.05 WNE – WNo¦ 16:10 (6:7)
21.03.17r. godz. 18:40 WNo¦ - Weta 14:13 (8:6)
28.03.17r. godz. 18:40 WNE – Weta 13:10 (6:5)

Grupa D

Miejsce

Wydział

Punkty

Z

R

P

Bramki

1

Wydział Nauk Społecznych (WNS)

4

2

-

-

25:17

2

Wydział Nauki o Żywno¶ci (WNŻ)

2

1

-

1

14:15

3

Wydział Nauk Technicznych(WNT)

0

-

-

2

10:17

21.03.17r. godz. 19:05 WNS – WNŻ 13:9 (7:3)
28.03.17r. godz. 19:05 WNS – WNT 12:8 (4:3)
30.03.17r. godz. 19:00 WNŻ – WNT 5:2 (1:1)

ĆWIERĆFINAŁY

04.04.17r. 17:50 WPiA – WNŻ 24:4 (11:0)
04.04.17r. 18:15 WNE – WNM 10:9 (6:4)
04.04.17r. 18:40 WGIPB – WNo¦ 13:9 (6:2)
04.04.17r. 19:05 WNS – WBZ 8:8 (5:5) K 3:1

PÓŁFINAŁY (czwartek)
06.04.17r. 17:50 WPiA – WNE 17:16 (10:8)
06.04.17r. 18:25 WGIPB – WNS 14:15 (6:6)

FINAŁY

11.04.17r. godz. 17:00 Mecz o 3 miejsce WNE – WGIPB
11.04.17r. godz. 17:30 FINAŁ WPiA - WNS

Klasyfikacja najlepszych strzelców:
1. GIŻYŃSKI Grzegorz (WGIPB) – 23 bramki
1. ZAKRETA Łukasz (WPiA) – 23 bramki
2. MAĆKOWSKI Krystian (WPiA) – 21 bramek
3. PIECHOCIŃSKI Artur (WNS) – 20 bramek
4. SZYPOWSKI Błażej (WNE) – 18 bramek
5. CYWIŃSKI Daniel (WNS) – 16 bramek
5. LUDWICZAK Karol (WNM) – 16 bramek
6. WALACIK Bartosz (WGIPB) – 15 bramek
6. DEPTUŁA Piotr (WPiA) – 15 bramek
7. RADOMSKI Piotr (WNo¦) – 14 bramek
7. NOGAL Kamil (WBZ) – 14 bramek
8. IDZIKOWSKI Bartosz (WPiA) – 13 bramek
9. KWIATKOWSKI Marcin (WNE) – 12 bramek
9. CHOWANIEC Andrzej (Weta) – 12 bramek
Klasyfikacja najlepszych strzelczyń:
1. BAŁDOWSKA Urszula (Human) – 5 bramki
2. ŁACH Emilia (WNo¦) – 4 bramki
2. WĘGLARSKA Halin (WNT) – 4 bramki
3.
RYCHARSKA Iza (WNS) – 3 bramki
4. ¦LĘZAK Marta (WNŻ) – 2 bramki
4. BANDZUL Ewelina (Human) – 2 bramka
5. DZIK Karolina (WNE) – 1 bramka
5. PODEDWORSKA Angelika (Weta) – 1 bramka

Miejsce

Wydział

Punkty

Bramki

1

 

 

 

2

 

 

 

3

 

 

 

4

 

 

 

5

Wydział Bioinżynierii Zwierz±t (WBZ)

3

24:39

6

Wydział Nauk Medycznych (WNM)

2

29:32

7

Wydział Nauk o ¦rodowisku (WNo¦)

2

33:42

8

Wydział Nauki o Żywno¶ci (WNŻ)

2

18:39

9

Wydział Medycyny Weterynaryjnej (Weta)

0

23:27

10

Wydział Nauk Technicznych(WNT)

0

10:17

11

Wydział Kształtowania ¦rodowiska i Rolnictwa (WK¦iR)

0

12:26

12

Wydział Humanistyczny (Human)

0

12:30

13

Wydział Biologii i Biotechnologii (WBiB)*

   - 8

-:-


*mecze z udziałem WBiB zostały anulowane, a wydział został przesunięty na ostatnie miejsce
w klasyfikacji generalnej z ujemnymi punktami, zgodnie z ustaleniami na spotkaniu organizacyjnym.

Drużyna może składać się maksymalnie z 16 graczy. (studentów, studentek, pracowników wydziałów, studentów Erasmusa)

  1. W grze udział bierze 6 zawodników - bramkarz + 5 zawodników w polu.
  2. W grupach gramy `każdy z każdym` bez rewanżu. Do ćwierćfinałów awansuj± po dwie najlepsze drużyny z każdej z grup. Pozostałe drużyny odpadaj± z dalszej rywalizacji.
  3. Czas gry wynosi 2 x 10 minut + 2 minuty przerwy, kary wykluczenia wynosz± 1 minutę.
  4. Osoby studiuj±ce na dwóch lub więcej wydziałach mog± grać tylko w jednej drużynie wydziałowej.
  5. Każda z drużyn zobowi±zana jest posiadać koszulki W TYM SAMYM KOLORZE (najlepiej inne niż przeciwnik).
  6. Mecze fazy grupowej rozgrywane będ± we wtorki od godziny 17:50 do 19:30 na hali sportowej przy ul. Pana Tadeusza 4a.
  7. Losowanie ćwierćfinałów odbędzie się po zakończeniu rozgrywek grupowych. (Drużyny, które zajm± pierwsze miejsce w grupie będ± rozstawione w ćwierćfinałach)
  8. Przed meczem kapitanowie drużyn zobowi±zani s± do przedstawienia imiennej listy zawodników z podaniem nr indeksu studenta lub katedry (miejsca pracy) wykładowcy
     i z ewentualnymi numerami na koszulce danego zawodnika do organizatora.
  9. Podczas meczów będ± prowadzone protokoły meczowe.
  10. Zawody rozgrywane będ± zgodnie z przepisami ZPRP.
  11. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany terminów spotkań.
  12. Wszelkie kwestie sporne rozstrzyga organizator.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »