Aktualności arrow Futbol amerykański arrow Wyniki rozgrywek międzywydziałowych UWM w piłce ręcznej
Wyniki rozgrywek międzywydziałowych UWM w piłce ręcznej



FINAŁY
Mecz o 3 miejsce 11.04.17r. godz. 17:00 WNE – WGIPB 18:14 (9:7)
FINAŁ 11.04.17r. godz. 17:30 WPiA – WNS 23:15 (11:7)

Skład WPiA: Aleksandra Kojadyńska, Paweł Eichler, Krystian Maćkowski, Bartosz Idzikowski, Łukasz Zakreta, Piotr Deptuła, Mateusz Gawryś, Arkadiusz Dudek, Sebastian Witczak (kapitan)

Skład WNS: Szymon Sala, Krzysztof Kucharczyk, Emila Żokowska, Przemysław Piejdak, Grzegorz Jakubowski, Karol Kokosza, Wiktoria Morawska, Kinga Deptuła, Jakub Kwieciński, Iza Rycharska, Katarzyna Jurczak, Patryk Czarnecki, Maciej Fadrowski, Daniel Cywiński, Sebastian Kozon, Artur Piechociński (kapitan)

Skład WNE: Daniel Kwiatkowski, Marcin Kwiatkowski, Piotr Tyski, Patryk Boduszek, Patrycja Gołaś, Mateusz Niecłowski, Bartosz Fedon, Bartłomiej Podliński, Łukasz Piórkowski, Błażej Szypowski, Karolina Dzik (kapitan)

Skład WGIPB: Maciej Muszyński, Bartosz Walacik, Piotr Okraska, Paweł Sychowski, Patryk Antosiak, Tomasz Michalski, Dawid Bochno, Jarosław Połujański, Paweł Maciejski, Grzegorz Giżyński (kapitan)

Klasyfikacja najlepszych strzelców:
1. DEPTUŁA Piotr (WPiA) – 28 bramek
(mniejsza liczba rozegranych spotkań)
2. ZAKRETA Łukasz (WPiA) – 28 bramki
3. PIECHOCIŃSKI Artur (WNS) – 27 bramek
4. GIŻYŃSKI Grzegorz (WGIPB) – 26 bramki
5. MAĆKOWSKI Krystian (WPiA) – 21 bramek
6. SZYPOWSKI Błażej (WNE) – 20 bramek
6. CYWIŃSKI Daniel (WNS) – 20 bramek
7. KWIATKOWSKI Marcin (WNE) – 19 bramek
8. WALACIK Bartosz (WGIPB) – 17 bramek
9. LUDWICZAK Karol (WNM) – 16 bramek
9. IDZIKOWSKI Bartosz (WPiA) – 16 bramek
10. RADOMSKI Piotr (WNoŚ) – 14 bramek
10. NOGAL Kamil (WBZ) – 14 bramek
11. CHOWANIEC Andrzej (Weta) – 12 bramek
Klasyfikacja najlepszych strzelczyń:
1.
DZIK Karolina (WNE) – 7 bramek

2. BAŁDOWSKA Urszula (Human) – 5 bramki
3. ŁACH Emilia (WNoŚ) – 4 bramki
3. WĘGLARSKA Halin (WNT) – 4 bramki

3. RYCHARSKA Iza (WNS) – 4 bramki
4.
ŚLĘZAK Marta (WNŻ) – 2 bramki
4. BANDZUL Ewelina (Human) – 2 bramka
5. PODEDWORSKA Angelika (Weta) – 1 bramka

Miejsce

Wydział

Punkty

Bramki

1

Wydział Prawa i Administracji (WPiA)

10

91:49

2

Wydział Nauk Społecznych (WNS)

8

63:62

3

Wydział Nauk Ekonomicznych (WNE)

8

73:60

4

Wydział Geodezji, Inżynierii Przestrzennej i Budownictwa (WGIPB)

6

69:54

5

Wydział Bioinżynierii Zwierząt (WBZ)

3

24:39

6

Wydział Nauk Medycznych (WNM)

2

29:32

7

Wydział Nauk o Środowisku (WNoŚ)

2

33:42

8

Wydział Nauki o Żywności (WNŻ)

2

18:39

9

Wydział Medycyny Weterynaryjnej (Weta)

0

23:27

10

Wydział Nauk Technicznych(WNT)

0

10:17

11

Wydział Kształtowania Środowiska i Rolnictwa (WKŚiR)

0

12:26

12

Wydział Humanistyczny (Human)

0

12:30

13

Wydział Biologii i Biotechnologii (WBiB)*

   - 8

-:-


*mecze z udziałem WBiB zostały anulowane, a wydział został przesunięty na ostatnie miejsce
w klasyfikacji generalnej z ujemnymi punktami, zgodnie z ustaleniami na spotkaniu organizacyjnym.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »