Aktualności arrow Futbol amerykański arrow Międzywydziałowe Mistrzostwa UWM
Międzywydziałowe Mistrzostwa UWM

W dniu 10 maja odbyły się zawody w Lekkiej atletyce dla studentów naszej Uczelni,

mimo niesprzyjającej aury impreza zgromadziła liczną liczbę chętnych zawodników,

bardziej zahartowani wzięli udział w kilku konkurencjach.

Studenci rywalizowali w konkurencjach biegowych (na 100m, 400m, 4x100m kobiety

i 100m i 1000m, 4x100m mężczyźni) oraz technicznych skok w dal i pchnięciu kulą dla kobiet i mężczyzn.

          Jak zawsze największe emocje przyniosły sztafety, rywalizacja była zacięta, wszyscy starali się wypaść jak najlepiej by zdobyć punkty dla swoich wydziałów.

Podsumowując wszystkie wyniki z konkurencji najlepszym okazał się wydział Prawa i Administracji, uzyskując 230pkt.

Zawody jak co roku przygotowała mgr Krystyna Pieczulis-Smoczyńska przy współpracy pracowników SWFiS mgr Małgorzaty Buszan i mgr Stanisława Iwaniaka, pomiaru czasu dokonywali trenerzy AZS UWM Olszty mgr Irena Podolak i mgr Michał Podolak. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i zapraszamy w przyszłym roku

 

Komunikat końcowy  XIII Międzywydziałowego Mitingu LA

o Puchar Rektora UWM w Olsztynie 10 maja 2017r.

 

 

Kobiety

 

 

100m.

 

Raczkowska Karolina            14,32 s.               WNoŻ

Piątek Anna                                     16,09 s.                WNE

Słowikowska Klaudia            16.30 s.                WNE

Konopka Monika                            16.39 s.                WBiB

Hryciuk Julita                         16,50 s.                WMW

Montowska Julita                           16,72 s.                WPiA

Oliwa Roksana                       16,80 s.                WNE

Zakrzewska Aneta                           16,95 s.                WNE

Święcon Magdalena                17,50 s.                WNE

     10) Olender Ewelina                    17,80 s.                WNE

11) Olber Małgorzata                       18,00 s.                WNE

      Piotrzkowska Wiktoria             18,00 s.                WNE

12) Dutkowska Agata                      18,40 s.                WNT

13) Suwińska Milena                       20,10 s.                WNE

14) Mocek Sylwia                          23,80 s.                WBiB

15) Musiał Izabela                           24,80 s.                WBiB

16) Kulesza Klaudia                        25,00 s.                WBiB

 

 

 

   400m.

 

Konopka Monika                             1:16,0s.                WNS

Liniewicz Klaudia                            1:20,5s.                WPiA

Tarasewicz Aneta                            1:23,0s.                WNE

 

 

 

 Skok w dal.

 

1)  Raczkowska Karolina       4,10m.                 WNoŻ

2)  Śmigiel Dajana                           3,80m.                 WPiA

3)  Montowska Julita             3,19m.                 WPiA

4)  Bochyńska Ewelina           3,06m.                 WNE

5)  Zamielska Monika             3,00m.                 WNE

6)  Andrukiewicz Magdalena  2,77m.                 WNE

7)  Tworzowska Żaneta          2,52m.                 WNE

8)  Zajaczkowska Magdalena 2,18m.                 WNE

9)  Leszczyńska Patrycja                  2,14m.                 WPiA

 

 

Pchnięcie Kulą

 

Raczkowska Karolina   8,37m.                 WNoŻ

Dybowska Beata           6,42m.                 WPiA

Kiełczewska Monika     6,23m.                 WNE

Świeboda Monika                  5,20m.                 WNE

 

 

 

SZTAFETA   4x100m.

 

 

1m.  WYDZIAŁ  PRAWA I ADMINISTRACJI 1:02,5s

 

Montowska Julita

Konopka Monika

Raczkowsak Karolina

Śmigiel Dajana

 

 

 

 

2m.  WYDZIAŁ  NAUK EKONOMICZNYCH 1:14,0s

 

Tworzowska Żanet

Tarasewicz Aneta

Ćwiek Anna

Piątek Anna

 

Mężczyźni

 

100m.

Martyniuk Piotr                     12,20s.                 WMiI

Górny Łukasz                        12,51s.                 WPiA

Łożyński Przemysław            12,70s.                 WBZ

Sawlewicz Artur                     12:92s.                 WHumanistyczny

Waś Patryk                                      13,20s.                 WNoŚ

Prawdzik Karol                      13,30s.                 WPiA

Zalewski Dariusz                    13,35s.                 WGIiPB

Wojda Krzysztof                    13,45s.                 WNoŻ

Daszkiewicz Arkadiusz          13,50s.                 WNT

Wysocki Rafał                       13,56s.                 WPiA

Kwaśniewski Dominik           14,72s.                 WMiI

Kumiszczo Mateusz                13,91s.                 WNT

Sujecki Maciej                        15,37s.                 WNT

Domasik Mateusz                            15,40s.                 WMiJ

Sołtysiuk Tomasz                            15,60s.                 WNT

Bergrun Artur                        15,80s.                 WPiA

Wydorski Paweł                     19,40s.                 WBiB

 

 

1000m.

         Reginia Dariusz                     2:42,5s.                WNT

Jasiński Szymon                     3:05,0s.                WBZ

Wysocki Rafał                        3:29,0s.                WPiA

Szymański Jakub                   4:34,0s.                WPiA

 

Skok w dal

 

Łożyński Przemysław            5,65m.                 WPiA

Waś Patryk                                      4,86m.                 WNoŚ

Zalewski Dariusz                    4,46m.                 WGIiPB

Górny Łukasz                        4,16m.                 WPiA

Bigus Daniel                                    3,80m.                 WBiB

Sztachelek Paweł                    3,58m.                 WPiA

Szymański Jakub                   3,57m.                 WPiA

Weron Filip                                     3,54m                            WPiA

Wysocki Rafał                        2,94m                            WPiA

 

 

Pchnięcie Kulą

 

Martyniuk Piotr                     12,42m.               WGIiPB

Wojad Krzysztof                    12,13m.               WNoŻ

Sztachelek Paweł                    11,02                   WPiA

Marcinek Mateusz                             9,64m.               WNE

Wysocki Rafał                          9,58m.               WPiA

Prawdzik Karol                         8,93m.               WPiA

Greloch Bartosz                       7,51m.               WHumanistyczny

 

                                                                                    

SZTAFETA   4x100m.

 

1m.   WYDZIAŁ  PRAWA I ADMINISTRACJI   56,82 s

 

Prawdzik Karol

          2) Sztachelek Paweł

         3) Weron Filip

         4) Górny Łukasz

 

2m.   WYDZIAŁ BIOINŻYNIERIA ZWIERZAT  1:03,20 s

 

Żuchiński Konrad

Woźniak Gracjan

Jasiński Szymon

Sochocki Radoław

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Punktacja Końcowa

 

 

1m.   Wydział  Prawa i Administracji                        - 230  pkt. 

2m     Wydział  Nauk Ekonomicznych                         - 180  pkt.

3m     Wydział  Nauk o Żywności                               -   65,0  pkt.

4m    Wydział  Bioinżynieria Zwierząt                         -   53,0  pkt.

5m     Wydział  Geodezji Inżyn.Przest.i Budownictwa          -   50,0  pkt.

6m.   Wydział  Biologi i Biotechnologii                      -   40,0  pkt.

7m.   Wydział  Nauk Technicznych                             -   31,0  pkt.

8m.   Wydział  Nauk o Środowisku                             -  23,0  pkt.

9m.   Wydział  Humanistyczny                                    -  19,0 pkt.

10m  Wydział  Medycyny Weterynaryjnej                            -   10,0  pkt.

11m   Wydział  Matematyki i Informatyki                            -     4,0  pkt.

  -      Wydział  Nauk Społecznych                               -      0,0 pkt.

  -      Wydział  Sztuki                                                  -      0,0 pkt.

  -       Wydział Kształtowania Środowiska i Rolnictwa        -      0,0 pkt.        

  -      Wydział Nauk Medycznych                                -      0,0 pkt.

  -      Wydział Teologii                                                -      0,0 pkt.                                                     

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »