Aktualności arrow Futbol amerykański arrow Przesyłam terminarz Ligi 5 Piłkarskich UWM
Przesyłam terminarz Ligi 5 Piłkarskich UWM

Grupa A

Grupa B

 

Galaktyczni

 

40%

AC Odpalamy Race

Orły

Szato de jabol

Team Dorak

Drapieżcy

 

FC BiBa

Grupa C

Grupa D

 

Medycy

 

Brzeszczotem po jajach

Skręceni na biegu

Niebezpieczni narodowcy

Team Spirit

Dzikie Koty

Pneumokoki

Korto Jumbo

 

Grupa E

Grupa F

 

Przyszli-poszli

 

FC Kultywator

FcZiipY

Żubry

Suche majtki na dnie morza

Młodzi Wilcy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Faza Grupowa

Lp.

Grupa A

Grupa B

1

Galaktyczni – AC Odpalamy Race

40% – Orły

2

Szato de jabol – Drapieżcy

Team Dorak – FC BiBa

3

Galaktyczni – Szato de jabol

40% – Team Dorak

4

AC Odpalamy Race – Drapieżcy

Orły – FC BiBa

5

Galaktyczni – Drapieżcy

40% – FC BiBa

6

AC Odpalamy Race – Szato de jabol

Orły – Team Dorak

Lp.

Grupa C

Grupa D

1

Medycy – Skręceni na biegu

Brzeszczotem po jajach  – Niebezpieczni narodowcy

2

Team Spirit – Pneumokoki

Dzikie Koty – Korto Jumbo

3

Medycy – Team Spirit

Brzeszczotem po jajach – Dzikie Koty

4

Skręceni na biegu – Pneumokoki

Niebezpieczni narodowcy – Korto Jumbo

5

Medycy – Pneumokoki

Brzeszczotem po jajach – Korto Jumbo

6

Skręceni na biegu – Team Spirit

Niebezpieczni narodowcy – Dzikie Koty

Lp.

Grupa E

Grupa F

1

Przyszli-poszli – FcZiipY

FC Kultywator – Żubry

2

FcZiipY – Suche majtki na dnie morza

Żubry – Młodzi Wilcy

3

Suche majtki na dnie morza – Przyszli-poszli

Młodzi Wilcy – FC Kultywator

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13 listopada

Grupa

Drużyny

Wynik

20:00

A1

Galaktyczni – AC Odpalamy Race

 

20:25

A2

Szato de jabol – Drapieżcy

 

20:50

B1

40% – Orły

 

21:15

B2

Team Dorak – FC BiBa

 

21:40

C1

Medycy – Skręceni na biegu

 

20 listopada

Grupa

Drużyny

Wynik

20:00

C2

Team Spirit – Pneumokoki

 

20:25

D1

Brzeszczotem po jajach  – Niebezpieczni narodowcy

 

20:50

D2

Dzikie Koty – Korto Jumbo

 

21:15

E1

Przyszli-poszli – FcZiipY

 

21:40

F1

FC Kultywator – Żubry

 

27 listopada

Grupa

Drużyny

Wynik

20:00

E2

FcZiipY – Suche majtki na dnie morza

 

20:25

F2

Żubry – Młodzi Wilcy

 

20:50

A3

Galaktyczni – Szato de jabol

 

21:15

A4

AC Odpalamy Race – Drapieżcy

 

21:40

B3

40% – Team Dorak

 

4 grudnia

Grupa

Drużyny

Wynik

20:00

B4

Orły – FC BiBa

 

20:25

C3

Medycy – Team Spirit

 

20:50

C4

Skręceni na biegu – Pneumokoki

 

21:15

D3

Brzeszczotem po jajach – Dzikie Koty

 

21:40

D4

Niebezpieczni narodowcy – Korto Jumbo

 

11 grudnia

Grupa

Drużyny

Wynik

20:00

E3

Suche majtki na dnie morza – Przyszli-poszli

 

20:25

F3

Młodzi Wilcy – FC Kultywator

 

20:50

A5

Galaktyczni – Drapieżcy

 

21:15

A6

AC Odpalamy Race – Szato de jabol

 

21:40

B5

40% – FC BiBa

 

18 grudnia

Grupa

Drużyny

Wynik

20:00

B6

Orły – Team Dorak

 

20:25

C5

Medycy – Pneumokoki

 

20:50

C6

Skręceni na biegu – Team Spirit

 

21:15

D5

Brzeszczotem po jajach – Korto Jumbo

 

21:40

D6

Niebezpieczni narodowcy – Dzikie Koty

 

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »