Aktualno¶ci arrow Pływanie arrow Wyniki Międzywydziałowych Mistrzostw UWM w pływaniu
Wyniki Międzywydziałowych Mistrzostw UWM w pływaniu

Wyniki Międzywydziałowych Mistrzostw UWM w pływaniu

MIĘDZYWYDZIAŁOWE MISTRZOSTWA UNIWERSYTETU WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

W PŁYWANIU

 

OLSZTYN 20.01.2018

 

 

WYNIKI

 

50 metrów stylem dowolnym kobiet

 

miejsce

Nazwisko i imię

Wydział

czas

punkty

1.

Stankiewicz Marzena

WMW

0;30,23

10

2.

Jeż Jagoda

WMW

0;32,43

8

3.

Łukuć Anna

WL

0;32,57

7

4.

Miksa Marta

WBZ

0;33,06

6

5.

Sobańska Anna

WL

0;33,40

5

6.

Jurewicz Aleksandra

WMW

0;36,21

4

7.

Niewiarowska Ewa

WMW

0;37,59

3

8.

Łukasik Adela

WMW

0;38,60

2

9.

Fojtuch Weronika

WMW

0;41,77

1

 

50 metrów stylem dowolnym mężczyzn

 

miejsce

Nazwisko i imię

Wydział

czas

punkty

1.

Wolak Bartosz

WGIPiB

0;26,90

19

2.

Zaganiacz Maciej

WMW

0;27,29

17

3.

Pokrzywka Szymon

WMW

0;27,32

16

4.

Koziołek Bartosz

WMiI

0;27,34

15

5.

Borowicz -Skoneczny Sebastian

WL

 

0;27,74

14

6.

Fink Markus

WL

0;27,91

13

7.

Pawlicki Patryk

WMiI

0;29,58

12

8.

Kucznier Mateusz

WMW

0;31,33

11

9.

Nawrotek Michał

WGIPiB

0;31,74

10

10.

Lipiński Paweł

WL

0;32,09

9

11.

Martyniuk Piotr

WGIPiB

0;32,24

8

12.

Pawlak Miłosz

WMW

0;32,29

7

13.

Borkowski Bartosz

WMW

0;33,24

6

14.

Lisek Piotr

WGIPiB

0;33,67

5

15.

Gouda Tomasz

WMW

0;34,00

4

16.

O¶ko Paweł

WPiA

0;34,63

3

17.

Łukowski Patryk

WNo¦

0;34,99

2

18.

Maciejewski Szymon

WL

0;39,12

1

 

 

4 x 50 metrów stylem dowolnym kobiet

miejsce

wydział

czas

punkty

1

Wydział  Lekarski

/Konopko, Łukuć, Sobańska, Prokop/

2;25,49

36

 

2

Wydział Medycyny Weterynaryjnej

/Niewiarowska, Fojtuch, Łukasik, Jeż/

2;27,30

34

 

 

 

4 x 50 metrów stylem dowolnym mężczyzn

 

miejsce

wydział

czas

punkty

 

1

Wydział Medycyny Weterynaryjnej I /Jurewicz, Pokrzywka, Pawlak, Zaganiacz/

2;09,01

36

 

2

Wydział Geodezji, Inżynierii Przestrzennej i Budownictwa

/Lisek, Wolak, Martyniuk, Nawrotek/

2;06,02

34

 

3

Wydział Lekarski

 /Borowicz-Skoneczny, Lipiński, Fink, Maciejewski/

2;09,16

32

 

4

Wydział Medycyny Weterynaryjnej II

/Stankiewicz, Kucznier, Gołda, Borkowski/

2;09,69

30

5.

Wydział Nauki o ¦rodowisku

/Łukowski/

Wydział Prawa i Administracji

/O¶ko/

Wydział Matematyki i Informatyki

/Koziołek/

2;19,24

7

 

7

 

7

 

 

 

 

Końcowa klasyfikacja międzywydziałowa

 

I        miejsce       Wydział Medycyny Weterynaryjnej                 189 pkt.                                                   

II       miejsce       Wydział Lekarski                                              117  pkt

        

III     miejsce       Wydział Geodezji, Inżynierii Przestrzennej      78   pkt.

i Budownictwa

                  

                           

                                                                 

                           

IV     miejsce       Wydział Matematyki i Informatyki                          34  pkt.

                           

V       miejsce       Wydział Prawa i Administracji                         10 pkt.

 

VI     miejsce       Wydział Nauk o ¦rodowisku                                     9   pkt.

 

 

 

 

Sędzia Główny

Tomasz Żabiński

 

 
następny artykuł »