Aktualności arrow Futbol amerykański arrow Na Kobiety z UWM nie mam mocnych
Na Kobiety z UWM nie mam mocnych


W dniach 23-24 marca odbyły się tradycyjnie Akademickie Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych. Tym razem zawody zostały rozegrane w Siemianowicach Śląskich, przygotowane przez AZS Katowice, przez dekadę impreza odbywała się w Łodzi i można by przypuszczać, iż łódzka trasa była bardzo przychylna dla ekipy naszego AZS UWM                i startowali na niej z zamkniętymi oczami. Jednak nic mylnego nie to było przyczyną dobrych rezultatów naszych studentów w latach ubiegłych. Dobre przygotowanie, forma i chęć dobrego reprezentowania Uczelni spowodowały, że na bardzo trudnej i nie znanej a wymagającej trasie zawodniczki z AZS UWM Olsztyn pokonały wszystkie rywalki zdobyły pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej oraz w klasyfikacji w śród typów Uczelni a były w śród nich drużyny z całej Polski studiujący na różnych typach uczelni od Uniwersytetów przez AWF-y oraz uczelnie medyczne, techniczne, przyrodnicze etc. Naszym panom w tym roku nie udało się odnieść sukcesu ale wierzymy, że za rok sytuacja się zmieni i znów powrócą na podium jak to bywało w latach ubiegłych.

Kobiety rywalizowały na dwóch dystansach 3km i 6km, mężczyźni natomiast mieli do pokonania 4,5km oraz 9km Całej reprezentacji sekcji lekkoatletycznej gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w zmaganiach na AMP w Lekkiej atletyce już w maju br.

Reprezentacja składała się Kobiety:

Budziłek Martyna (3km)WNoŚ, Bogusz Justyna (6km) WNoŚ,  Hryciuk Julita (3km)WMW, Kaczmarczyk Justyna (3km)WMW, Kędzia Milena (6km) WNM, Lisowska Aleksandra (6km) WNS, Milanowska Beata (3km)WGIPiB,

          Pieczulis Krystyna (6km)SWFiS, Trzeciak Magdalena (6km) WGIPiB,

   Mężczyźni:

          Lewandowski Damian (4,5km)WPiA, Ratuszyński Michał (4,5km)WNM,

          Reginia Dariusz (4,5km)WNT,

          Sudujko Ryszard (4,5km)WMiI, Tyski Piotr (4,5km)WNE,

          Wiesiołek Kacper (4,5km)WNT,

                                   

KP-S

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »