Aktualno¶ci arrow Futbol amerykański arrow Wyniki rozrywek międzywydziałowych UWM w piłce ręcznej
Wyniki rozrywek międzywydziałowych UWM w piłce ręcznej

Grupa A

Miejsce

Wydział

Punkty

Z

R

P

Bramki

1

Wydział Prawa i Administracji (WPiA)

4

2

-

-

44:14

2

Wydział Biologii i Biotechnologii (WBiB)

0

-

-

1

9:24

3

Wydział Medycyny Weterynaryjnej (Weta)

0

-

-

1

5:20

06.03.18r. godz. 17:50 WPiA – Weta 20:5 (7:3)
20.03.18r. godz. 17:50 WPiA – WBiB 24:9 (13:5)
10.04.18r. godz. 17:50 Weta – WBiB

Grupa B

Miejsce

Wydział

Punkty

Z

R

P

Bramki

1

Wydział Geodezji, Inżynierii Przestrzennej i Budownictwa (WGiPB)

4

2

-

-

40:18

2

Wydział Kształtowania ¦rodowiska i Rolnictwa (WK¦iR)

0

-

-

1

9:18

3

Wydział Nauki o Żywno¶ci (WNŻ)

0

-

-

1

9:22

06.03.18r. godz. 18:15 WGIPB – WK¦iR 18:9 (5:6)

27.03.18r. godz. 17:50 WGIPB – WNŻ 22:9 (10:3)
10.04.18r. godz. 18:15 WK¦iR – WNŻ


Grupa C

Miejsce

Wydział

Punkty

Z

R

P

Bramki

1

Wydział Nauk Społecznych (WNS)

6

3

-

-

35:24

2

Wydział Humanistyczny (Human)

4

2

-

1

34:30

3

Wydział Nauk o Zdrowiu (Zdrowie)

2

1

-

2

20:25

4

Wydział Bioinżynierii Zwierz±t (WBZ)

0

-

-

3

23:34

06.03.18r. godz. 18:40 WNS – Human 12:11 (6:4)
06.03.18r. godz. 19:05 WBZ – Zdrowie
4:8 (2:4)
20.03.18r. godz. 18:15 WNS – WBZ 11:9 (6:3)
20.03.18r. godz. 18:40 Human – Zdrowie
9:8 (2:4)
27.03.18r. godz. 18:15 Human – WBZ 14:10 (8:2)
27.03.18r. godz. 18:40 WNS – Zdrowie 12:4 (3:2)

Grupa D

Miejsce

Wydział

Punkty

Z

R

P

Bramki

1

Wydział Nauk o ¦rodowisku (WNo¦)

2

1

-

-

12:6

2

Wydział Nauk Technicznych(WNT)

2

1

-

-

11:7

3

Wydział Nauk Ekonomicznych (WNE)

0

-

-

2

13:23

20.03.18r. godz. 19:05 WNE – WNo¦ 6:12 (3:7)
27.03.18r. godz. 19:05 WNE – WNT 7:11 (3:5)
10.04.18r. godz. 18:40 WNo¦ – WNT

ĆWIERĆFINAŁY

17.04.18r. 17:50 WPiA – dolosowany 1
17.04.18r. 18:15 WGiPB – dolosowany 2
17.04.18r. 18:40 WNS – dolosowany 3
17.04.18r. 19:05 D1 – dolosowany 4

PÓŁFINAŁY (czwartek) termin może ulec zmianie
19.04.18r. 17:50 (A1 – dolosowany 1) – (D1 – dolosowany 4)
19.04.18r. 18:25 (B1 – dolosowany 2) – (C1 – dolosowany 3)

FINAŁY termin może ulec zmianie

Mecz o 3 miejsce 24.04.18r. godz. 17:00
FINAŁ 24.04.18r. godz. 17:30

Klasyfikacja najlepszych strzelców:
1. WOJCIECHOWSKI Adrian (WPiA) – 23 bramki
2. DEMBKOWSKI Eryk Piotr (Human) – 20 bramek
3. GIŻŃSKI Grzegorz (WGiPB) – 19 bramek
4. IDZIKOWSKI Bartosz (WPiA) – 13 bramek
5. LUDWICZAK Karol (Zdrowie) – 11 bramek
5. BARAN Piotr (WNS) – 11 bramki
6. HUZAREK Arkadiusz (WBZ) – 10 bramek
7. CYWIŃSKI Daniel (WNS) – 9 bramek
8. PIKULIŃSKI Tomasz (WBiB) – 8 bramek
9. EJ¬LAKOWSKI Bartłomiej (WGiPB) – 7 bramek
10. HOŁUBIUK Jakub (Human) – 6 bramek
10. BULUK Patryk (WGiPB) – 6 bramek
11. WASILEWSKI Grzegorz (Zdrowie) – 5 bramek
11. SOLPA Piotr (WNo¦) – 5 bramek
11. ALEWSKI Piotr (WNS) – 5 bramek
11. Patryk Golon (WGiPB) – 5 bramek
12. JASIŃSKI Szymon (WBZ) – 4 bramki
12. DOBROWOLSKI Artur (WK¦iR) – 4 bramki
12. ZYGMUNT Konrad (WNS) – 4 bramki
12. KOZŁOWSKI Grzegorz (WNT) – 4 bramki

Klasyfikacja najlepszych strzelczyń:
1. ŻOKOWSKA Emila (WPiA) – 6 bramek
2. PAPIERZYŃSKA Natalia (WNo¦) – 4 bramki
3. DZIK Karolina (WNT) – 3 bramki
3. ¦LĘZAK Marta (WNŻ) – 3 bramki
4. BAŁDOWSKA Urszula (Human) – 1 bramka
4. ANTOSIAK Patrycja (WGiPB) – 1 bramka

 


 

Drużyna może składać się maksymalnie z 16 graczy. (studentów, studentek, pracowników wydziałów, studentów Erasmusa)

  1. W grze udział bierze 6 zawodników (bramkarz + 5 zawodników w polu).
  2. W grupach gramy `każdy z każdym` bez rewanżu. Do ćwierćfinałów awansuj± po dwie najlepsze drużyny z każdej z grup. Pozostałe drużyny odpadaj± z dalszej rywalizacji.
  3. Czas gry wynosi 2 x 10 minut + 2 minuty przerwy, kary wykluczenia wynosz± 1 minutę.
  4. Osoby studiuj±ce na dwóch lub więcej wydziałach mog± grać tylko w jednej drużynie wydziałowej.
  5. Każda z drużyn zobowi±zana jest posiadać koszulki W TYM SAMYM KOLORZE (najlepiej inne niż przeciwnik).
  6. Mecze fazy grupowej rozgrywane będ± we wtorki od godziny 17:50 do 19:30 na hali sportowej przy ul. Pana Tadeusza 4a.
  7. Losowanie ćwierćfinałów odbędzie się po zakończeniu rozgrywek grupowych. (Drużyny, które zajm± pierwsze miejsce w grupie będ± rozstawione w ćwierćfinałach)
  8. Przed meczem kapitanowie drużyn zobowi±zani s± do przedstawienia imiennej listy zawodników z podaniem nr albumu studenta lub katedry (miejsca pracy) wykładowcy
     i z ewentualnymi numerami na koszulce danego zawodnika do organizatora.
  9. Podczas meczów będ± prowadzone protokoły meczowe.
  10. Zawody rozgrywane będ± zgodnie z przepisami ZPRP.
  11. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany terminów spotkań.
  12. Wszelkie kwestie sporne rozstrzyga organizator.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »