Aktualności arrow Futbol amerykański arrow Relacja z Akademickich Mistrzostw Polski w trójboju siłowym
Relacja z Akademickich Mistrzostw Polski w trójboju siłowym

SUKCES SEKCJI TRÓJBOJU SIŁOWEGO

 

Uczelniana sekcja trójboju siłowego w dniach 04-06 maja 2018r. mimo majowego weekendu brała udział w Akademickich Mistrzostwach Polski, rozgrywane już kolejny raz w Katowicach.

Organizatorem był Uniwersytet Śląski, który jak w latach ubiegłych bardzo gościnnie przyjął zawodniczki oraz zawodników reprezentujące różne typy Uczelni z całej Polski.

W tym roku kobiety zostały włączone już do rywalizacji AMP w klasyfikacji indywidualnej, organizatorzy przewidują klasyfikację drużynową kobiet, zależy to jednak od większej liczby zawodniczek, która z roku na rok zwiększa się znacząco.

Tak jak przed rokiem nasza męska reprezentacja spisała się na medal a ściśle na dwa srebrne indywidualnie oraz brązowy drużynowo w klasyfikacji Uniwersytetów.

Opiekun sekcji Krystyna Pieczulis-Smoczyńska jest dumna z osiągnieć swoich podopiecznych ”to bardzo zgrany zespół, który potrafi się wspierać oraz wzajemnie motywować a to pierwszy krok do sukcesu”.    Chciałabym podziękować  byłemu studentowi Krzysztofowi Głębockiemu wspierającemu drużynę podczas treningów

 

Medaliści Rafał Oraczewski waga 74kg srebrny medal

                 Karol Prawdzik waga 93kg srebrny medal

 

Brązowa reprezentacja UWM Olsztyn

 

Beata Dybowska (WPiA)

Beata Kaczyńska (WBiB)

Beata Parzych (WNoŻ)

 

Przemysław Kawczyński (WNS)
Rafał Olbryś (WBZ)
Rafał Oraczewski (WL)
Karol Prawdzik (WPiA)

Aleksander Sykut (WBZ)
Paweł Sztachelek (WPiA)
Krzysztof Wojda (WNoŻ)

Składamy gratulacje całej drużynie, życząc dalszych sukcesów i zapraszamy chętnych do wstąpienia do sekcji trójboju siłowym.

 

 

KP-S

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »