Aktualno¶ci arrow Futbol amerykański arrow Podsumowanie rozgrywek międzywydziałowych UWM w piłce ręcznej
Podsumowanie rozgrywek międzywydziałowych UWM w piłce ręcznej

Grupa A

Miejsce

Wydział

Punkty

Z

ZK

P

Bramki

1

Wydział Nauk Społecznych  (WNS)

5

1

1

-

20:12

2

Wydział Prawa i Administracji (WPiA)

4

1

-

1

20:15

3

Wydział Bioinżynierii Zwierz±t (WBZ)

0

-

-

2

11:24


05.03.19r. godz. 18:05 WPiA – WBZ 12:7 (7:1)
12.03.19r. godz. 18:05 WPiA – WNS K 3:5, 8:8 (2:3)
19.03.19r. godz. 18:05 WNS – WBZ 12:4 (6:2)

Grupa B

Miejsce

Wydział

Punkty

Z

ZK

P

Bramki

1

Wydział Geodezji, Inżynierii Przestrzennej i Budownictwa (WGIPB)

9

3

-

-

50:21

2

Wydział Humanistyczny (Human)

6

2

-

1

42:26

3

Wydział Lekarski (WLek)

3

1

-

2

23:30

4

Wydział Nauki o Żywno¶ci (WNŻ)

0

-

-

3

12:50


05.03.19r. godz. 18:30 WGIPB – WNŻ 19:3 (11:1)

05.03.19r. godz. 19:00 Human – WLek 11:5 (6:3)
12.03.19r. godz. 18:30 WGIPB – WLek 15:5 (8:1)

12.03.19r. godz. 19.00 Human – WNŻ 18:5 (7:1)

19.03.19r. godz. 18:30 WGIPB – Human 16:13 (5:5)

19.03.19r. godz. 19.00 WLek – WNŻ 13:4 (7:4)


Grupa C

Miejsce

Wydział

Punkty

Z

ZK

P

Bramki

1

Wydział Nauk Ekonomicznych (WNE)

9

3

-

-

53:14

2

Wydział Nauk o ¦rodowisku (WNo¦)

6

2

-

1

38:23

3

Wydział Medycyny Weterynaryjnej (Weta)

3

1

-

2

19:36

4

Wydział Nauk o Zdrowiu (Zdrowie)

0

-

-

3

14:51


07.03.19r. godz. 19:35 WNo¦ – Weta
12:3 (5:1)
07.03.19r. godz. 20:00 Zdrowie – WNE
 3:20 (1:12)
14.03.19r. godz. 19:35 WNo¦ – WNE 8:14 (3:9)
14.03.19r. godz. 20:00 Zdrowie – Weta
5:13 (1:7)
21.03.19r. godz. 19:35 WNo¦ – Zdrowie 18:6 (11:2)
21.03.19r. godz. 20:00 WNE – Weta
19:3 (8:2)

Grupa D

Miejsce

Wydział

Punkty

Z

ZK

P

Bramki

1

Wydział Nauk Technicznych(WNT)

5

1

1

-

21:14

2

Wydział Kształtowania ¦rodowiska i Rolnictwa (WK¦iR)

4

1

-

1

17:12

3

Wydział Matematyki i Informatyki (WMiI)

0

-

-

2

10:22


07.03.19r. godz. 20:30 WNT – WK¦iR
K 4:2, 8:8 (2:5)
14.03.19r. godz. 20:30 WNT – WMiI 13:6 (6:3)
21.03.19r. godz. 20:30 WMiI – WK¦iR 4:9 (2:3)

ĆWIERĆFINAŁY

26.03.19r. 18:10 Zwycięzca gr A – zespół dolosowany (mecz nr 1) WNS – WK¦iR 23:14 (10:6)
26.03.19r. 18:50 Zwycięzca gr B – zespół dolosowany (mecz nr 2) WGIPB – WNo¦ 23:11 (8:5)
28.03.19r. 19:40 Zwycięzca gr C – zespół dolosowany (mecz nr 3) WNE – WPiA 21:19 (12:10)
28.03.19r. 20:20 Zwycięzca gr D – zespół dolosowany (mecz nr 4) WNT – Human19:15 (7:8)

 

PÓŁFINAŁY
02.04.19r. 18:10 zwycięzca meczu nr 1 – zwycięzca meczu nr 4 WNS – WNT 9:22 (6:11)
02.04.19r. 18:50 zwycięzca meczu nr 2 – zwycięzca meczu nr 3 WGIPB – WNE 27:20 (12:7)

FINAŁY (czwartek)

Mecz o 3 miejsce 04.04.19r. godz. 19:40 WNS – WNE K 4:2 15:15 (9:8)
FINAŁ 04.04.19r. godz. 20:20 WNT – WGIPB 23:16 (11:6)

WNT – KORNOWSKI Tomasz, DZIK Karolina, DYBICH Igor, BRZÓSKA Wiktor, GODZINA Wojciech, PASYMOWSKI Tomasz, ZAŁĘSKI Piotr, KISIEL Michał

WGIPB – RZEPSKI Mateusz, CHABEREK Jakub, BŁĘDOS Patryk, KOCZKODON Nikola, RUDZIŃSKI Mateusz, WRONKO Urszula, GIŻYŃSKI Grzegorz, E¬LAKOWSKI Bartłomiej, BULUK Patryk, GOLON Patryk, PAWLAK Damian, MOTYKA Artur, MARCIŃCZYK Michał

WNS – BORKOWSKI Hubert, BARAN Piotr, CYWIŃSKI Daniel, KULAS Dominik, PÓ¬NIEWSKI Michał, RYDELIN Piotr, SOKÓŁ Jakub, WIELEBA Aleksander, WYPYCH Łukasz, ZALEWSKI Piotr, BOHUN Dawid, CHODUP Cezary


Klasyfikacja najlepszych strzelców:
1. BULUK Patryk (WGIPB) – 46 bramek

2. PODLIŃSKI Bartłomiej (WNE) – 29 bramki
3. BRZÓSKA Wiktor (WNT) – 28 bramek
-. SOLPA Piotr (WNo¦) – 28 bramek

4. SZYPOWSKI Błażej (WNE) – 27 bramek
-. SZYMAŃSKI Szymon (WNE) – 27 bramek
-. GIŻYŃSKI Grzegorz (WGIPB) – 27 bramek
5. GOLON Patryk (WGIPB) – 22 bramki
6. BARAN Piotr (WNS) – 21 bramek
7 PASYMOWSKI Tomasz (WNT) – 17 bramek
8. LISZEWSKI Mateusz (WPiA) – 15 bramek
9. ZAŁĘSKI Piotr (WNT) – 14 bramek
10. BOĆKOWSKI Patryk (WNE) – 13 bramek
-. KARWOWSKI Piotr (WPiA) – 13 bramek
11. CYWIŃSKI Daniel (WNS) – 12 bramek
-. PÓ¬NIEWSKI Michał (WNS) – 12 bramek
-. BELECKI Damian (WK¦iR) – 12 bramek
12. HOŁUBIUK Jakub (Human) – 11 bramek
-. KORZENIEWSKI Marcin (Human) – 11 bramek
13. E¬LAKOWSKI Bartłomiej (WGIPB) – 10 bramek
-. DYBICH Igor (WNT) – 10 bramek
-. GOSPODAREK Krzysztof (Human) – 10 bramek
-. DEMBKOWSKI Eryk (Human) – 10 bramek
14. ŁABĘDZKI Kamil (WNo¦) – 9 bramek
15. ZALEWSKI Piotr (WNS) – 7 bramek
-. ALCHIMOWICZ Dawid (WNo¦) – 7 bramek
-. DYMKOWSKI Adam (Weta) – 7 bramek
-. NOSEK Marcin (WLEK) – 7 bramek
16. OLEWIŃSKI Jakub (WK¦iR) – 6 bramek
-. MA¬DZIARZ Mateusz (WLEK) – 6 bramek
17. KULAS Dominik (WNS) – 5 bramek
-. BOHUN Dawid (WNS) – 5 bramek
-. JABŁOŃSKI Karol (WK¦iR) – 5 bramek
18. MARCIŃCZYK Michał (WGIPB) – 4 bramki
-. WIELEBA Aleksander (WNS) – 4 bramki
-. PRZECIOSKA Adrian (WNE) – 4 bramki
-. RELIDZIŃSKI Dominik (WPiA) – 4 bramki
-. BARTKOWSKI Krzysztof (WPiA) – 4 bramki
-. SKIBICKI Dawid (Human) – 4 bramki
-. CHMIELEWSKI Rafał (WK¦iR) – 4 bramki
-. KOZŁOWSKI Krystian (WMiI) – 4 bramki
-. WASILEWSKI Grzegorz (Zdrowie) – 4 bramki
-. GRZYWOCZ Artur (WNŻ) – 4 bramki
-. ZIMNICKI Piotr (WNŻ) – 4 bramki
19. RUDZIŃSKI Mateusz (WGIPB) – 3 bramki
-. OGONOWSKI Dawid (WNE) – 3 bramki
-. BRYSZEWSKI Paweł (WPiA) – 3 bramki
-. GRUSZEWSKI Paweł (WK¦iR) – 3 bramki
-. KARCZEWSKI Maciej (Weta) – 3 bramki
-. KIEMPSKI Oskar (Weta) – 3 bramki
-. GRZYMKOWSKI Zbigniew (WBZ) – 3 bramki
-. JASIŃSKI Szymon (WBZ) – 3 bramki
-. WITALEC Szymon (WLEK) – 3 bramki
20. MARCIŃCZYK Michał (WGIPB) – 2 bramki
-. ZIELIŃSKI Daniel (WNE) – 2 bramki
-. KISIEL Michał (WNT) – 2 bramki
-. PAWLAK Damian (WGIPB) – 2 bramki
-. SIKORSKI Maciej (WNo¦) – 2 bramki
-. PENKALA Kornel (WMiI) – 2 bramki
-. STANDO Bartłomiej (WMiI) – 2 bramki
-. GIERS Konrad (Zdrowie) – 2 bramki
-. PARADOWSKI Damian (Zdrowie) – 2 bramki
-. CEBELIŃSKI Grzegorz (WBZ) – 2 bramki
-. HUZAREK Arkadiusz (WBZ) – 2 bramki
-. KRAWCZYK Jakub (WLEK) – 2 bramki
-. WACZYŃSKI Kamil (WLEK) – 2 bramki
-. ZAJˇC Radosław (WLEK) – 2 bramki
21. PIASKOWSKI Łukasz (WNE) – 1 bramka
-. SOKÓŁ Jakub (WNS) – 1 bramka
-. TROCHOWSKI Szymon (Human) – 1 bramka
-. SKROBECKI Mateusz (WNo¦) – 1 bramka
-. DOBROWOLSKI Artur (WK¦iR) – 1 bramka
-. MAKOWSKI Mariusz (WMiI) – 1 bramka
-. OLEKSY Krystian (Zdrowie) – 1 bramka
-. DUSZAK Adrian (Zdrowie) – 1 bramka
-. DZIUBA Bartłomiej (Zdrowie) – 1 bramka
-. CZAJKOWSKI Grzegorz (WBZ) – 1 bramka
-. KULESZA Michał (WLEK) – 1 bramka
-. KOPKA Krystian (WNŻ) – 1 bramka
Klasyfikacja najlepszych strzelczyń:
1. DZIK Karolina (WNT) – 14 bramek
2. STANISZEWSKA Anna (Human) – 10 bramek

3. DˇBROWSKA Iga (Weta) – 4 bramki
4. WIELKOPOLAN Agata (WNE) – 3 bramki
-. ¦LĘZAK Marta (WNŻ) – 3 bramki
-. ZERA Małgorzata (Zdrowie) – 3 bramki
5. PAPIERZYŃSKA Natalia (WNo¦) – 2 bramki
6. CHAŁUPSKA Aleksandra (Weta) – 1 bramka
-. JONAKOWSKA Daria (Weta) – 1 bramka
-. MICHNIEWICZ Aleksandra (WMiI) – 1 bramka




Miejsce

Wydział

Punkty

Bramki

1

WYDZAŁ NAUK TECHNICZNYCH (WNT)

14

85:54

2

Wydział Geodezji, Inżynierii Przestrzennej i Budownictwa (WGIPB)

15

116:75

3

Wydział Nauk Społecznych (WNS)

10

67:68

4

Wydział Nauk Ekonomicznych (WNE)

13

109:75

5

Wydział Humanistyczny (Human)

6

57:45

6

Wydział Nauk o ¦rodowisku (WNo¦)

6

49:46

7

Wydział Prawa i Administracji (WPiA)

4

39:36

8

Wydział Kształtowania ¦rodowiska i Rolnictwa (WK¦iR)

4

31:35

9

Wydział Lekarski (WLek)

3

23:30

10

Wydział Medycyny Weterynaryjnej (Weta)

3

19:36

11

Wydział Matematyki i Informatyki (WMiI)

0

10:22

12

Wydział Bioinżynierii Zwierz±t (WBZ)

0

11:24

13

Wydział Nauk o Zdrowiu (Zdrowie)

0

14:51

14

Wydział Nauki o Żywno¶ci (WNŻ)

0

12:50



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Drużyna może składać się maksymalnie z 16 graczy. (studentów, studentek, pracowników wydziałów, studentów Erasmusa)

  1. W grze udział bierze 6 zawodników (bramkarz + 5 zawodników w polu).
  2. W grupach gramy `każdy z każdym` bez rewanżu. Do ćwierćfinałów awansuj± po dwie najlepsze drużyny z każdej z grup. Pozostałe drużyny odpadaj± z dalszej rywalizacji.
  3. Czas gry wynosi 2x10 minut + 2 minuty przerwy, kary wykluczenia wynosz± 1 minutę.
  4. Od ćwierćfinałów czas gry wynosi 2x15 min + 3 min przerwy, kary wykluczenia wynosz± 1min.
  5. Osoby studiuj±ce na dwóch lub więcej wydziałach mog± grać tylko w jednej drużynie wydziałowej.
  6. Każda z drużyn zobowi±zana jest posiadać koszulki W TYM SAMYM KOLORZE (najlepiej inne niż przeciwnik).
  7. Mecze fazy grupowej i pucharowej rozgrywane będ± we wtorki od godziny 18:00 do 19:30 (Grupa A i B)i czwartki od godziny 19.30 do 21.00  (grupa C i D) na hali sportowej przy
    ul. Pana Tadeusza 4a.
  8. Losowanie ćwierćfinałów odbędzie się po zakończeniu rozgrywek grupowych. (Drużyny, które zajm± pierwsze miejsce w grupie będ± rozstawione w ćwierćfinałach – drużyny z tej samej grupy nie mog± trafić na siebie w ćwierćfinale)
  9. Przed meczem kapitanowie drużyn zobowi±zani s± do przedstawienia imiennej listy zawodników z podaniem nr albumu studenta lub katedry (miejsca pracy) wykładowcy
     i z ewentualnymi numerami na koszulce danego zawodnika do organizatora.
  10. Podczas meczów będ± prowadzone protokoły meczowe.
  11. Za zwycięstwo drużyna otrzymuje 3pkt, w przypadku remisu zarz±dza się rzuty karne. Za zwycięstwo po rzutach karnych drużyna otrzymuje 2 pkt, za porażkę w rzutach karnych 1 pkt.
  12. Zawody rozgrywane będ± zgodnie z przepisami ZPRP.
  13. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany terminów spotkań.
  14. Wszelkie kwestie sporne rozstrzyga organizator.
  15. Osoby odpowiedzialne za rozgrywki mgr Sebastian Witczak i Wiktoria Włodarczyk (RUSS).
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »