Aktualności
Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
Międzywydziałowe Mistrzostwa UWM w siatkówce mężczyzn

W tegorocznej edycji rozgrywek międzywydziałowych rywalizować będzie 12 wydziałowych "szóstek". W pierwszej fazie drużyny będą mierzyć siły w dwóch grupach, z których do półfinału awansują po dwie najlepsze ekipy. Poniżej prezentujemy terminarz gier oraz podział na grupy.

Czytaj całość…
 
Międzywydziałowe Mistrzostwa UWM w siatkówce kobiet

W tegorocznych rozgrywkach o miano najlepszej wydziałowej drużyny siatkarek rywalizowało będzie osiem drużyn. Poniżej prezentujemy podział na grupy oraz terminarz rozgrywek.

Czytaj całość…
 
AMP: piłkarze AZS UWM już w najlepszej ósemce!
Udanie rozpoczęli udział w turnieju finałowym Akademickich Mistrzostw Polski w futsalu zawodnicy Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego. Olsztynianie pokonali dziś drużyny Politechniki Gdańskiej (5:1) oraz Krakowskiej Akademii (5:3) i tym samym zagwarantowali sobie miejsce w najlepszej ósemce turnieju. Jutro rozegrają spotkania, które będą przepustką do gry o medale. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie imprezy - www.amp.katowice.pl/futsal Trzymamy kciuki za jutrzejsze gry!
 
LA: halowe Mistrzostwa Polski Juniorów - 6 medali zawodników AZS UWM
Rok 2012 dla zawodników Sekcji LA KS AZS UWM rozpoczął się bardzo udanie. Do Kadry Narodowej PZLA powołano siedmiu naszych zawodników – w tym Kacpra Kozłowskiego zakwalifikowano do Kadry Olimpijskiej na Londyn 2012. Zawodnicy Sekcji LA podopieczni trenerów Bronisławy i Zbigniewa Ludwichowskich startując 27-29 stycznia w Spale w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów zdobyli 6 medali,  trzy złote dwa srebrne i jeden brązowy.
Czytaj całość…
 
Futsal: AZS UWM zagra w finałach AMP
Znakomicie zaprezentowali się reprezentanci UWM w eliminacjach strefy B Akademickich Mistrzostw Polski w futsalu, które odbyły się w dniach 23-26.01.2012 r. w Warszawie. Nasza drużyna wywalczyła awans do najlepszej szesnastki drużyn akademickich w Polsce. Finał odbędzie się w dniach 16-19.02.2012 r. w Katowicach.
Czytaj całość…
 
Lekkoatletyka: rok 2011 w wykonani zawodników i zawodniczek AZS UWM
Rok 2011 dla naszych zawodników i zawodników studentów był bardzo udany. Mieliśmy swoich przedstawicieli na najważniejszych światowych imprezach lekkoatletycznych. Na arenie krajowej Juniorzy zajęli 5 miejsce I lidze juniorów. W punktacji drużynowej w Akademickich Mistrzostwach Polski Juniorów zajęliśmy 1 miejsce. Do Kadry Narodowej PZLA powołano ośmiu naszych zawodników – w tym Kacpra Kozłowskiego zakwalifikowano do Kadry Olimpijskiej na Londyn 2012. Zawodnicy zdobyli 13 medali w Imprezach Mistrzowskich organizowanych przez PZLA. W klasyfikacji województwa warmińsko-mazurskiego Sekcja LA zdecydowanie dominuje nad pozostałymi klubami w województwie.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 nast. » koniec »»

Pozycje :: 391 - 400 z 578