Aktualności
Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
Akademicy z Olsztyna najlepsi!!

W trakcie zakończonych właśnie (Łódź, 24-25.09.2011) Mistrzostw Polski AZS w kategorii wiekowej seniorów zawodniczki i zawodnicy KS AZS UWM Olsztyn wywalczyli I miejsce w klasyfikacji drużynowej, wyprzedzając KS AZS AWF Warszawa.

Czytaj całość…
 
Duże sukcesy olsztyńskiego AZS UWM w Open Polish.
W miniony weekend zakończył się największy tegoroczny turniej taekwondo olimpijskiego w Polsce – XVIII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski „Open Polish”. Wzięło w nim udział 675 zawodników i zawodniczek z 97 reprezentacji klubowych i narodowych, 26 krajów Europy, Azji i Afryki, w tym 203 kadetów, 260 juniorów i 212 seniorów, oraz blisko 180 oficjeli – trenerów, sędziów oraz zaproszonych gości. Wśród drużyn zagranicznych pojawili się m. in. Koreańczycy, Niemcy, Norwedzy, Szwedzi, Finowie, Duńczycy, Austriacy, Belgowie, Bułgarzy, Portugalczycy. Byli również stali bywalcy Warsaw Cup i Polish Open, nasi wschodni sąsiedzi z Białorusi, Ukrainy i Rosji oraz Litwini, Czesi i Słowacy jak również zawodnicy takich egzotycznych trochę krajów jak Afganistan, Turkmenistan i Mołdowa.
Czytaj całość…
 
Przygotowania do nowego, jesiennego sezonu startowego roku 2011
Nad morzem w Jastrzębiej Górze koło Władysławowa na zgrupowaniu sportowym trenowali: najlepsze zawodniczki i czołowi zawodnicy taekwondo olimpijskiego Warmii i Mazur – najlepszego klubu regionu tj.  AZS UWM Olsztyn oraz  Szkoły Mistrzostwa Sportowego.
Czytaj całość…
 
Olsztyński Zakład Komunalny wspiera naszych lekkoatletów
Image
Klub Sportowy AZS Uniwersytet Warmińsko - Mazurski pozyskał nowego sponsora dla sekcji lekkoatletów. Jest nim doskonale znane na rynku olsztyńskim przedsiębiorstwo: Olsztyńskie Zakłady Komunalne Sp. z o. o., której siedziba mieści się przy ul. Lubelskiej 43D. Więcej informacji o naszym partnerze znajdą Państwa na stronie internetowej: www.ozk.olsztyn.pl.
 
Pływanie: międzynarodowe doświadczenia Piotra Puciło
W dniach 6-10 lipca rozegrane zostały w Belgradzie Mistrzostwa Europy Juniorów w pływaniu. W zawodach uczestniczyła 23 osobowa reprezentacja Polski. Nasi zawodnicy zdobyli  7 medali ( 1 złoty, 1 srebrny, 5 brązowych). W Belgradzie startował olsztynianin uczeń IV Liceum Piotr Puciło.
Czytaj całość…
 
Piłka nożna: złoto w klasyfikacji uniwersytetów dla UWM!
Na trawiastych boiskach podpoznańskiego Błażejewka rozegrany został finałowy turniej Akademickich Mistrzostw Polski w piłce nożnej. Do turnieju zakwalifikowało się 8 najlepszych  drużyn które zostały wyłonione w eliminacji regionalnych i strefowych. Do finałów zakwalifikowała się reprezentacja Uniwersytetu warmińsko-Mazurskiego która zdobyła w złoty medal w klasyfikacji Uniwersytetów i  wysokie 5 miejsce w klasyfikacji ogólnej.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 nast. » koniec »»

Pozycje :: 401 - 410 z 569