Aktualności
Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
Akademickie Mistrzostwa Olsztyna w tenisie - wyniki

Turniej rozegrany został w dniach 28 maja – 6 czerwca 2010 r. organizatorem imprezy był KS AZS UWM Olsztyn. W grze pojedynczej mężczyzn wzięło udział 16 zawodników, natomiast wśród pań rywalizowało 7 zawodniczek. Poniżej prezentujemy wyniki zawodów.

Czytaj całość…
 
60. lat Klubu Sportowego AZS Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego

ImageOlsztyński Klub Sportowy AZS UWM  obchodzi 60-lecie swojego istnienia. Zapraszamy do lektury artykułu poświęconemu historii klubu i nie tylko. Miłej lektury.

Czytaj całość…
 
Wyniki zawodów jeździeckich

ImageW minioną niedzielę – czyli 31.05.2010 r. w Ośrodki Jeździeckim UWM odbyły się REGIONALNE ZAWODY JEŹDZIECKIE W KONKURENCJI SKOKÓW PRZEZ PRZESZKODY O MEMORIAŁ DOC. STANISŁAWA WADOWSKIEGO.

 

Czytaj całość…
 
Otwarte regionalne zawody jeździeckie

ImageKatedra Hodowli Koni i Jeździectwa UWM zaprasza na otwarte regionalne zawody jeździeckie w dyscyplinie skoków przez przeszkody. Więcej informacji o imprezie znajduje się na plakacie - tutaj.

 
Mistrzostwa UWM w unihokeju

Akademicki Związek Sportowy Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego oraz Studium Wychowania Fizycznego i Sportu zapraszają do wzięcia udziału w Mistrzostwach UWM w unihokeju. Impreza odbędzie się 27. maja od godz. 16:45 w hali sportowej przy ul. Pana Tadeusza. Zapisy bezpośrednio przed zawodami.

 
Piłkarze ręczni nie powtórzą sukcesu sprzed roku
ImageImageNiepowodzeniem zakończyły się występy szczypiornistów UWM na półfinałach Akademickich Mistrzostw Polski. W eliminacjach strefy B zajęli 5. miejsce na 10 zespołów, a kluczowy okazał się przegrany mecz z AWF Warszawa, który całkowicie zamknął drużynie drogę do finałów.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 nast. » koniec »»

Pozycje :: 401 - 410 z 508