Aktualności
Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
Puchar Marszałka Województwa dla AZS UWM

ImageImageKlub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego został nagrodzony podczas gali Mistrzów organizowanego przez  Urząd Marszałkowski województwa  Warmińsko-Mazurskiego. AZS UWM  okazał się najlepszy  w województwie w 2009 roku w  klasyfikacji sportu młodzieżowego. Okazały puchar z rąk Marszałka województwa Warmińsko-Mazurskiego Jacka Protasa odebrał w imieniu władz Klubu Wiceprezes -  Grzegorz Dubielski.

Czytaj całość…
 
Piłka ręczna: AZS UWM przed rundą rewanżową

ImagePodopieczni trenera Karola Adamowicza, przygotowując się do drugiej rundy rozgrywek II ligi, rozegrali dwa spotkania kontrolne. Oba mecze zakończyły się zwycięstwem akademików. W piątek AZS pokonał drugi olsztyński zespół – Szczypiorniaka – 40:36, natomiast w sobotę w Regiminie rozprawił się z miejscową drużyną Czarnych 40:39. Za tydzień olsztynianie rozpoczną rozgrywki ligowe od dwóch spotkań we własnej hali, a ich przeciwnikami będą: Pogoń Szczecin i Gwardia Koszalin.

 
Awans do finałów Akademickich Mistrzostw Polski w tenisie stołowym
ImageW dniach 17-18.12. 2009 roku Warszawie 18 drużyn w kategorii kobiet i 20 drużyn męskich rywalizowały o cztery miejsca premiowane udziałem w finałach Akademickich Mistrzostw Polski w tenisie stołowym. Doskonale zaprezentowały się drużyny Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Drużyna kobiet zdecydowanie zajęła I miejsce, natomiast drużyna męska została sklasyfikowana na III miejscu.Obydwie nasze reprezentacje awansowały do turnieju finałowego w Cieszynie gdzie wystąpi szesnaście najlepszych uczelni  z kraju.
Czytaj całość…
 
Siatkówka: rezerwy wygrywają w Tomaszowie!

ImageDrugoligowe rezerwy olsztyńskiego AZSu odniosły na wyjeździe pewne zwycięstwo nad KPS RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki w rozgrywkach II ligi. Młodzi siatkarze wygrali bez straty seta. Zwycięstwo jest tym cenniejsze, gdyż olsztyńska drużyna była przetrzebiona licznymi kontuzjami, czy też chorobami.

Czytaj całość…
 
Świetna passa szczypiornistów AZS UWM!
ImageImageW 10. kolejce spotkań podopieczni trenera Karola Adamowicza pokonali w Tczewie drużynę Sambora 37:32(20:18). Było to trzecie, kolejne zwycięstwo studentów UWM. Akademicy aktualnie zajmują 6. pozycję w stawce drugoligowych drużyn grup II (pomorskiej).
Czytaj całość…
 
Siatkówka: porażka rezerw AZS UWM

ImageImageAkademicy z Olsztyna ponieśli porażkę w 3 grupie II ligi z drużyną Czarni Radom. Po dwóch pierwszych setach nic nie wskazywało na to, iż akademicy poniosą tak dotkliwa porażkę gładko ogrywając w tych partiach zespół z Radomia.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 41 42 43 44 45 46 47 48 nast. » koniec »»

Pozycje :: 401 - 410 z 472