Aktualności
Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
Terminarz turnieju piłki nożnej z okazji Święta UWM
Poniżej prezentujemy terminarz gier grupowych oraz klucz dalszego etapu turnieju piłki nożnej rozgrywanego na boiskach kompleksu sportowego "Nad Kortówką" z okazji Święta Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego.
Czytaj całość…
 
Finał Akademickich Mistrzostw w koszykówce mężczyzn

W  Poznaniu odbył się turniej finałowy Akademickich Mistrzostw Polski. Drużyna Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego zajęła 4 miejsce wśród uniwersytetów oraz 12 w klasyfikacji generalnej. Po zmianie przepisów dotyczących MP, które połączyły wszystkie uczelnie wyższe w jednych rozgrywkach, drużynie naszej uczelni udało awansować się do fazy finałowej po raz pierwszy w historii!

Czytaj całość…
 
Grad medali pływaków AZS UWM!
Znakomicie zaprezentowali się zawodniczki i zawodnicy AZS UWM w Mistrzostwach Polski w pływaniu. W Ostrowcu Świętokrzyskim w ciągu czterech dni rywalizacji zdobyli aż 16 medali, 6 w kategorii seniorów i 10 w kategorii młodzieżowców. Już pierwszego dnia  nie zabrakło na podium zawodników z AZS UWM.
Czytaj całość…
 
Badminton: UWM ze srebrnymi medalami AMP!
W dniach 6-8.05. 2011 r. w Krakowie odbył się finał Akademickich Mistrzostw Polski w badmintonie. W turnieju wzięło udział 133 zawodników i zawodniczek z 15 reprezentacji uczelni, które wcześniej wyłoniono w eliminacjach strefowych. Faworytami, obok białostoczan, byli zawodnicy Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, którzy nie zawiedli i zajęli II miejsce. Przedstawimy drogę naszej drużyny do zdobycia tytułu wicemistrza AMP.
Czytaj całość…
 
Siatkówka mężczyzn: UWM Akademickim Mistrzem Polski!
Sześć meczów, sześć zwycięstw, tylko dwa stracone sety, a na koniec zasłużona nagroda – tytuł Akademickich mistrzów Polski. Tak, w wielkim skrócie, wyglądał start siatkarzy Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w finałowym turnieju Akademickich  Mistrzostw  Polski w Warszawie.
Czytaj całość…
 
Pływanie: udany występ Piotra Puciło
W dniach 16-17.04.2011 na Greckiej wyspie Korfu rozegrany został ośmiomecz pływacki, w którym wzięła udział reprezentacja Polski Juniorów. Polscy juniorzy zaprezentowali sie bardzo dobrze. Wygrali klasyfikację drużynową, wyprzedzając ekipy gospodarzy i Brazylii. W reprezentacji Polski wystąpił Piotr Puciło zawodnik olsztyńskiego AZS UWM.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 nast. » koniec »»

Pozycje :: 411 - 420 z 569