Aktualności
Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
Piłka ręczna: AZS UWM liderem II-ligowych rozgrywek!
Pełni obaw, ale i determinacji przystępowali do meczu z akademikami z Bydgoszczy nasi zawodnicy. Miał być to dla nich pierwszy poważny sprawdzian - konfrontacja ze spadkowiczem z I ligi, który ma aspiracje wrócić na zaplecze najwyższej klasy rozgrywkowej. Obawy olsztynian, choć uzasadnione, nie sprawdziły się. Po spotkaniu prowadzonym pod swoje dyktando wygrali 28:23 (15:15) i zostali liderem tabeli.
Czytaj całość...
 
IV Turniej piłki nożnej halowej Pracowników UWM
W czwartym turnieju piłki nożnej halowej pracowników Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego wystąpi 8 zespołów, które w pierwsze fazie imprezy rywalizować będą w dwóch grupach. Poniżej prezentujemy podział na grupy, terminarz zawodów oraz wyniki rozegranych już spotkań.
Czytaj całość…
 
Żeglarze UWM srebrnymi medalistami Akademickich Mistrzostw Polski

Srebrne medale w klasyfikacji ogólnej i w klasyfikacji Uniwersytetów i brązowy medal w kategorii sterników to dorobek reprezentacji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego  na Akademickich Mistrzostwach Polski w żeglarstwie.
Czytaj całość…
 
Akademicy z Olsztyna najlepsi!!

W trakcie zakończonych właśnie (Łódź, 24-25.09.2011) Mistrzostw Polski AZS w kategorii wiekowej seniorów zawodniczki i zawodnicy KS AZS UWM Olsztyn wywalczyli I miejsce w klasyfikacji drużynowej, wyprzedzając KS AZS AWF Warszawa.

Czytaj całość…
 
Duże sukcesy olsztyńskiego AZS UWM w Open Polish.
W miniony weekend zakończył się największy tegoroczny turniej taekwondo olimpijskiego w Polsce – XVIII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski „Open Polish”. Wzięło w nim udział 675 zawodników i zawodniczek z 97 reprezentacji klubowych i narodowych, 26 krajów Europy, Azji i Afryki, w tym 203 kadetów, 260 juniorów i 212 seniorów, oraz blisko 180 oficjeli – trenerów, sędziów oraz zaproszonych gości. Wśród drużyn zagranicznych pojawili się m. in. Koreańczycy, Niemcy, Norwedzy, Szwedzi, Finowie, Duńczycy, Austriacy, Belgowie, Bułgarzy, Portugalczycy. Byli również stali bywalcy Warsaw Cup i Polish Open, nasi wschodni sąsiedzi z Białorusi, Ukrainy i Rosji oraz Litwini, Czesi i Słowacy jak również zawodnicy takich egzotycznych trochę krajów jak Afganistan, Turkmenistan i Mołdowa.
Czytaj całość…
 
Przygotowania do nowego, jesiennego sezonu startowego roku 2011
Nad morzem w Jastrzębiej Górze koło Władysławowa na zgrupowaniu sportowym trenowali: najlepsze zawodniczki i czołowi zawodnicy taekwondo olimpijskiego Warmii i Mazur – najlepszego klubu regionu tj.  AZS UWM Olsztyn oraz  Szkoły Mistrzostwa Sportowego.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 nast. » koniec »»

Pozycje :: 411 - 420 z 582