Aktualności
Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
Wyniki turnieju piłki nożnej z okazji Święta UWM
Poniżej przedstawiamy wyniki fazy grupowej i pucharowej turnieju, który odbył się w minioną środę. Najlepszą drużyną okazała się ekipa Sensia II, która w decydującym "o złocie" spotkaniu 6:1 rozgromiła Ogórki Zdzisława.
Czytaj całość…
 
Jeździectwo: sukcesy ekipy UWM na AMP we Wrocławiu

Mocna ekipa Uniwersytetu Warmińsko Mazurskiego biorąca udział w Akademickich Mistrzostwach Polski Wrocław 2011 spisała się na medal (dosłownie i w przenośni) a w zasadzie na medale, których łącznie zdobyła 10.

Czytaj całość…
 
IV turniej piłki nożnej pracowników UWM
Poniżej prezentujemy szczegóły dotyczące IV edycji turnieju piłki nożnej pracowników UWM.
Czytaj całość…
 
Terminarz turnieju piłki nożnej z okazji Święta UWM
Poniżej prezentujemy terminarz gier grupowych oraz klucz dalszego etapu turnieju piłki nożnej rozgrywanego na boiskach kompleksu sportowego "Nad Kortówką" z okazji Święta Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego.
Czytaj całość…
 
Finał Akademickich Mistrzostw w koszykówce mężczyzn

W  Poznaniu odbył się turniej finałowy Akademickich Mistrzostw Polski. Drużyna Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego zajęła 4 miejsce wśród uniwersytetów oraz 12 w klasyfikacji generalnej. Po zmianie przepisów dotyczących MP, które połączyły wszystkie uczelnie wyższe w jednych rozgrywkach, drużynie naszej uczelni udało awansować się do fazy finałowej po raz pierwszy w historii!

Czytaj całość…
 
Grad medali pływaków AZS UWM!
Znakomicie zaprezentowali się zawodniczki i zawodnicy AZS UWM w Mistrzostwach Polski w pływaniu. W Ostrowcu Świętokrzyskim w ciągu czterech dni rywalizacji zdobyli aż 16 medali, 6 w kategorii seniorów i 10 w kategorii młodzieżowców. Już pierwszego dnia  nie zabrakło na podium zawodników z AZS UWM.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 nast. » koniec »»

Pozycje :: 421 - 430 z 582