Aktualności
Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
Mistrzostwa UWM w unihokeju

Akademicki Związek Sportowy Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego oraz Studium Wychowania Fizycznego i Sportu zapraszają do wzięcia udziału w Mistrzostwach UWM w unihokeju. Impreza odbędzie się 27. maja od godz. 16:45 w hali sportowej przy ul. Pana Tadeusza. Zapisy bezpośrednio przed zawodami.

 
Piłkarze ręczni nie powtórzą sukcesu sprzed roku
ImageImageNiepowodzeniem zakończyły się występy szczypiornistów UWM na półfinałach Akademickich Mistrzostw Polski. W eliminacjach strefy B zajęli 5. miejsce na 10 zespołów, a kluczowy okazał się przegrany mecz z AWF Warszawa, który całkowicie zamknął drużynie drogę do finałów.
Czytaj całość…
 
Piłka nożna kobiet: zwycięski debiut WNE

ImageMiędzywydziałowe Mistrzostwa UWM w piłce nożnej kobiet rozegrane zostały po raz pierwszy. Po zaciętym boju najlepsze okazały się zawodniczki Wydziału Nauk Ekonomicznych.

Czytaj całość…
 
Piłka nożna: Powtórka z rozrywki

ImageTak jak w poprzednim roku w finale Międzywydziałowego Turnieju Piłki Nożnej rozgrywanego na kortowskich boiskach zmierzyły się drużyny Wydziału Nauk Technicznych i Geodezji i Gospodarki Przestrzennej. I tak jak w poprzednim roku wygrało WNT, pewnie pokonując rywali 4:0.

Czytaj całość…
 
Najlepsi na ergometrach
W miesiącu kwietniu odbyły się Akademickie Mistrzostwa Olsztyna na ergometrach wioślarskich na dystansie 500 m. W rywalizacji kobiet wśród 60 startujących zawodniczek najlepsza okazała się studentka II roku wydziału Ochrony Środowiska i Rybactwa Katarzyna Prytuło która jako jedyna osiągnęła czas poniżej 1.50.
Czytaj całość…
 
Mistrzostwa UWM w wyciskaniu i martwym ciągu

Akademicki Związek Sportowy Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego oraz Studium Wychowania Fizycznego i Sportu zapraszają do wzięcia udziału w Mistrzostwach UWM w wyciskaniu sztangi leżąc oraz martwym ciągu. Impreza odbędzie się 31. maja o godz. 16:45 w siłowni nad Korówką. Zapisy bezpośrednio przed zawodami.

 
«« start « poprz. 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 nast. » koniec »»

Pozycje :: 421 - 430 z 524