Aktualności
Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
Zmagania wykładowców

Image3. listopada na sali w Kortowie zakończył się I Turniej Halowej Piłki Nożnej dla Pracowników UWM, zorganizowany wspólnie przez Studium Wychowania Fizycznego i Sportu oraz AZS. Triumfował Wydział Nauk Społecznych.

Czytaj całość…
 
Piłka ręczna: zwycięstwo nad MKS Grudziądz

ImageImageW meczu 7. kolejki drużyna AZS UWM Olsztyn wygrała 39:36 (16:17) z wyżej notowanym MKS Grudziądz. Przez niemal całe spotkanie trwała walka bramka za bramkę, a emocje nie raz sięgały zenitu. Jednak po końcowym gwizdku sędziów, to gospodarze mogli cieszyć się ze zwycięstwa i z cennych dwóch punktów.

Czytaj całość…
 
To był udany start - Kamil Chwesiuk międzynarodowym Mistrzem Chorwacji!

ImageW stolicy Chorwacji Zagrzebiu rozegrane zostały w terminie 13-15.11.2009 Międzynarodowe Mistrzostwa Chorwacji Croatia Open. W tym turnieju klasy „A” z kalendarza Europejskiej Unii Taekwondo wzięło udział blisko 800 zawodniczek i zawodników z 22 krajów, w tym również reprezentacje narodowe, m in. Hiszpanii, Austrii, Norwegii, Izraela, Czech, Węgier, Włoch, Belgii, Irlandii, Polski.

Czytaj całość…
 
Siatkówka: 4. miejsce rezerw AZS UWM

Rezerwy olsztyńskiego AZS UWM, mimo odmłodzonego składu, spisują się bez zarzutu w II-ligowych rozgrywkach. Podopieczni trenera Grygołowicza  po pierwszej rundzie zajmowali wysokie czwarte miejsce. Niestety, rundę rewanżową zaczęli od porażki na własnym parkiecie z Legią Warszawa 1:3 (25:23, 23:25, 24:26, 14:25).

Czytaj całość…
 
V Bieg przełajowy o Puchar Rektora UWM w Olsztynie

Sportowy jesienny sezon 2009/2010 oraz międzywydziałową rywalizację studenci rozpoczęli  V Biegiem przełajowym o Puchar Rektora UWM.  Organizatorem imprezy było SWFiS, otwarcia biegów, które odbyły się w parku kortowskim dokonali: Kierownik SWFiS mgr Grzegorz Dubielski oraz kierownik klubu AZS UWM mgr Marek Roguski, nad całością czuwała mgr Krystyna Pieczulis.

Czytaj całość…
 
Puchar Rektora dla Remizianki

Zwycięstwem Remizianki 2 zakończył się finał  Inauguracyjnego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Rektora UWM rozegrany 28. listopada w Kortowie. Uznawana za faworyta rozgrywek drużyna w bratobójczym finale pokonała 4:3 Remiziankę 1.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 nast. » koniec »»

Pozycje :: 431 - 440 z 495