Aktualności
Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
Sport studencki: Mistrzostwa UWM w tenisie

ImageTurniej rozegrany został w dniach 1-3 czerwca 2009 r. organizatorem imprezy było Studium Wychowania Fizycznego i Sportu i KS AZS UWM. W grze pojedynczej mężczyzn wzięło udział 16 zawodników, w tym 6 pracowników Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Czytaj całość…
 
Sportowe 10-lecie UWM
ImageUniwersytet Warmińsko- Mazurski 3 czerwca obchodził swoje 10- lecie. W sposób podniosły i niezwykle uroczysty świętowano w Centrum Konferencyjnym gdzie nadano tytuł doktora honoris causa profesorowi Władysławowi Bartoszewskiemu. W życiu społeczności akademickiej ważną rolę odgrywają różne formy aktywności ruchowej. Stąd w programie rocznicowym znalazły się również zawody sportowe. Mimo bardzo niesprzyjających warunków pogodowych wystartowała zdecydowana większość zgłoszonych zawodników oraz zespołów.
Czytaj całość…
 
Szczypiorniści AZS UWM z brązowymi medalami!!

ImageW dniach 29-31.05.2009 roku w Radomiu rozgrywano Finały Akademickich Mistrzostw Polski w piłce ręcznej mężczyzn. Reprezentacja Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego zajęła 7. miejsce w klasyfikacji ogólnej mistrzostw oraz zdobyła brązowy medal w klasyfikacji uniwersytetów! W finałach udział wzięło 16 najlepszych akademickich drużyn z całego kraju, które o awans rywalizowały w czterech strefach podczas zawodów półfinałowych. Trzon drużyny stanowili zawodnicy II- ligowego AZS UWM Szczypiorniaka Olsztyn, a wspomagali ich Mirosław Ośko (Jurand Ciechanów) oraz Marcin Malewski (Traveland - Społem Olsztyn).  

Czytaj całość…
 
Siatkówka: AZS UWM mistrzem Polski młodzików!

ImageTurniej finałowy był podsumowaniem rozgrywek, w których zespół rozegrał w sumie 33 spotkania. Najpierw były to rozgrywki wojewódzkie, gdzie zajęliśmy I miejsce i awansowaliśmy do turnieju ćwierćfinałowego.

Czytaj całość…
 
AMP: Piłkarze ręczni jadą do Radomia

ImageOd piątku do niedzieli szczypiorniści AZS UWM Olsztyn reprezentować będą barwy uczelni podczas XXVI Finałów Akademickich Mistrzostw Polski w piłce ręcznej, które odbędą się w Radomiu. Podopieczni trenera Grzegorza Dubielskiego powrócili do krajowej elity po dwuletniej przerwie i w tegorocznej edycji rozgrywek stoją przed szansą osiągnięcia historycznego sukcesu. – Wszystko zweryfikuje jednak boisko – uspokaja Sebastian Witczak, kierownik drużyny.

Czytaj całość…
 
Badminton: Następnym razem...

ImageTe słowa pocieszenia mogą teraz do znudzenia powtarzać badmintoniści AZS UWM Olsztyn, którzy 24 maja o 17.30 w kortowskiej hali UWM-u rozpoczęli zmagania z UKS Kędzierzyn Koźle. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem Roberta Chorzewskiego, dziennikarza radia UWM FM.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 41 42 43 44 45 46 47 48 nast. » koniec »»

Pozycje :: 431 - 440 z 472